Facebook uruchamia Facebook Shop

Facebook

(9.9)
20.05.2022

Najczęściej używana sieć społecznościowa stwarza opcję kupowania i sprzedawania produktów. Wraz ze wzrostem zakupów online. Znajdź integrację z Instagramem i WhatsApp

Sponsored Link

Facebook ogłasza swoje nowe narzędzie, za pomocą którego będzie można sprzedawać produkty dzięki integracji z Instagramem i Whatsapp.
W tym trybie firma Marka Zuckerbera chce, aby firmy miały kanał sprzedaży za pośrednictwem trzech opracowanych przez nich sieci społecznościowych: Facebook, Instagram i WhatsApp. W ten sposób zapewni przedsiębiorstwom kolejny kanał sprzedaży, za pomocą którego będą mogli sprzedawać produkty.
Propozycja obiecuje konkurować z Amazonem. Sklepy Facebook są już dostępne w sieci społecznościowej, a od tego lata uruchomi sklep Instagram.
Umożliwi to użytkownikom kontaktowanie się z firmami za pośrednictwem Facebook Messenger, WhatsApp lub Instagram Direct w celu rozwiązania zapytań.
W tej chwili będzie to działać ze strony biznesowej, ale pomysł jest taki, że w najbliższej przyszłości zakupy mogą być dokonywane za pośrednictwem czatu WhatsApp.

Sklepy na Facebooku

Te informacje na Facebooku wskazują, że firma chce również stać się platformą dla biznesu online. Już teraz ma to być potężnym narzędziem o mocnych stronach technicznych, które jest bardzo atrakcyjne, aby móc rozwijać biznes.
Gigant mediów społecznościowych odkrył nowy obszar, aby pobudzić biznes, dlatego chce wdrożyć e-commerce na Facebooku i jego platformach w perspektywie długoterminowej, bardzo pomocne narzędzie do dalszego promowania biznesu.
Firmy mogą łatwo tworzyć sklepy internetowe za pośrednictwem Facebooka, do którego zostanie teraz dodana opcja „Zakupy na żywo”, możliwość sprzedaży produktów. Niemcy były jednym z pierwszych krajów, które przetestowały ten nowy sposób kupowania i sprzedawania.
Projekt został stworzony, aby pomóc mniejszym firmom i z myślą o tym, aby pomóc im przetrwać po kryzysie Covid-19, ogłosił Mark Zuckerberg.
Pomysł tego projektu trwał od dłuższego czasu, ale kiedy pojawił się koronawirus, była to okazja i postanowili uruchomić alternatywę tak szybko, jak to możliwe.
Obecność wielu małych firm w sieci społecznościowej jest ważna dzięki ich reklamom na platformie. Dlatego wzrósł rozwój sklepów na Facebooku.
W ten sposób platforma zakupowa utworzy dane o klientach, podobnie jak procedura, z którą współpracują inne sieci sprzedaży online. Na podstawie tych informacji będzie można zobaczyć, w których sklepach klienci najczęściej wchodzą w interakcje, z którymi produktami wykazują największe zainteresowanie i co kupują.
W tej chwili dostęp do tych informacji będą mieli tylko użytkownicy, firmy i Facebook.

Tworzenie sklepów na Facebooku za darmo

Utworzenie tych sklepów za pośrednictwem Facebooka będzie bezpłatną usługą dla firm detalicznych. Będziesz musiał jedynie uiścić opłaty za funkcje płatnicze, które można również znaleźć w sklepie Facebook. Facebook przewiduje, że reklamy od sprzedawców detalicznych zwiększą przychody z sieci online, systemy reklamowe będą współpracować z aukcjami, na których firmy będą decydować o wartości reklamy.
Następnym krokiem jest połączenie różnych usług sklepu za pośrednictwem WhatsApp, Facebook Messenger i bezpośrednich wiadomości z Instagrama.
Jeśli chodzi o środki płatności, możesz zarejestrować osobistą kartę kredytową w systemie Facebook i płacić bezpośrednio za jej pośrednictwem.
Firma pracuje także nad innymi funkcjami, takimi jak opracowywanie narzędzi do testowania artykułów w rzeczywistości rozszerzonej. Przykładem może być wypróbowanie makijażu oferowanego przez markę i zobaczenie, jak wygląda na naszych twarzach lub wypróbowanie oferowanych przez nie mebli, aby zobaczyć, jak będzie wyglądał w naszym pokoju.
Przedmioty sklasyfikowane jako niebezpieczne nie będą przyjmowane, takie jak sprzedaż broni. Zuckerber ogłosił, że w żaden sposób nie można sprzedać produktu, który może być obraźliwy, nawet jeśli jego sprzedaż jest legalna.

Kupuj na Instagramie

Jak wspomnieliśmy, sklep Instagram pojawi się w sieci społecznościowej, ale od lata. Sekcja Sklep Instagram zostanie pokazana na pasku nawigacyjnym, z którego możemy zobaczyć produkty, katalogi twórców, marki i kolekcje.
Ale do tej pory będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć tę nową opcję, podczas gdy będziemy mieli czas, aby odkryć nowe warunki narzędzia Facebook Shop.

Facebook uruchamia nową aplikację do gier

Facebook uruchamia nową aplikację do gier

Facebook ogłosił odejście z Facebook Gaming. Aplikacja jest już dostępna w Google Play dla użytkowników Androida i będzie dostępna w przyszłości na iOS
Facebook z nowymi zasadami usuwania szkodliwych treści

Facebook z nowymi zasadami usuwania szkodliwych treści

Facebook wprowadza szereg zmian związanych z cenzurą postów w sieciach społecznościowych. Pomogą usunąć podejrzane materiały
Facebook uruchamia Facebook Shop

Facebook uruchamia Facebook Shop

Najczęściej używana sieć społecznościowa stwarza opcję kupowania i sprzedawania produktów. Wraz ze wzrostem zakupów online. Znajdź integrację z Instagramem i WhatsApp
Sponsored Link


Facebook
Apps
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje