Sponsored Link
Wybierz platformę dla LINE Manga Review
Sponsored Link
Kategoria: Apps
Deweloper: LINE

Nasza ocena (7.6)
Lubi 11,215 3,020 Pliki do pobrania
Wybierz platformę, z której chcesz pobrać recenzję. Niektóre recenzje różnią się w zależności od urządzenia, na którym uruchomisz aplikację lub grę


Android

Dostępny


Ios

Dostępny


Pc

Dostępny
Sponsored Link


Ważny:   Wszystkie nazwy oprogramowania, marki, nazwy firm, zarejestrowane i dobrze znane znaki towarowe wymienione w LINE Manga służą wyłącznie jako odniesienie, a ich prawa autorskie należą do ich odpowiednich właścicieli. Ta strona nie rości sobie żadnych praw własności do LINE Manga, reprezentacji lub rozwoju gier i aplikacji recenzowanych w tej witrynie.
Paper.io 2

Paper.io 2

Paper.io.2 to zabawna gra kształtów i kolorów, w której będziesz musiał rysować, aby wygrać. Rozszerz swój obszar i zdominuj całą planszę, reszta graczy będzie musiała unikać twojego koloru, jeśli nie chcą zostać wyeliminowani, tak jak ty z ich.


FaceApp

FaceApp

FaceApp to darmowa aplikacja mobilna dla systemów iOS i Android opracowana przez rosyjską firmę Wireless Lab, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania bardzo realistycznych transformacji twarzy na zdjęciach. Istnieje wiele różnych filtrów, dzięki którym wyglądasz na starszego, młodszego, z innym kolorem lub stylem włosów i wieloma innymi.


Solitaire

Solitaire

Solitaire to darmowa aplikacja do pobrania, która daje nam całą radość z tradycyjnej gry karcianej na komputery. Oprócz powtórzenia formatu oryginalnego tytułu, dodaje różne tryby gry i alternatywy, które sprawiają, że jest bardzo zabawny. Jest dostępny na Androida i iOS.


WeChat

WeChat

Wechat to chińska płatna usługa komunikacji. W rzeczywistości ma więcej funkcji niż portfel online.


Komoot - Maps

Komoot - Maps

Komoot - Maps to doskonała aplikacja do organizowania tras i przygód na świeżym powietrzu, to największa społeczność poszukiwaczy przygód w Europie i jedna z najczęściej pobieranych aplikacji do planowania tras w przyrodzie. Udostępniaj swoje mapy innym użytkownikom i odkrywaj nowe miejsca.


LINE Manga
Apps


Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje