Strzały
Epic Fortnite

Epic Fortnite

Stwórz drużynę i rywalizuj, aby być ostatnim stojącym w trybie PvP dla 100 graczy. Zbuduj zasięg. Zmierz się z rywalami. Przetrwaj resztę. Staw czoła zwycięstwu w tej grze. Fortnite został opracowany przez Epic Games i może być umieszczony w niektórych trybach. Najtrudniejszym trybem jest Battle Royale, w którym możesz grać w trybie wieloosobowym.


PAC-MAN

PAC-MAN

PAC-MAN to klasyk gier wideo, który w tym roku obchodzi 40. urodziny. Jest oceniany jako jedna z najbardziej udanych gier. Możesz grać w tę grę za darmo, instalując aplikację na telefonie. Ta gra logiczna jest bardzo popularna i pozostaje taka sama przez cały czas. Ale są pewne nowe aktualizacje dla lepszego doświadczenia.


Garena Free Fire

Garena Free Fire

Garena Free Fire został opracowany przez Garena Studios i jest jedną z ostatnich gier Battle Royale, które są tutaj, aby przede wszystkim cieszyć się dużą liczbą użytkowników z całego świata. Możesz cieszyć się tą dobrą grą, a nawet personalizować swojego bohatera za pomocą unikalnych ubrań.


Hitman Sniper

Hitman Sniper

Hitman Sniper to jedna z najpopularniejszych gier akcji w App Store i Google Play. W nim staniesz się hitmanem, który będzie musiał być tak cichy i cichy, jak to możliwe. W grze Twoim zadaniem jest wyeliminowanie niektórych celów, a czasem także ich strażników. Otrzymujemy instrukcje za pomocą poleceń głosowych w czasie rzeczywistym.


Apex Legends

Apex Legends

Jeśli szukasz nowej gry do bitwy królewskiej, zdecydowanie powinieneś pobrać Apex Legends. Jedna z najlepszych gier w 2019 roku, która osiągnęła 50 milionów graczy w ciągu jednego miesiąca! W tym przewodniku wyjaśnię, jakie są legendy Apex i główne cechy gry.


CS:GO

CS:GO

Gra przeznaczona jest dla rozgrywki wieloosobowej, w których gracze walczą między sobą wcielając się w terrorystów lub antyterrorystów.


GTA V

GTA V

Grand Theft Auto V (GTA V) to jedna z najlepiej sprzedających się gier na świecie, w której możesz grać online. Gra jest częścią serii Grand Thieft Auto i jest wydawana przez Rockstar. Gra została przyjęta jako jeden z rewolucjonistów tego gatunku.


Call of Duty

Call of Duty

Call of Duty to gra komputerowa osadzona w realiach II wojny światowej. Gra pozwala zweryfikować rolę żołnierza wysłanego na pole bitwy. Jest to widok perspektywiczny strzelania z perspektywy pierwszej osoby, a gracze przechodzą misje.


Epic Games

Epic Games

Epic Games, najlepsza cyfrowa platforma dystrybucji do kupowania i grania w gry wideo!.


Company of Heroes 2

Company of Heroes 2

Jesteś miłośnikiem historii i interesują Cię gry wojenne? Company of Heroes to gra, która spełni Twoje oczekiwania!.


Dying Light

Dying Light

Dying Light Jest jedną z najlepszych gier w Klimacie Postapokaliptycznym która wciągnie cię swoją fabułą na wiele godzin rozgrywki.


Overwatch

Overwatch

Overwatch to jedna z najczęściej granych i najlepiej sprzedających się gier na świecie, w której możesz grać online ze znajomymi.


Counter Strike

Counter Strike

Counter Strike to gra wideo, która skraca CS. Jest to gra wieloosobowa, w którą możesz grać od 2 do 32 osób jednocześnie. Grasz w dwóch zespołach, a jego celem jest zabicie wroga i wykonanie pewnych zadań. Możesz wybrać bycie tylko widzem i oglądać gry i podążać za nimi, ale nie możesz w nie grać.


Cyber Hunter

Cyber Hunter

Dobra gra bitewna z płynną grafiką i dobrymi postaciami, w którą można grać z telefonu komórkowego i komputera.


Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare to gra wideo stworzona przez Infinity Ward i wydana przez Activision. Gra jest częścią jednej z najbardziej udanych serii gier wszechczasów, która od lat jest głównym nurtem. Deweloperzy umożliwili grę na PlayStation 4, Xbox One i Microsoft Windows.


Destiny 2

Destiny 2

Destiny 2 to strzelanka FPS opracowana przez Bungie. To kolejne rozszerzenie, ale teraz jest inne. Bungie starała się uczynić grę wideo bardziej stabilną niż wcześniej, taką, która przyciąga twoją uwagę. Gra nie jest wieloplatformowa, ale istnieje funkcja Cross-Save, co oznacza, że użytkownik ma wiele platform, może grać na Playstation 4, XBOX one lub w Microsoft Windows, bez utraty niezapisanego postępu.


Red Dead Redemption II

Red Dead Redemption II

Red Dead Redemption 2 to trzecia kontynuacja gry akcji i przygodowej opracowanej przez Rockstar Games, stworzonej na PS4, Xbox One i PC. Historia opowiada o ciężkich dniach dzikiego zachodu. Przejmujesz kontrolę nad Arthurem Morganem, członkiem grupy banitów zwanej Van der Linde Gang. Rozgrywka odbywa się w otwartym świecie składającym się z pięciu amerykańskich regionów, które gracz może eksplorować za pomocą historii.


Metro Exodus

Metro Exodus

Metro Exodus to strzelanka FPS opracowana przez 4A Games i wydana przez Deep Silver. Historia znajduje się w postapokaliptycznym terenie byłej Federacji Rosyjskiej. W dużej mierze autonomiczna historia Metro Exodus podąża za fabułą głównego bohatera Artema, jego żony Anny i ocalałej spartańskiej załogi, kiedy opuścili Moskwę zdewastowani wojną nuklearną.


Void Bastards

Void Bastards

Void Bastard to gra komiksowa, w której jesteś więźniem zabijającym stworzenia, aby znaleźć wyjście i przetrwać. Ta gra udowodni twoje długoterminowe myślenie i cel, gdy będziesz walczył w opuszczonych statkach pełnych różnych stworzeń w Mgławicy Sargasso.


Google Play Games

Google Play Games

Google Play Games to aplikacja opracowana przez Google, która pozwala osobom, które lubią gry, na utworzenie konta oraz udostępnianie gier i wyników innym osobom. Aplikacja ma wbudowane gry. Możesz z łatwością porządkować swoje kolekcje i konfigurować je, aby znaleźć więcej nowych gier, w które możesz grać od razu.


Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 to jedna z najlepiej sprzedających się i najlepiej sprzedających się gier na świecie, w której możesz grać w kampanii lub online. Seria Call of Duty słynie z rozwoju zawodowego. Każdy najmniejszy szczegół Call of Duty: Black Ops można przetestować z perspektywy strzelanki FPS.Ads
Others..

Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!
ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji