Wojna
Garena Free Fire

Garena Free Fire

Garena Free Fire został opracowany przez Garena Studios i jest jedną z ostatnich gier Battle Royale, które są tutaj, aby przede wszystkim cieszyć się dużą liczbą użytkowników z całego świata. Możesz cieszyć się tą dobrą grą, a nawet personalizować swojego bohatera za pomocą unikalnych ubrań.


Clash of Clans

Clash of Clans

Clash of Clans to darmowa gra mobilna, którą można pobrać ze sklepów z aplikacjami na iOS i Androida. Ta strategiczna gra wideo ma bardzo dobrą grafikę, a jej celem jest budowanie własnej wioski, pozyskiwanie zasobów, atakowanie wrogów i tworzenie lub dołączanie do klanów z innymi ludźmi (do 50 osób w sojuszu).


PUBG Game

PUBG Game

PUBG MOBILE jest jedną z gier na czasie wraz z Fortnite Battle Royale i miliony graczy cieszą się dziś w każdym zakątku świata.


Apex Legends

Apex Legends

Jeśli szukasz nowej gry do bitwy królewskiej, zdecydowanie powinieneś pobrać Apex Legends. Jedna z najlepszych gier w 2019 roku, która osiągnęła 50 milionów graczy w ciągu jednego miesiąca! W tym przewodniku wyjaśnię, jakie są legendy Apex i główne cechy gry.


League of Legends

League of Legends

Leauge of Legends jest znakomitą grą zespołową pełną taktyki oraz podejmowania decyzji. Jeżeli zrozumiesz podstawy gry i znajdziesz spośród 100 bohaterów swojego ulubionego, to nie ma opcji żebyś nie wciągnął się w tą kozacką rozgrywkę!.


CS:GO

CS:GO

Gra przeznaczona jest dla rozgrywki wieloosobowej, w których gracze walczą między sobą wcielając się w terrorystów lub antyterrorystów.


Critical Ops

Critical Ops

Jeśli spędzasz dużo czasu przed komputerem w celu zagrania w dowolną strzelankę to Critical Ops jest świetną opcją mobilną bez obowiązku siedzenia w domu.


War Thunder

War Thunder

War Thunder jest najlepszą grą symulującą pole bitwy na której możemy walczyć jako pilot samolotu lub helikoptera, czołgu lub okrętu wojjenego.


Epic Games

Epic Games

Epic Games, najlepsza cyfrowa platforma dystrybucji do kupowania i grania w gry wideo!.


Company of Heroes 2

Company of Heroes 2

Jesteś miłośnikiem historii i interesują Cię gry wojenne? Company of Heroes to gra, która spełni Twoje oczekiwania!.


Hearthstone

Hearthstone

Hearthstone to jeden z najlepszych kolekcjonerów gier karcianych na świecie, w którym możesz grać w ulepszenia klas, w talii i wznosić pozycje.


Battlefield V

Battlefield V

Battlefield V to strzelanka, która daje Ci widok z perspektywy pierwszej osoby. W grę można grać na platformach do gier, takich jak Xbox One i PlayStation 4, ale także w systemie Microsoft Windows. Temat gry opiera się na II wojnie światowej i jest logiczną kontynuacją I wojny światowej, która jest motywem Battlefield 1.


Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 to jedna z najlepiej sprzedających się i najlepiej sprzedających się gier na świecie, w której możesz grać w kampanii lub online. Seria Call of Duty słynie z rozwoju zawodowego. Każdy najmniejszy szczegół Call of Duty: Black Ops można przetestować z perspektywy strzelanki FPS.


Anno 1800

Anno 1800

Anno 1800 to gra strategiczna, w której wcielasz się w rolę władcę którego zadaniem jest stworzenie dobrze spisującej się metropolii.


World of Warships

World of Warships

World of Warships to najlepsza gra, która symuluje bitwy morskie i może być czymś więcej niż tylko żeglarzem! Zostań kapitanem swojego statku już dziś! Gra jest darmowa i daje unikalne poczucie wojny morskiej i strategii. Walcz z wrogami i zostań Hegemonem na wodzie.


Tom Clancy's The Division 2

Tom Clancy's The Division 2

Gra, której celem jest powstrzymanie ewentualnych sporów, zamachów i pogodzenie ze sobą wrogich frakcji.


World of Warcraft

World of Warcraft

World of Warcraft koncentruje się na przygodzie i akcji, całkowicie zainspirowany starymi grami sagi strategii Warcraft.


Clash Royale

Clash Royale

Clash Royale to szybka gra wideo typu tower, w której gracze biorą udział w dwu- lub czteroosobowych grach (1 na 1 lub 2 na 2), w których celem jest zniszczenie jak największej liczby przeciwnych wież. Jedna z najpopularniejszych i darmowych gier strategicznych na urządzenia mobilne!.


Clash of Kings

Clash of Kings

Clash of Kings to średniowieczna gra wojenna, w której możesz budować własne miasto, tworzyć farmy, szkolić armię, wchodzić w interakcje z innymi członkami, tworząc sojusze i świetnie się bawić!.


Fun Race 3D

Fun Race 3D

Nieatrakcyjna gra dla telefonów wyścigowych. Zawody te stanowią przeszkodę. Gracze muszą być wolni od przeszkód, aby pomyślnie je pokonać. Istnieje wiele poziomów zawartych i poziomów bonusowych. Gra jest bardzo prosta i musisz nacisnąć przycisk, aby rozpocząć bieg i zwolnić go, gdy chcesz się zatrzymać. Pod koniec wyścigu gracze tańczą do mety.


Google Play Games

Google Play Games

Google Play Games to aplikacja opracowana przez Google, która pozwala osobom, które lubią gry, na utworzenie konta oraz udostępnianie gier i wyników innym osobom. Aplikacja ma wbudowane gry. Możesz z łatwością porządkować swoje kolekcje i konfigurować je, aby znaleźć więcej nowych gier, w które możesz grać od razu.Ads
Others..

Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!
ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji