Wydarzenia specjalne z okazji rocznicy i aktualizacji w Pes 20

Pes 19

(7.1)
14.05.2021

Pes dodaje nową treść. Popularny tytuł piłkarski Konami dodaje materiały związane z Pucharem UEFA Euro 2020, a także będzie obchodził 25. rocznicę

Sponsored Link

Jednym z historycznych tytułów sportowych w świecie gier wideo jest Pro Evolution Soccer. PES urodził się w 2001 roku i odziedziczył swoje zalety oraz dużą popularność popularnego Winning Eleven. Firmą odpowiedzialną za sukces jest japoński Konami, który w tym roku będzie obchodził 25 lat od premiery Pes.
Jedną z cech, które podtrzymały popularność produktu Konami, są licencje na odtworzenie stadionów, zawodników, drużyn i fizyczne aspekty zawodników o doskonałej jakości. W 2020 r. Jedną z wiadomości z Pes 20 było to, że uruchomi specjalną edycję dotyczącą Pucharu UEFA 2020. Oprócz zawieszenia turnieju z powodu pandemii wywołanej przez koronawirusa, tytuł piłki nożnej postanowił mimo to opublikować aktualizację i Będzie dostępny bezpłatnie dla wszystkich graczy.
Wraz z turniejem międzykontynentalnym i jego 25-leciem jako głównymi tematami pojawiają się najnowsze wiadomości na temat Pes 20.

Mistrzostwa Europy rozgrywane są tak samo

Chociaż kibice byli dotknięci zawieszeniem oczekiwanego turnieju z powodu koronawirusa, będą mieli satysfakcję z możliwości gry w Euro 2020 w Pes 20. Treść zawodów jest bezpłatna dzięki pakietowi aktualizacji Data Pack 7.0.
Aktualizacja Pes 20 wprowadza Uefa Euro 2020 w trybie pucharowym, trybie mistrzowskim, zostań legendą i meczu lokalnym, a także 55 drużyn narodowych, które zagrają w turnieju, który po zawieszeniu zostanie rozegrany w 2021 r. Z kolei każda drużyna będzie miała oficjalne mundury i szablony.
Kolejnym z nowych elementów pakietu Data Pack 7.0 jest odtworzenie stadionu Wembley (miejsca, w którym odbędzie się finał imprezy) i boiska Krestovsky w Sankt Petersburgu. Dodano również piłkę i oficjalne trofeum UEFA Euro 2020.
Aktualizacja zawiera również treści spoza Euro 2020. Nowość wprowadza nowe legendarne momenty, takie jak Dennis Bergkamp (02.03.2020), Fernando Morientes (02/10/2002), Roberto Carlos da Silva Rocha (05/15) / 2002) i José María Gutiérrez Hernández (06/05/2003).

Rocznica ze specjalnymi wydarzeniami

W środowisku o takiej samej konkurencji jak gry wideo, zwłaszcza w których temat ten jest najpopularniejszym sportem na świecie, osiągnięcie 25 lat to fakt, który zasługuje na miano świętowania. Z okazji tego wydarzenia Pes 20 będzie obchodzić ze specjalnymi treściami.
W lipcu, gdy zalogujesz się do myClub, będziesz mógł otrzymać Ikoniczny moment Maradony, będzie również dostępne „Wyzwanie czarnej piłki”, które będzie internetowym pucharem wyzwań, który zapewni specjalną nagrodę, a na koniec mecze, które sporne w myClub zapewni doświadczenie pomnożone przez trzy.

Pes 20 jest pełen dobrych wiadomości dla fanów. Nie tylko pozwoli ci przetrwać zły czas, zawieszając UEFA Euro 2020 dzięki darmowej łatce, ale także zapewni wspaniałe ekskluzywne treści na 25 rocznicę.

Wydarzenia specjalne z okazji rocznicy i aktualizacji w Pes 20

Wydarzenia specjalne z okazji rocznicy i aktualizacji w Pes 20

Pes dodaje nową treść. Popularny tytuł piłkarski Konami dodaje materiały związane z Pucharem UEFA Euro 2020, a także będzie obchodził 25. rocznicę
Sponsored Link


Pes 19
Gry
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje