Epic Fortnite feiert Star Wars

Epic Fortnite

(7.9)
16.08.2022

Saga stworzona przez George'a Lucasa dociera do Epic Fortnite. Z okazji obchodów Dnia Gwiezdnych Wojen gra Epic Games oferuje wyjątkowe przedmioty

Sponsored Link

Jednym z elementów, dzięki którym Fortnite jest jedną z najpopularniejszych gier, jest to, że jest darmowa. W rzeczywistości model biznesowy gry Epic Games został rozszerzony w taki sposób, że wiele najpopularniejszych obecnie tytułów na różnych platformach powiela ich zachowanie. Strategia ta polega na oferowaniu głównego serca gry bez ponoszenia kosztów, ale jednocześnie udostępnianiu dodatkowych płatnych treści.
Tworzenie gry z funkcjami Fortnite, utrzymywanie jej z czasem z dobrym serwerem, bez błędów, szybko i ze zdolnością do tworzenia wysokiej jakości treści dla użytkowników oznacza w jakiś sposób zarabianie na produkcie. Aby to osiągnąć, jednym z zasobów wykorzystywanych przez grę wydaną w 2017 roku jest sklep Epic Fortnite, w którym bieżącą walutą są indyki. W tej sekcji użytkownik może konsumować wszelkiego rodzaju przedmioty związane z grą wideo. Kostiumy dla postaci, specjalne gesty, przejścia bitew i przedmioty należące do gry w ogóle (elementy te nie dają żadnej szczególnej przewagi graczowi, ale ogólnie są ukierunkowane na aspekty estetyczne i dekoracyjne).
To właśnie w tym sklepie opracowywana jest jedna z najważniejszych wiadomości o Fortnite miesiąca maja, a mianowicie to, że najsłynniejsza gra Battle Royale ostatnich czasów oddaje hołd i rodzi postacie i przedmioty jednej z najbardziej sag znany z kina i popkultury wszechczasów. Saga Star Wars stworzona przez George'a Lucasa w 1977 roku.

Niech moc będzie z Tobą

4 maja 1979 roku, dwa lata po premierze pierwszej części sagi Star Wars (Star Wars: Episode IV - A New Hope), angielska gazeta London Evening News postanowiła pogratulować nowej brytyjskiej premierze Margaret Thatcher. z nagłówkiem, który wykonał kalambur z frazą, która stałaby się ikoną historii George'a Lucasa: „Niech 4th Be With You, Maggie. Gratulacje ”, to jest gra słowna z wymową z 4 maja, która utworzyła„ niech moc będzie z tobą ”.
Stamtąd dzień ten nazywany jest Gwiezdnymi Wojnami, a rok po roku obchody stają się masywne i różnorodne i obejmują parady, uroczystości z kosmosu oraz oświetlenie zabytków publicznych w różnych krajach. Historia Skywalkers jest jedną z najpopularniejszych w kulturze zachodniej i ma zwolenników w każdym wieku.

Poczuj moc w Fortnite

Pierwsza współpraca Fortnite z Gwiezdnymi wojnami miała miejsce w grudniu 2019 r., Gdy ustawienia gier wideo zostały wykorzystane do promowania premiery najnowszej historii rodziny Skywalker, Gwiezdnych Wojen, odcinku IX - The Rise of Skywalker.
Wydarzenie było jednym z najpopularniejszych w Fortnite i było udziałem (jako awatara) reżysera J.J. Abrams. Uznany filmowiec rozmawiał z fanami, pozwolił sobie na drobną ciekawostkę, a nawet zaprezentował zapowiedź długo oczekiwanej premiery. Były też wypadki na mapę tradycyjnych statków, które stoczyły bitwę na niebie nad Fortnite, podczas gdy grała słynna muzyczna kurtyna z filmów Star Wars.

Szable, kostiumy i lotnie galaktyk

Aby uczcić dzień Gwiezdnych wojen w 2020 r., Kiedy nie można zorganizować zjazdu lub uroczystości z powodu kryzysu koronawirusowego, fani sagi galaktyki otrzymali nowe wspaniałe wiadomości o Gwiezdnych Wojnach i Fortnite.
Z okazji galaktycznej uroczystości Fortnite przywraca (podobnie jak w grudniu 2019 r.) Szablony, kolce, gesty, skórki i plecaki Gwiezdnych Wojen. Szable, które można zdobyć, to niebieski kolor Rey i Obi-Wan, zielony należący do Luke'a, fioletowy Mace Windu i czerwony kolor Kylo Ren. Dostępne skórki to Kylo Ren, Rey i Sith Trooper. Można je również zdobyć w lotni z kształtami statków. Dostępne będą również gesty, kilofy i plecaki. Ceny w paVos wynoszą od 200 do 2000.

Sklep Epic Fortnite przynosi wielką majową nowość, że bez wątpienia spodoba się ogromna liczba fanów Star Wars.

Epic Fortnite przedstawia nowy tryb gry

Epic Fortnite przedstawia nowy tryb gry

Epic Fortnite został odnowiony dzięki nowej alternatywie gry. Nowa opcja nazywa się Party Royale i będzie poszukiwać użytkowników do spotkań towarzyskich
Epic Fortnite feiert Star Wars

Epic Fortnite feiert Star Wars

Saga stworzona przez George'a Lucasa dociera do Epic Fortnite. Z okazji obchodów Dnia Gwiezdnych Wojen gra Epic Games oferuje wyjątkowe przedmioty
Sklep Google Play wita Epic Fortnite

Sklep Google Play wita Epic Fortnite

Epic Fortnite jest dostępny w sklepie Google Play. Po kilku okrążeniach i serii napięć popularna gra Battle Royale pojawia się na Androidzie
Sponsored Link

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje