AFK Arena Review

Zaktualizowano 15.07.2020

AFK Arena to gra karciana na każdy dzień, w którą możesz grać z przyjaciółmi, dołączając do sojuszy. Trenujesz i trenujesz swój zespół, aby obserwować Esperię
Likes 12,005


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

AFK Arena to inteligentna gra na telefony komórkowe, w którą możesz grać na komputerze, jeśli chcesz. Grafika jest dość interesująca, bohaterów jest wiele i każdy ma swoje historie do nauczenia się. Opiera się na motywie mitologii celtyckiej. Gra polega na codziennym graniu i sprawia wiele radości. Jest to nieistotna gra dla ciebie, aby stworzyć zespół, który trenujesz i rozwijasz na różnych poziomach. Znajdź porządnych graczy z całego świata i spróbuj uratować starożytny świat Esperii.

Przyjaciele są bardzo ważni w grze. Po zalogowaniu zmaksymalizuj go z listy znajomych. Lepiej mieć pełną listę aktywnych przyjaciół. Wysyłaj punkty znajomych, którzy są sercami miłości, które możesz zobaczyć na liście znajomych w grze. Naprawdę miło jest mieć dodatkowe połączenia, w grze chodzi o zbieranie dodatkowych jednostek, więc chcesz otrzymywać jak najwięcej połączeń.

Następną rzeczą dotyczącą przyjaciół jest biblioteka. Biblioteka jest więc bardzo duża, wiele osób się nie uruchamia. Ale biblioteka ma sojusze. W każdej Unii masz dwie lub trzy jednostki, a kiedy masz je, jak możesz.

Kampania: pierwsza rzecz, którą znajdziesz w przeszkodach od czasu do czasu lub prawie codziennie o danej porze. W ciągu pierwszych kilku dni odkryjesz, że robiłeś postępy naprawdę szybko, możesz przejść przez dwa lub trzy etapy, ale potem zaczniesz pokonywać przeszkody i po prostu nie będziesz mógł iść dalej.

Istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, takich jak zmiana pozycji swoich jednostek. Zmiana pozycji może naprawdę zmienić przebieg gry. Możesz spróbować wymienić jednostki, wymieniając się jak inne jednostki. Na początku gry nie jest to takie łatwe, ponieważ wciąż nie masz tyle jednostek do wymiany.

Możesz zmienić swój sprzęt i zmienić, aby zobaczyć, czy to robi jakąkolwiek różnicę, ale jest też czas, kiedy przyjdziesz, gdzie dosłownie pójdziesz do AFK i zrobisz coś innego.

Zasadniczo potrzebujesz po prostu więcej doświadczenia, więcej doświadczenia z postaciami i więcej ekwipunku, w zasadzie kopanie, aby tak się stało. Spróbuj wygrać wszystkie nagrody w grze. Zbieraj złote punkty i graj swobodnie.
Możesz kupić wiele rzeczy w sklepie labiryntowym.

Jeśli chcesz przejść na emeryturę lub zrestartować niektórych bohaterów. Zwrócenie całego doświadczenia i pyłu kosztuje tylko 20 diamentów
Umieściłeś bohatera, usuwasz cały ekwipunek do wszystkiego, a następnie możesz spróbować zbudować innego bohatera. Zapraszam do eksperymentowania z tą piękną grą. Podziel się najlepszymi chwilami ze swoimi nowymi przyjaciółmi i uratuj Esperię.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
-Interesująca gra o tematyce celtyckiej

-Część graficzna jest świetna

-Możesz także grać na komputerze
Cons
-Nie masz pełnej kontroli nad samą bitwą

-Na koniec gry nie ma nic do roboty.

-Postęp maleje z czasem.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji