Epic Fortnite przedstawia nowy tryb gry

Epic Fortnite

(7.9)
16.08.2022

Epic Fortnite został odnowiony dzięki nowej alternatywie gry. Nowa opcja nazywa się Party Royale i będzie poszukiwać użytkowników do spotkań towarzyskich

Sponsored Link

Od 2017 roku Fortnite jest jednym z wiodących tytułów w branży gier wideo. Dzięki prostej i bardzo uzależniającej dynamice dodano go do listy fanatycznych graczy w każdym wieku i na wszystkich platformach. Pierwotnym trybem wykorzystywanym przez Fortnite był Battle Royale, w którym w skrócie użytkownicy spadają z nieba z autobusu na mapie reprezentującej wyspę, a gdy terytorium staje się mniejsze, muszą się wzajemnie eliminować za pomocą używanej broni. Dostają się losowo w różnych sektorach tego miejsca. Oprócz zdobywania broni gracze zbierają materiały do ​​budowy, które pozwalają im się bronić lub wykonywać lepsze ataki.
Wraz ze wzrostem popularności produktu Epic Games opracowano różne aktualizacje z różnymi wydarzeniami w ramach tak zwanych „pór roku”. Społeczność Epic Fortnite stała się ogromna, a tryby gry zostały rozszerzone, aby oprócz zwykłej bitwy na wyspie zyskać także „społeczną” postać.

Witaj na imprezie

To użytkownik sieci społecznościowej Twitter @Lucas7yoshi opublikował najnowsze wiadomości Fortnite dotyczące nowego trybu gry, który nazywa się Party Royale, co zostało potwierdzone przez Epic Games. Od amerykańskiej firmy odpowiedzialnej za Fortnite potwierdzili rozwój czerpaka i potwierdzili, że Party Royale to nowa eksperymentalna i ewoluująca przestrzeń.
Opierając się na informacjach o opisie nowej opcji gry, zachęca użytkowników do dołączenia do drużyny, odłożenia broni i zapasów, spędzania czasu z przyjaciółmi, grania (uważanego za mini-gry) i idealnego skoku spadochronowego. .
Nowy tryb Epic Fortnite oferuje różnorodne działania, które odciągną Cię od oryginalnego trybu gry, którego celem jest eliminowanie wrogów i koncentrowanie się na kontaktach towarzyskich i cieszeniu się mini-grami. Element wprowadzony wcześniej w Fortnite za pośrednictwem trybu kreatywnego i wysp, na których społeczność graczy mogła opracowywać własne scenariusze i wyzwania.

Funkcje nowej mapy

Istotą nowości, którą wprowadza Epic Games w trybie imprezy, jest interakcja i możliwość udostępniania. Obraz, który odpowiadałby nowej mapie noszącej nazwę „Papaya”, rozpowszechniał się w sieciach społecznościowych. Widać, że ma takie miejsca jak boisko do piłki nożnej, platformy do skoków, centralny obszar ze sklepami z fast foodami, miejsca do joggingu oraz obszar klifów i plaż, gdzie można podejmować wyzwania. Ponadto, poza tym, że ataki na mapę nie byłyby dozwolone, gracz może wziąć na siebie różne rodzaje broni i pojazdów. Według raportów dodane zostaną nowe przedmioty i broń związane z Party Royale.

Od wrogów po przyjaciół

Jedną z cech, które dały Fortnite popularność, jest nieustanne wprowadzanie innowacji, z którymi Epic Games zdecydowało się obsługiwać grę przez lata. Na przykład w 2018 r. Zezwolili użytkownikom na tworzenie własnych wysp i scenariuszy we wspomnianym trybie kreatywnym.
Z kolei, zauważając ogromny rozwój społeczności graczy, wspierano interakcje między nimi, a epickie wydarzenia online odbywały się bez precedensu z dużym udziałem użytkowników. Tak jest w przypadku koncertu DJ'a Marshmello w lutym 2019 r., W którym wzięło udział ponad 10 milionów osób. Recital odbył się w jednym z miejsc w Fortnite o nazwie Pleasant Park. Artysta grał na żywo i używał awatara, który przedstawiał go swoją charakterystyczną maską. Również z Fortnite przygotowali wirtualny stadion ze sceną, gigantycznymi hologramami i światłami.
W kwietniu 2020 r. Marka asystentów DJ Marshmello została pokonana przez wydarzenie astronomiczne, którego główną osią był występ rapera Travisa Scotta z 12,3 mln użytkowników, co sprawiło, że było to wydarzenie o największej liczbie tego rodzaju.
Te koncerty lub wydarzenie zorganizowane w związku z premierą ostatniego filmu Gwiezdne wojny w grudniu 2019 r. Pokazują, że społeczność Fortnite chętnie dzieli się doświadczeniami wykraczającymi poza tradycyjny sposób Battle Royale.

Kontekst ciągłych zmian w grze podobnej do tej opracowanej przez Epic Games wymaga ciągłego dostarczania wiadomości o Epic Fortnite. Zapewnienie użytkownikom nowego trybu gry pozwala fanom nie stracić zainteresowania i utrzymać Fortnite na czele aktualnych gier wideo.

Epic Fortnite przedstawia nowy tryb gry

Epic Fortnite przedstawia nowy tryb gry

Epic Fortnite został odnowiony dzięki nowej alternatywie gry. Nowa opcja nazywa się Party Royale i będzie poszukiwać użytkowników do spotkań towarzyskich
Epic Fortnite feiert Star Wars

Epic Fortnite feiert Star Wars

Saga stworzona przez George'a Lucasa dociera do Epic Fortnite. Z okazji obchodów Dnia Gwiezdnych Wojen gra Epic Games oferuje wyjątkowe przedmioty
Sklep Google Play wita Epic Fortnite

Sklep Google Play wita Epic Fortnite

Epic Fortnite jest dostępny w sklepie Google Play. Po kilku okrążeniach i serii napięć popularna gra Battle Royale pojawia się na Androidzie
Sponsored Link

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje