Przeglądarka
AdBlock

AdBlock

AdBlock Jest świetną aplikacją która usówa wszelkie reklamy z przeglądarek i Youtuba przez co nic nam nie przeszkadza w korzystaniu z przeglądarek i oglądaniu filmów.


OLX

OLX

Olx służy do sprzedaży lub znalezienia nowych i używanych produktów, samochodów, nieruchomości i usług.


Google Chrome

Google Chrome

Google Chrome to wieloplatformowa przeglądarka internetowa firmy Google, z której można korzystać za darmo. Jest bezpłatny i jest obecnie jedną z najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Łączy wiele wygodnych aplikacji i rozszerzeń, ale jest również popularny z dobrym zakresem prędkości i wysoką wydajnością, która nie zawodzi.


avast

avast

Chroń swoje komputery za pomocą najlepszego programu antywirusowego, nie pozwól, aby cokolwiek na nich wpłynęło!.


Google Translate

Google Translate

Czy uważasz, że nie można się ze wszystkimi komunikować? Nie z Google Tłumacz! Ta aplikacja tłumaczy na 103 języki i ułatwia codzienne życie. Łatwy w obsłudze, jest dostępny dla wszystkich. Skorzystaj z usługi online Google na smartfonie podczas wakacji, firmy lub przetłumacz ją na całe witryny. Tymczasem nawet wiele języków jest dostępnych offline!.


Smart Search & Web Browser- light & fast engine

Smart Search & Web Browser- light & fast engine

Chcesz surfować po Internecie z maksymalnym komfortem? Użyj aplikacji Smart Search i przeglądarki internetowej, wprowadź zapytanie i uzyskaj wyniki wyszukiwania z Google, Bing, zdjęć, YouTube i innych usług za pomocą prostego gestu machnięcia.


Opera Mini

Opera Mini

Szukasz najszybszej przeglądarki na świecie? Zatem Opera Mini jest najlepszą opcją! Ta przeglądarka internetowa jest prawie idealnym towarzyszem dla Androida i jest doskonała, jeśli chcesz utrzymać niskie zużycie danych. Dzięki nawet 300 milionom użytkowników miesięcznie Opera Mini jest jedną z najpopularniejszych mobilnych przeglądarek internetowych na świecie.


Safari

Safari

Safari to najszybsza i najbardziej wydajna przeglądarka akumulatorów dla wszystkich urządzeń z iOS i iPadOS. Nie musisz martwić się o surfowanie w Safari. Wiele funkcji związanych jest z Twoją prywatnością i bezpieczeństwem. Szeroki wybór widżetów i liczne rozszerzenia pozwalają dostosować przeglądarkę do własnych potrzeb. Przekonaj się o tym.


Google Maps

Google Maps

Google Maps, mapa online i offline do nawigacji na całym świecie. Znajdź najszybsze trasy do swoich celów dzięki informacjom w czasie rzeczywistym, zorientuj się w obcych miejscach i odkryj nowe restauracje, bary i wiele więcej. Ponad 10 milionów użytkowników w ponad 220 krajach korzysta z Map Google do wyszukiwania nowych miejsc.


UC Browser

UC Browser

Si ustedes están buscando un navegador con el cual puedan tener ya sea la navegación, sus redes sociales,alguna tienda online, música, videos, entre otras cosas en un solo lugar el UC Browser puede ser el ideal para usted.


Baidu Tieba

Baidu Tieba

Baidu Tieba to chińska wersja Google. Wyszukiwarka polega na zachęcaniu użytkowników do tworzenia własnych publikacji, pisania na tematy takie jak filmy, muzyka lub różne zainteresowania, które mogą tworzyć i uczestniczyć w różnych obszarach.


Venmo

Venmo

Venmo to mobilny system płatności stworzony i należący do PayPal. Jeśli masz konto Venmo, możesz przenosić środki na inne osoby za pośrednictwem aplikacji na smartfonie. Oto niektóre opcje dotyczące prywatności transakcji i możesz zarządzać poufnymi szczegółami ze względów bezpieczeństwa.


Walmart

Walmart

Walmart to sieć sklepów, które zwracają się do osób, które uznają za przydatne wprowadzenie nowych standardów zakupów w sklepie. Feom aplikacja, która składa zamówienia i sprawdza ceny przedmiotów. Możesz poczekać na dostawę do domu lub wybrać ramy czasowe, kiedy chcesz iść i zabrać swoje rzeczy.


Google Play Games

Google Play Games

Google Play Games to aplikacja opracowana przez Google, która pozwala osobom, które lubią gry, na utworzenie konta oraz udostępnianie gier i wyników innym osobom. Aplikacja ma wbudowane gry. Możesz z łatwością porządkować swoje kolekcje i konfigurować je, aby znaleźć więcej nowych gier, w które możesz grać od razu.


ebay

ebay

eBay Inc to amerykańska korporacja z siedzibą w San Jose w Kalifornii. Jest rozpoznawany przez słynną witrynę e-commerce ebay.com i jest miejscem, w którym można kupować i sprzedawać przedmioty po specjalnej cenie, jeśli klikniesz przycisk „Kup teraz” lub spróbujesz postawić na przedmiot w stylu aukcji na eBayu.


AliExpress

AliExpress

AliExpress to platforma zakupowa należąca do Alibaba Group z siedzibą w Chinach. Po uruchomieniu witryny (2010 r.) Strona ewoluuje w coś dużego, co obejmuje wiele innych funkcji online. Ali Express to nowa koncepcja, która naprawdę pomaga osobom z małymi firmami i kupującym uzyskać do siebie dostęp. Duża liczba pracowników wspiera użytkowników online.


Yandex

Yandex

Jeśli mówimy o wyszukiwarkach, z pewnością pierwszą rzeczą, jaka przychodzi Ci na myśl, jest Google, ale wiesz również, że jest kilka takich jak Yahoo lub Bing, które są najlepiej znane. Dzisiaj porozmawiamy trochę o Yandex, która jest najlepiej znaną i używaną wyszukiwarką w Rosji i byłym Związku Radzieckim.


Zoom Cloud Meeting

Zoom Cloud Meeting

Zoom jest bardzo potężnym narzędziem do prowadzenia wideokonferencji z zespołem lub grupą ludzi, lub jeśli chcesz się spotkać na seminarium, aby dalej się uczyć. Bardzo interesująca aplikacja do nauki, jeśli zaczynasz w cyfrowym świecie i chcesz zacząć tworzyć zespół, który musisz utworzyć.


HBO Max

HBO Max

Zobacz, czego chcesz bez reklam, to koncepcja HBO Max, która jest nową platformą strumieniową, która wykorzystuje model płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem i będzie miała dostęp do oryginalnych treści, w tym programów telewizyjnych, filmów itp. Możesz także korzystać z całego portfolio produkcyjnego Warner Media i wszystkich jego partnerów, co oznacza, że możesz także zobaczyć słynne klasyki.


Caixa

Caixa

Ta aplikacja jest bardzo przydatna dla Ciebie, pozostając w społeczności bankowej Caixa Econômica Federal de Brasil i wykorzystując ją do zarządzania przelewami, płatnościami, saldem salda, pomiędzy własnym a bankiem.


Facebook Avatar

Facebook Avatar

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić awatara na Facebooku lub jak używać swojego awatara na Facebooku, jesteś we właściwym miejscu! Dzisiaj nauczę Cię, jak utworzyć awatar na Facebooku, mogę właściwie wyjaśnić, czym jest awatar i jak zrobić obraz awatara na Facebooku.


Google Drive

Google Drive

Dysk Google to bezpieczna witryna do przechowywania wszystkich plików, które chcemy zapisać. Pliki te są zapisywane na dysku wirtualnym, do którego można uzyskać dostęp za pomocą konta Google. Usługa została opracowana przez Google i potrzebujesz konta, aby uzyskać dostęp do Dysku z 15 GB wolnego miejsca i wieloma interesującymi funkcjami wbudowanymi w Aplikację. Możesz także uzyskać dostęp z wielu urządzeń.


Google Duo

Google Duo

Jest to bezpłatna aplikacja na urządzenia mobilne, komputery i tablety, za pomocą której można wykonywać połączenia obsługujące dźwięk, wideo i zwykły tekst. Aplikacja wymaga posiadania numeru telefonu i urządzenia, aby otrzymać kod potwierdzający, że utworzyłeś konto przez SMS i zacząć z niego korzystać.


Google Classroom

Google Classroom

Jest to narzędzie do sfery edukacyjnej stworzonej przez Google. Możesz stworzyć wirtualną klasę, w której tworzone są zadania dla uczniów, dokumenty, które chcesz udostępnić, oceny, brać udział w wirtualnych zajęciach, uczestniczyć w spotkaniach, a tym samym skutecznie zarządzać nauką swojego zespołu.Ads
Others..

Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!
ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji