Booking App Review

Zaktualizowano 19.10.2019

Wyszukaj i zarezerwuj nocleg, restaurację, lot lub samochód w szybki i łatwy sposób z telefonu komórkowego, tabletu lub komputera i anuluj bezpłatnie w większości przypadków
Likes 0


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Podróże i turystyka
Deweloper : Booking App
Sponsored Link

Booking została założona w Amsterdamie w 1996 roku i przeszła od małej holenderskiej firmy do jednej z największych firm turystycznych i na świecie, wyróżniając się łatwością i szybkością rezerwacji.

Booking.com, której misją jest udostępnienie świata wszystkim, jest zaangażowany w technologię cyfrową, aby ułatwić podróżowanie. Aplikacje internetowe i Booking.com są dostępne w ponad 40 językach i oferują łącznie 28 348 745 miejsc noclegowych, w 147 566 miejscach docelowych w 227 krajach i terytoriach na całym świecie.

Możesz bezpatnie pobrać Booking.com , jeśli jesteś w odległości jednego kliknięcia od rezerwacji z urządzenia mobilnego, tabletu lub komputera, to jest bardzo proste, stabilne i szybkie.

Znajdź zakwaterowanie na wakacje, weekendowe wypady lub wyjazdy służbowe do dowolnej części świata!


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Podróże i turystyka
Deweloper : Booking App
Sponsored Link

O ..

Okazuje się, że jest to bardzo przydatne narzędzie, ponieważ pokazuje komentarze innych użytkowników, a także opinie i ceny.Aplikacja rezerwacyjna jest bezpłatna i dostępna na urządzenia z systemem Android, iOS i Windows Phone.Niektóre z jego najlepszych cech to: wyszukiwanie hoteli w bieżącej lokalizacji i na mapie, obszar użytkownika z zarządzaniem rezerwacjami i dane osobowe do szybkiego użycia (karta płatnicza, dane głównego gościa itp.), Filtry, kilka opcji klasyfikacji, listy ulubionych, pobieranie przewodników turystycznych, powiadomień mobilnych itp.W przypadku jakichkolwiek pytań Booking ma linię obsługi klienta czynną 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy.Masz możliwość bezpłatnego anulowania, które daje Ci możliwość zmiany zdania, jeśli nie zdecydowałeś się na dokładną datę powrotu lub jeśli zdecydujesz się pozostać jeszcze kilka dni w uroczym miasteczku, które spotkałeś po drodze. Wystarczy zaznaczyć w filtrach opcję anulowania.W zależności od miejsca, w którym się znajdujesz, będziesz czuć swobodę i bezpieczeństwo. Jeśli nie ufasz płatnościom elektronicznym i wolisz płacić osobiście, to możesz to zrobić dopiero w momencie przybycia.
Jeśli w tej chwili szukasz noclegu, nie zdecydujesz się lub z jakiegoś powodu dokonasz rezerwacji w innym czasie, możesz poprosić ich o wysłanie powiadomień o najlepszych ofertach do miejsca, o którym marzysz.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Możesz dołączyć do programu lojalnościowego Booking Genius, jeśli zarezerwowałeś co najmniej 5 noclegów z tego samego konta to uzyskasz korzyści, takie jak 10% zniżki, bezpłatny parking itp.

- Zniżka dla przyjaciół, musisz zaprosić znajomego, a gdy dokonasz rezerwacji na swoim koncie w wysokości co najmniej 30 euro, oboje otrzymacie zwrot 10%

- Nowe darmowe miejsca noclegowe to takie, które nie otrzymały jeszcze żadnej opinii i sprawiają, że są tańsze.

- Wybieramy od 5 do 10 kwater, którymi jesteś zainteresowany, szukamy Twojego e-maila lub kontaktujemy się z nim bezpośrednio, pytając, czy możliwe byłoby uzyskanie zniżki na stawkę w zamian za dobrą ocenę hotelu. Chociaż wiele razy nie odpowiadają lub nie twierdzą, że nie jest to dobra opcja, aby uzyskać zniżki lub zakwaterowanie

Pros/Cons
Pros
- Wygodna obsługa i użyteczność, ponieważ rezerwacja za pośrednictwem tej aplikacji jest bardzo prosta i szybka

- Przyjazny dla użytkownika, ponieważ określa on absolutnie wszystko, jak również zasady i sugestie w przejrzysty sposób i na pierwszy rzut oka.

- Brak opłat za zarządzanie, ponieważ istnieje możliwość bezpłatnego anulowania. Nie zabiera ani grosza za korzystanie ze strony.

- Nagromadzenie i zarezerwowanie hoteli , osobne gromadzenie zapisów w celu przyszłego zatrudnienia przy rezerwacji i uzyskiwania zniżek
Cons
- Zarządzanie wyszukiwaniem może zająć kilka sekund z dużą liczbą wyników

- Bez finansowania, podczas gdy lokalne agencje pozwalają nam na raty, z odsetkami lub bez, rezerwacja jest jedna, albo w hotelu, albo podczas rezerwacji.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana
Poland

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij