Sklep Google Play wita Epic Fortnite

Epic Fortnite

(7.9)
16.08.2022

Epic Fortnite jest dostępny w sklepie Google Play. Po kilku okrążeniach i serii napięć popularna gra Battle Royale pojawia się na Androidzie

Sponsored Link

Od pewnego czasu na platformach jest mniej ekskluzywnych gier wideo. Chociaż duże firmy, takie jak Nintendo lub Playstation, utrzymują w katalogach unikalne tytuły (takie jak saga God of War na konsoli Sony lub gry Super Mario na Nintendo), użytkownicy zmienili się na zachowania, które można zidentyfikować jako wieloplatformowy. Wielu graczy cieszy się możliwością kontynuowania korzystania z domowego telefonu komórkowego podczas podróży lub poza głównymi konsolami.
Od 2017 roku Epic Fortnite jest w wiadomościach o szokującej popularności i zarządzanych przez niego danych ekonomicznych. Tytuł opracowany przez amerykańską firmę Epic Games stale rośnie i rozszerzył się na graczy wszystkich konsol i grup wiekowych. W kontekście, w którym telefonia komórkowa jest bardzo ważna, a ogromna większość użytkowników korzysta z systemu Android, pytania i zapytania powtarzały się, gdzie jest Fortnite na Androida, jak pobrać Fortnite na Androida, dlaczego nie mogę znaleźć Fortnite w Google Play? Sklep.

Ścieżka Fortnite i napięcie między firmami

Ponieważ najpopularniejszy tytuł w trybie Battle Royale przyciągał graczy z całego świata i domagał się obecności swojej ulubionej gry na wszystkich platformach, konflikt zaczął oślepiać. Krótko mówiąc, kiedy Fortnite „usiadł”, aby negocjować z Google o swojej obecności w Sklepie Play, odmówił zapłacenia 30% prowizji wymaganej przez sklep wyszukiwarek od wszystkich aplikacji zakupów dokonanych w ramach każdego Program. Krótko mówiąc, podstawowy filar modelu ekonomicznego Fortnite. Chociaż tytuł Epic Games można pobrać bezpłatnie i można w niego grać bez płacenia, przedmioty sprzedawane w sklepie i tak zwane „karnety sezonowe” (misje i dodatkowa zawartość instalowanych elementów) bez kosztów) to te, które obsługują grę wideo.
Ze względu na początkowe napięcie w negocjacjach historia Fortnite na telefonię komórkową rozpoczęła się od jej obecności tylko na iOS (system operacyjny dla telefonów iPhone), następnie był dostępny dla Samsunga, a następnie Androida, ale tylko jako zewnętrzny plik do pobrania za pośrednictwem strony. Witryna Epic Games.
W połowie 2018 roku Samsung był pierwszą firmą, która mogła zainstalować Fortnite na swoich urządzeniach mobilnych i tabletach. Ta potężna firma technologiczna postanowiła dołączyć tytuł ze względu na oczywisty i wykładniczy wzrost przychodów z gier wideo na telefony komórkowe, w rzeczywistości zaczęły optymalizować swoje produkty w taki sposób, aby obsługiwały ten rodzaj programu. Pod koniec tego roku fani Fortnite na Androida otrzymali świetne wieści, że gra była dostępna.
Ale nie wszystko było optymizmem, aby zainstalować popularną grę, trzeba było to zrobić spoza sklepu Google Play. Fortnite to tak zwany apk. Aby go mieć na telefonie komórkowym, trzeba było wejść na stronę Epic Games i zeskanować kod QR lub poszukać linku do pobrania w przeglądarce. Firma Epic Games chciała stworzyć własny sklep z grami online z systemem prowizji niższym niż ten proponowany przez Androida, Google i Google Play Store.

Koniec konfliktu?

Według Google 30% opłat pobieranych za każdą prowizję od aplikacji ma na celu inwestowanie w platformy i narzędzia w celu poprawy zarówno wygody użytkownika, jak i programistów. Od Epic Games oskarżają Sklep Google Play i Google o nadużywanie pozycji monopolisty, będąc oficjalnym sklepem z systemem operacyjnym Android i nakładając wysokie opłaty. Z kolei, a co będzie przyczyną zakończenia tej historii, szkoda z nadmiarem zabezpieczeń kontroluje programy, które są pobierane jako apk, czyli poza Google Play Store.
Po 18 miesiącach oferowania Fortnite ze strony internetowej i oficjalnym oświadczeniem Epic Games przedstawia jedną ze wspaniałych wiadomości o Fortnite, w której potwierdza, że ​​Google poprzez powtarzające się wiadomości i aktualizacje dotyczące zagrożeń dla bezpieczeństwa urządzenia przeraża użytkowników. użytkownicy podczas instalowania programów spoza sklepu Google Play. Z tego powodu decydują się na umieszczenie go w najważniejszym wirtualnym sklepie na Androida, jednocześnie zapraszając firmę do przeglądu swoich praktyk i zasad oraz rozważenia wszystkich programistów, którzy chcą dotrzeć do użytkowników. Ponadto będą kontynuować rozwój i możliwość pobrania gry ze strony Epic Games.

Historia przybycia Epic Fortnite do Sklepu Google Play wskazuje, że poza godzinami rozrywki, którą cieszą się użytkownicy, firmy muszą rozwiązać wiele napięć między nimi. Popularność Fortnite pozwoliła mu zademonstrować zachowanie, które potępia od Google, więc być może przechodzą inni mniejsi programiści.
Możliwość pobrania Fortnite na Androida, teraz bezpośrednio ze Sklepu Play, została ogólnie dobrze przyjęta przez graczy, ponieważ miliony pobrań zostały zarejestrowane, odkąd było dostępne.

Epic Fortnite przedstawia nowy tryb gry

Epic Fortnite przedstawia nowy tryb gry

Epic Fortnite został odnowiony dzięki nowej alternatywie gry. Nowa opcja nazywa się Party Royale i będzie poszukiwać użytkowników do spotkań towarzyskich
Epic Fortnite feiert Star Wars

Epic Fortnite feiert Star Wars

Saga stworzona przez George'a Lucasa dociera do Epic Fortnite. Z okazji obchodów Dnia Gwiezdnych Wojen gra Epic Games oferuje wyjątkowe przedmioty
Sklep Google Play wita Epic Fortnite

Sklep Google Play wita Epic Fortnite

Epic Fortnite jest dostępny w sklepie Google Play. Po kilku okrążeniach i serii napięć popularna gra Battle Royale pojawia się na Androidzie
Sponsored Link

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje