Puzzle
Minecraft

Minecraft

Jeśli lubisz gry strategiczne, musisz spróbować, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, Minecraft, w którym jesteś sprytny, a inteligencja będzie niezbędna, aby wyłonić zwycięski sposób grania w tę grę. Zapewni przestrzeń do wyobraźni i budowania umiejętności, które zostaną pokazane w tym wielkim świecie komputerowym.


Helix Jump

Helix Jump

Helix Jump jest obecnie jedną z najlepszych gier i przez ostatnie kilka lat, dzięki zabawie, którą oferuje w dużych dawkach, ale przede wszystkim ze względu na ogromną prostotę, dzięki czemu jest odpowiedni dla każdego gracza. Musisz kontrolować wieżę i w ten pośredni sposób wskazywać piłkę, a także unikać kolorowych części otoczenia.


Love Balls

Love Balls

Love Balls to jedna z najprostszych gier, która pozwoli ci przykleić się do smartfona przez wiele godzin, próbując pokonać coraz bardziej skomplikowane poziomy. Gra oferuje różne poziomy, na których musisz być kreatywny i łączyć siły. Może to stać się idealnym sposobem na relaks bez względu na to, czy jesteś online, czy nie.


ROBLOX

ROBLOX

ROBLOX to jedna z modnych gier, w której limity są wyznaczane przez wyobraźnię, możesz tu zbudować wszystko, o czym marzyłeś.


Candy Crush Saga

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga to jedna z najpopularniejszych gier w historii, z milionami graczy na całym świecie, która sprawi, że oszalejesz na punkcie słodyczy.


LudoClub

LudoClub

Swietna gra, w ktora mozesz grac z rodzina i przyjaciolmi spedzajac czas razem!.


Piano Tiles

Piano Tiles

To jedna z najpopularniejszych gier mobilnych dla jednego gracza. Celem gry jest dotknięcie czarnych płytek bez popełniania błędów.


SandBox

SandBox

Gra dla dzieci do kolorowania, ale także bardzo dobra do spędzania czasu w każdym wieku.


Pet Rescue

Pet Rescue

Pet Rescue Saga to łatwa i przyjemna gra logiczna. Musisz uratować zwierzęta, tworząc kombinacje kostek. Wszystkie mecze muszą być tego samego koloru, wymaga to logicznego myślenia i dobrej zdolności planowania, ponieważ nie masz niezliczonych ruchów. Dla graczy, którzy chcą opanować tę grę, istnieje wiele interesujących poziomów.


Portal 2

Portal 2

Portal 2 to gra logiczna z perspektywy pierwszoosobowej postaci opracowana przez Velve, która zostanie wydana w 2011 roku. Gra jest kontynuacją oryginalnego portalu z 2007 roku.


Fruit Ninja

Fruit Ninja

Fruit Ninja to latająca gra o wycinaniu owoców, która ma kilka różnych trybów gry. Bardzo fajna i popularna gra. Ta gra może być grą na wielu platformach i różnych systemach operacyjnych.


Pokémon Sword and Shield

Pokémon Sword and Shield

Pokémon Sword i Pokémon Shield to gry RPG z serii Pokémon. Są ósmej generacji, która wprowadza nową historię z nowymi obszarami do odkrycia i niesamowitym systemem bitew Dynamax, który sprawia, że Twoja podróż jest niesamowita. W grze poznasz nowych liderów siłowni i nowych trenerów z czterystoma pokemonami złożonymi z nowych i starych.


Toon Blast

Toon Blast

Gra na telefon komórkowy, w którą możesz grać ze znajomymi. Przygoda i łamigłówka w stylu kreskówek. Jeśli szukasz sposobu na naprawdę dobrą grę. Możesz dołączać do drużyn lub tworzyć własne, gra ma wiele łatwych zasad i wiele poziomów do grania.


Google Play Games

Google Play Games

Google Play Games to aplikacja opracowana przez Google, która pozwala osobom, które lubią gry, na utworzenie konta oraz udostępnianie gier i wyników innym osobom. Aplikacja ma wbudowane gry. Możesz z łatwością porządkować swoje kolekcje i konfigurować je, aby znaleźć więcej nowych gier, w które możesz grać od razu.


Colorea y Aprende

Colorea y Aprende

Jeśli twój koloruje, przyjdź i poznaj tę wspaniałą aplikację! Masz różne rysunki, kształty i kolory, dzięki którym możesz puścić wodze fantazji i stworzyć świat, który najbardziej ci się podoba. Uwolnij swoją wyobraźnię z dowolnego miejsca za darmo.Ads
Others..

Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!
ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji