MOBA
Minecraft

Minecraft

Jeśli lubisz gry strategiczne, musisz spróbować, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, Minecraft, w którym jesteś sprytny, a inteligencja będzie niezbędna, aby wyłonić zwycięski sposób grania w tę grę. Zapewni przestrzeń do wyobraźni i budowania umiejętności, które zostaną pokazane w tym wielkim świecie komputerowym.


PUBG Game

PUBG Game

PUBG MOBILE jest jedną z gier na czasie wraz z Fortnite Battle Royale i miliony graczy cieszą się dziś w każdym zakątku świata.


Apex Legends

Apex Legends

Jeśli szukasz nowej gry do bitwy królewskiej, zdecydowanie powinieneś pobrać Apex Legends. Jedna z najlepszych gier w 2019 roku, która osiągnęła 50 milionów graczy w ciągu jednego miesiąca! W tym przewodniku wyjaśnię, jakie są legendy Apex i główne cechy gry.


League of Legends

League of Legends

Leauge of Legends jest znakomitą grą zespołową pełną taktyki oraz podejmowania decyzji. Jeżeli zrozumiesz podstawy gry i znajdziesz spośród 100 bohaterów swojego ulubionego, to nie ma opcji żebyś nie wciągnął się w tą kozacką rozgrywkę!.


Dota 2

Dota 2

Jeśli lubisz gry zespołowe i strategię z dużą różnorodnością taktyk, dota 2 to Twoja gra.


Mobile Legends

Mobile Legends

Mobile Legends to gra bitewna 5 na 5, w którą można grać z telefonu komórkowego. Najważniejsze jest, aby rzucić wszystkie wieże wroga, aby móc przejść poziom!.


Arena of Valor

Arena of Valor

Arena of Valor to wieloosobowa gra bitewna online przeznaczona na urządzenia mobilne. Gracze zostaną utworzeni w dwóch drużynach pary czerwonej i niebieskiej. Ten, kto niszczy bazę przeciwnej strony, pierwszy wygrywa.


Far Cry New Dawn

Far Cry New Dawn

Far Cry New Dawn twierdzi, że jest kompletną kontynuacją Far Cry 5, ale wywodzi się ze znanej serii Far Cry firmy Ubisoft. Ta strzelanka FPS w otwartym świecie rozgrywa się w fikcyjnym Kraju nadziei, w którym gracz może eksplorować pieszo lub w pojazdach, a także w prequelach. Walczysz z Mickeyem i Lou, znanymi również jako The Twins, którzy terroryzują Kraj Nadziei. Gra jest dostępna na PC, Playstation 4 i Xbox.


Dying Light 2

Dying Light 2

Dying Light 2 to kolejna kontynuacja serii Dying Lights opracowanej przez Techland. To gra akcji i horroru osadzona w apokalipsie zombie. Podobnie jak Aiden Caldwell, grasz w niebezpiecznym świecie, a ponieważ jesteś zarażony wirusem zombie, możesz robić rzeczy, których nikt inny nie może. Dzięki temu jesteś idealnym kandydatem do uratowania miasta, a następnie całego świata.


Gears 5

Gears 5

Gears 5 to strzelanka z perspektywy trzeciej osoby. Koalicja to twórcy, a gra została wydana przez Xbox Game Studios. Jest to szóste wydanie z tej serii filmów i oferuje dużo więcej zabawy niż wcześniej. Gra została opracowana na Xbox One i Microsoft Windows.


Monster Hunter World

Monster Hunter World

W tej grze Monster Hunter World opowiada historię wyprawy do Starego Świata, której celem jest eksploracja życia w Nowym Świecie jako nieznana pustynia z nieznanymi cudami nieznanej rasy. Komisja śledcza, której towarzyszy dobrze wyszkolony personel, którego zadaniem jest schwytanie lub zabicie człowieka, jest niesamowita.


Final Fantasy XIV: Shadowbringers

Final Fantasy XIV: Shadowbringers

Final Fantasy XIV: Shadowbringers to trzecie rozszerzenie do Final Fantasy XIV. Gatunek gry to MMORPG. Został opracowany i wydany przez Square Enix. Została wydana 2 lipca 2019 roku. Ta gra jest wieloplatformowa, więc jest dostępna dla systemów operacyjnych Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 3 i Macintosh.


Google Play Games

Google Play Games

Google Play Games to aplikacja opracowana przez Google, która pozwala osobom, które lubią gry, na utworzenie konta oraz udostępnianie gier i wyników innym osobom. Aplikacja ma wbudowane gry. Możesz z łatwością porządkować swoje kolekcje i konfigurować je, aby znaleźć więcej nowych gier, w które możesz grać od razu.Ads
Others..

Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!
ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji