Snapchat potępia rasizm i działa przeciwko przemocy ze względu na płeć

Snapchat

(7.2)
20.05.2022

Snapchat wypowiedział się przeciwko rasizmowi. Zrobił to wspólnie z innymi firmami oraz w kontekście ważnych protestów za zabójstwo George'a Floyda

Sponsored Link

Snapchat to jedna z najpopularniejszych platform wśród młodych ludzi. Aplikacja pozwala udostępniać pliki audio, wideo, obrazy lub teksty. Chociaż sieci społecznościowe są przestrzenią, która ułatwia komunikację między ludźmi, rekreację i chwile do zabawy, są chwile, kiedy dobrze jest, aby te firmy tak potężne i wpływowe w życiu użytkowników korzystały z sytuacji, w których są zaangażowani społeczeństwo w ogóle.
Najnowsze wiadomości na temat Snapchata dostarczają nam informacji o działaniach, jakie firma podjęła w związku z protestami społecznymi, które rozpoczęły się w Stanach Zjednoczonych w związku z morderstwem George'a Floyda i produkcją filmów wideo w celu pomocy w sytuacjach przemocy domowej.

Wspólne wyrażenie

Snapchat postanowił wypowiedzieć się przeciwko rasizmowi po tym, jak Stany Zjednoczone pogrążyły się kilka dni temu w silnym kryzysie społecznym wywołanym zabójstwem policji George'a Floyda, afroamerykańskiego obywatela Minnesoty, ofiary przemocy władz. Morderstwo ożywiło historyczne, nierozwiązane napięcia rasowe w północnym kraju, a zamieszki, demonstracje i grabieże miały miejsce w miastach takich jak Nowy Jork, Waszyngton i Atlanta.
Chcąc zająć wspólne stanowisko w sprawie konfliktu, Snapchat wspierał społeczność afroamerykańską w dochodzeniu sprawiedliwości wraz z Intel Corp, Netflix, Nike i Facebookiem. Inne duże firmy technologiczne, które wybrały to samo stanowisko, to Spotify i Twitter.

Słowa od CEO

Evan Spiegel jest prezesem Snapchat. 29-latek jest jednym z najważniejszych biznesmenów w branży na świecie. 1 czerwca opublikował na oficjalnej stronie Snap Inc obszerny list, w którym wyraził odrzucenie traktowania społeczności afroamerykańskiej w Stanach Zjednoczonych.
Wypowiedź Spiegela rozpoczyna się przeprosinami za opóźnienie w wydaniu opinii, za którą, jak mówi, czuje się źle i utrzymuje, że z każdą minutą milczenia współpracuje z działaniami tych, którzy popierają złe działania. Mówi także, że „(...) ma złamane serce i jest wściekły z powodu traktowania czarnych i kolorowych ludzi w Stanach Zjednoczonych”.
Kto był założycielem Snapchata z Bobby'm Murphym i Reggiem Brownem w 2012 r., Recenzuje w oświadczeniu, że podczas szkolenia uniwersyteckiego widział niesprawiedliwość i występował przeciwko nim. Zatrzymuje się także, aby przeanalizować wartości społeczeństwa w Stanach Zjednoczonych, które krytykuje za priorytetowe traktowanie biznesu. Spiegel przyznaje, że chociaż wie, że jego firma skorzystała na tej sytuacji, uważa, że ​​kraj musi wprowadzić zmianę i proponuje środki, które mogą poprawić obecną nierówność.
Wreszcie uznaje, że ważna zmiana jest konieczna nie tylko w kraju, ale w sercach wszystkich, i wzywa do pokoju.

Kroki, aby pomóc

Dawno temu mieliśmy wiadomości o Snapchacie i działaniach społecznościowych. Platforma ma program o nazwie „Here For You”, który porusza takie tematy jak zastraszanie, zastraszanie, depresja, lęk, a ostatnio także przemoc ze względu na płeć.
Aplikacja zdecydowała się współpracować z organizacją „Krajowa sieć walki z przemocą domową”. Grupa jest wyspecjalizowaną siecią, która powstała w 1990 roku i zajmuje się takimi kwestiami, jak agresywne sytuacje w domach, nierówności, prawa kobiet lub problemy mieszkaniowe.
Wraz z postępem kryzysu Covid-19, który spowodował, że ludność musiała spędzić wiele godzin zamkniętych w swoich domach, wzrosły problemy z lękiem, depresją lub przemocą. Aby współpracować z użytkownikami w celu zapobiegania takim sytuacjom, Snapchat utworzył treści, aby zaoferować pomoc. Filmy zostały nagrane z dźwiękiem i napisami, aby zapewnić porady, aby zapobiec lub przezwyciężyć złożone sytuacje, w których ludzie przechodzą.

Najnowsze wiadomości na temat Snapchata i stanowisko zajmowane przez inne firmy przeciwko rasizmowi są ważne w czasach, gdy część populacji domaga się zmian. Sieci społecznościowe są ważnym źródłem informacji i komunikacji. Środki takie jak wyrażanie wizji we współpracy z innymi firmami w branży lub działania podejmowane w programie „Tutaj dla ciebie” pokazują, że firma kierowana przez Spiegel nie jest obca temu, co dzieje się wokół niego.

Snapchat potępia rasizm i działa przeciwko przemocy ze względu na płeć

Snapchat potępia rasizm i działa przeciwko przemocy ze względu na płeć

Snapchat wypowiedział się przeciwko rasizmowi. Zrobił to wspólnie z innymi firmami oraz w kontekście ważnych protestów za zabójstwo George'a Floyda
Sponsored Link


Snapchat
Apps
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje