FIFA 20 wypowiada się przeciwko rasizmowi

Fifa 19

(6.1)
14.05.2021

Fifa podejmuje działania wokół wyrażeń przeciwko rasizmowi na świecie. Wydano oświadczenie, rozdawaj treści tematyczne i modyfikuj grę

Sponsored Link

Jesteśmy nie tylko w trudnym roku z powodu pandemii koronawirusa, ale także przez tygodnie społeczeństwo mówiło wystarczająco dużo, aby stawić czoła rasistowskim ekspresjom. Na całym świecie odbywają się demonstracje i protesty przeciwko dyskryminacji i nadużyciom wobec niektórych sektorów społecznych. Przyczyną było zabójstwo obywatela Afroamerykanów George'a Floyda przez policję w Minneapolis w stanie Minnesota w Stanach Zjednoczonych.
Najnowsze wiadomości o Fifa 20 dostarczają nam informacji, że najważniejsza gra w piłkę nożną na konsole i komputer wydała oświadczenie dotyczące tej sytuacji i wprowadziła nową aktualizację, która dodaje przedmioty do tytułu, które odrzucają rasistowskie praktyki.

Wiadomość firmy

Fifa 20 została opracowana przez Electronic Arts poprzez oddział EA Sports. W kontekście roszczeń i protestów pod hasłem Black Lives Matter firma postanowiła wydać oświadczenie na swoim oficjalnym koncie na Twitterze @EASPORTS.
W opublikowanych informacjach EA Sports oświadczyło, że nie będzie tolerować żadnego rodzaju rasizmu. Argumentowali, że stale wzmacniają politykę integracji i wiedząc, że zachowania zmieniają się bardzo szybko, nie mogą przestać działać przed tymi, którzy dyskryminują dowolnego użytkownika, czy to ze względu na religię, kolor skóry, orientację seksualną czy narodowość.
W obliczu skarg graczy EA Sports poinformowało, jakie są konkretne działania, w których pracują, aby poprawić wrażenia w grze Fifa 20. Jedna z modyfikacji zostanie wprowadzona wokół filtrów, aby zidentyfikować obelgi lub wyrażenia, które mogą być obraźliwe. Z drugiej strony, zostanie dodane więcej opcji, aby zgłosić obelżywe zachowania, a na koniec liczba przypadków, w których personel Fifa 20 dokona przeglądu działań wokół skarg dotyczących toksycznych zachowań w grze, zostanie zwiększona.

Specjalne przedmioty

Oświadczenie o piłce nożnej na rzecz ruchu Black Lives Matter zostało wydane nie tylko poprzez oświadczenie, ale także wydano aktualizację z nową zawartością do gry Fifa 20.
Nowości, które dostały się do tego tytułu, dotyczyły trybu Fifa Ultimate Team i składają się z motywu stadionu, tytułu, odznaki i sprzętu dla graczy z hasłem No Room For Racism (w języku hiszpańskim, nie ma miejsca na rasizm) .
Również na ekranie głównym Fifa 20 zespół tytułowy Electronic Arts wypowiedział się przeciwko tej sytuacji. Poprzez przesłanie stwierdzili, że stosunek do Afroamerykanów w Stanach Zjednoczonych jest niedopuszczalny i zaoferowali swoje wsparcie ludności tej grupy etnicznej. Argumentowali także, że utrzymają swoje zaangażowanie w zwalczanie rasizmu i niesprawiedliwości społecznej.

Bardzo ważne są najnowsze wiadomości na temat gry FIFA 20 oraz wsparcie firmy produkującej ruch Black Lives Matter. W czasach, gdy obywatele starają się definitywnie zmienić postawy segregacji, przemocy i znęcania się nad niektórymi grupami ludzi, niezbędne jest wsparcie członków społeczeństwa, którzy docierają do tylu osób, co Electronic Arts.

FIFA 20 wypowiada się przeciwko rasizmowi

FIFA 20 wypowiada się przeciwko rasizmowi

Fifa podejmuje działania wokół wyrażeń przeciwko rasizmowi na świecie. Wydano oświadczenie, rozdawaj treści tematyczne i modyfikuj grę
Sponsored Link


Fifa 19
Gry
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje