Video
Netflix

Netflix

Znajdź serię i filmy, o których wszyscy mówią, w najlepszej jakości w serwisie Netflix! Ta usługa rewolucjonizuje sposób, w jaki oglądamy nasze ulubione programy, seriale lub filmy w bardzo przystępnej cenie, którą warto wziąć pod uwagę.


Skype

Skype

Skype to bezpłatna aplikacja komputerowa i mobilna, w której możesz utworzyć konto, nawiązywać połączenia i wysyłać bezpłatne wiadomości tekstowe do osób, które możesz dodać do listy znajomych. Jeśli ktoś nie zna Twojego imienia ani numeru telefonu, nie może znaleźć Twojego profilu. Możesz także zmienić swój status dostępności. W ten sposób Twoi znajomi będą wiedzieć, czy Cię nie ma lub czy nie przeszkadzasz.


Youtube

Youtube

Youtube to darmowa strona, która jest obecnie jedną z najpopularniejszych. Zawiera szeroką gamę treści, w tym filmy, muzykę, najnowsze wiadomości, wiele innych ciekawych i poważnych filmów. Umożliwia bezpłatne posty, transmisje strumieniowe, oceny i komentarze wideo, dzięki czemu jest bardziej towarzyski.


Steam

Steam

Steam, najlepsza cyfrowa platforma dystrybucji umozliwiajaca zakupy i granie w gry wideo!.


HBO

HBO

Jeśli uwielbiasz ogladać filmy i seriale, to serwis HBO jest stworzony właśnie dla ciebie.


Twitch

Twitch

Jeśli interesują Cię wydarzenia i gry, dołącz do popularnej platformy mediów społecznościowych już dziś. Możesz przeszukiwać kilka różnych tematów i oglądać najlepsze filmy na temat gier lub samouczków lub trenerów i nauczycieli na żywo. Popularność kanałów Twitcha rośnie i obecnie jest ich kilkadziesiąt milionów.


Shazam

Shazam

Shazam jest jedną z największych aplikacji odtwarzających pliki muzyczne, audiobuki i wiele innych.


VLC

VLC

VLC to darmowa aplikacja do odtwarzania plików multimedialnych, takich jak pliki wideo i audio, a także płyt. VLC to wieloplatformowe oprogramowanie, które może być zainstalowane na komputerowych systemach operacyjnych i urządzeniach mobilnych. VLC zawiera wiele bibliotek dekodujących i kodujących i może być używany do przesyłania strumieniowego, co może być bardzo przydatne.


Discord

Discord

Discord to jedna z najlepszych aplikacji na świecie dla graczy, a także jeden z największych balkonów.


Spotify

Spotify

Dzięki aplikacji Spotify możesz słuchać ulubionej muzyki za darmo, ale istnieje również opcja zapłaty za pobranie muzyki. Możesz sprawdzić wiele informacji o artystach, w tym informacje o trasie, zdjęcia, linki i biografie. Możesz także oglądać koncerty w pobliżu Twojej lokalizacji i słuchać list odtwarzania innych osób, które mogą pomóc Ci odkryć nowych artystów lub hity.


TIDAL

TIDAL

TIDAL - nieograniczona muzyka i filmy, bez reklam. Słuchaj swoich ulubionych piosenek i odkryj nowych artystów w najwyższej jakości dźwięku.


TeamSpeak

TeamSpeak

TeamSpeak to narzędzie komunikacyjne, które umożliwia rozmowy głosowe z innymi użytkownikami za pomocą Voice over IP.


iMovie

iMovie

Oprogramowanie do edycji wideo.


TikTok

TikTok

Jest to aplikacja, która pozwala nagrywać krótkie filmy, zazwyczaj z dubbingiem muzycznym, tańcami, klipami lub humorystycznymi scenami. Aplikacja jest bezpłatna i można ją zainstalować na urządzenia z systemem iOS i Android. Jeśli utworzysz konto, możesz wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami, takimi jak obserwuj, polub, komentuj i więcej. Możesz także udostępniać zawartość stamtąd na innych znanych platformach.


Photo Grid

Photo Grid

Aplikacja do edycji zdjęć, pełna funkcji, takich jak meme, GIF creator, kolaż wideo, kolaż fotograficzny, album, efekty aparatu fotograficznego, instasize dla Instagram, cięcie, filtry twarzy AR, naklejki, wycinki zdjęć, tła, modele, czcionki, pokazy slajdów, rozmycie, retusz, wzory i wiele więcej!.


Snaptube

Snaptube

Snaptube jest niesamowitą aplikacją, dzięki której można pobierać aplikacje z wielu różnych witryn strumieniowych. Główną zaletą jest to, że aplikacja jest niezwykle łatwa w użyciu. Jeśli ją pobierzesz, otrzymasz w zamian wysoki poziom afektywności. Jeśli chcesz pobrać za darmo najlepsze filmy za darmo, aplikacja jest dla Ciebie.


Prime Video

Prime Video

Amazon Prime Video znany również jako Prime Video to jedna z najczęściej używanych stron do strumieniowego przesyłania programów telewizyjnych / filmów / seriali, a nawet tworzą oryginalne filmy i seriale. Zarówno Android, jak i IOS można zainstalować, a nawet połączyć z innymi jednostkami. Mają wszelkiego rodzaju gatunki, a także filmy dla dzieci. Miesięczne członkostwo ma swój koszt.


Bytedance

Bytedance

Bytedance to międzynarodowa firma internetowa znana przede wszystkim z wiadomości i aplikacji wideo. Zwłaszcza, że platformy oparte są na osobistym zainteresowaniu użytkownika, zyskuje on na popularności i inspiruje ponad 800 milionów aktywnych użytkowników każdego dnia.


Douyin

Douyin

Douyin to chińska aplikacja do krótkich filmów, która pozwala edytować i udostępniać krótkie filmy za pośrednictwem konta. Douyin jest również znany jako Tik Tok dla Chin.


Douban

Douban

Ogólnie rzecz biorąc, jest to rodzaj chińskiego forum książek, muzyki, filmów, sztuki i kultury Douban to idealny sposób na naukę czegoś nowego, bądź na bieżąco z najnowszymi krytykami, mediami i zagadnieniami kulturowymi.


Tencent Video

Tencent Video

Tencent Video to chińska aplikacja służąca do bezpłatnego oglądania filmów lub programów telewizyjnych.


Biugo

Biugo

Darmowa aplikacja, która pozwala korzystać z kilku przełączników, filtrów, efektów i nie tylko. Wybierz filmy i zdjęcia z telefonu komórkowego i przesyłaj strumieniowo swoje wideo. Nie musisz już być świetnym ekspertem, aby udostępniać swoje klipy w sieciach społecznościowych.


Glovo

Glovo

Teraz, aby mieć to, czego potrzebujesz, dzieli Cię tylko krok! Klikając umowę, możesz dostarczyć lub dostarczyć jedzenie, list, paczkę, towar, przedmiot, papier itp. Dzięki tej wspaniałej aplikacji możesz przenosić nieskończoność rzeczy bez wychodzenia z domu!.


Yandex

Yandex

Jeśli mówimy o wyszukiwarkach, z pewnością pierwszą rzeczą, jaka przychodzi Ci na myśl, jest Google, ale wiesz również, że jest kilka takich jak Yahoo lub Bing, które są najlepiej znane. Dzisiaj porozmawiamy trochę o Yandex, która jest najlepiej znaną i używaną wyszukiwarką w Rosji i byłym Związku Radzieckim.


Zoom Cloud Meeting

Zoom Cloud Meeting

Zoom jest bardzo potężnym narzędziem do prowadzenia wideokonferencji z zespołem lub grupą ludzi, lub jeśli chcesz się spotkać na seminarium, aby dalej się uczyć. Bardzo interesująca aplikacja do nauki, jeśli zaczynasz w cyfrowym świecie i chcesz zacząć tworzyć zespół, który musisz utworzyć.


HBO Max

HBO Max

Zobacz, czego chcesz bez reklam, to koncepcja HBO Max, która jest nową platformą strumieniową, która wykorzystuje model płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem i będzie miała dostęp do oryginalnych treści, w tym programów telewizyjnych, filmów itp. Możesz także korzystać z całego portfolio produkcyjnego Warner Media i wszystkich jego partnerów, co oznacza, że możesz także zobaczyć słynne klasyki.


DAZN

DAZN

Znana jako Sports Netflix, jest to nowa platforma cyfrowa skoncentrowana na transmisjach sportowych na żywo. Jest to usługa przesyłania strumieniowego, w której można oglądać wszystkie wydarzenia sportowe, które będą oferowane za pośrednictwem inteligentnych telewizorów, telefonów komórkowych, tabletów, komputerów i konsol.


Google Duo

Google Duo

Jest to bezpłatna aplikacja na urządzenia mobilne, komputery i tablety, za pomocą której można wykonywać połączenia obsługujące dźwięk, wideo i zwykły tekst. Aplikacja wymaga posiadania numeru telefonu i urządzenia, aby otrzymać kod potwierdzający, że utworzyłeś konto przez SMS i zacząć z niego korzystać.Ads
Others..

Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!
ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji