Call of Duty: Modern Warfare Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Call of Duty: Modern Warfare to gra wideo stworzona przez Infinity Ward i wydana przez Activision. Gra jest częścią jednej z najbardziej udanych serii gier wszechczasów, która od lat jest głównym nurtem. Deweloperzy umożliwili grę na PlayStation 4, Xbox One i Microsoft Windows
Likes 12,577


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

Gra ma dwie opcje, które możesz wybrać. Możesz zagrać w kampanię dla gracza lub gry wieloosobowej. Jeśli grałeś w jakąkolwiek wersję serii Call of Duty, możesz wiedzieć, że kampania nie była tak dobra, jak chciałeś w zeszłym roku. Myślę, że ostatnia dobra kampania miała miejsce w 2012 roku pod tytułem Black Ops II, ale teraz jest to wreszcie to, czego się spodziewałem.

Krótko mówiąc, wszystko zaczyna się w 2019 roku, podczas operacji mającej na celu uzyskanie niebezpiecznego gazu chemicznego, który jest transportowany do Urzikstanu, ale nie chcę go już zepsuć, będzie lepiej, gdy będziesz grać sam. Główna historia trwa około 6 godzin, aż do końca, jeśli wykonasz dodatkowe misje, może to potrwać około 8 godzin.

Tryb wieloosobowy oferuje 10 map i 9 trybów, które opiszę. Przede wszystkim jest to Team Deathmatch, to najłatwiejszy tryb gry, w jaki możesz zagrać, to po prostu zabijanie wrogich graczy, po każdej śmierci pojawisz się ponownie, za każdą śmierć, którą twoja drużyna dostaje punkty, i Pierwsza drużyna, która zdobędzie 100 punktów, wygrywa mecz. Innym trybem jest cyberatak i jest nowością w Call of Duty, w której dwie drużyny po sześciu graczy stają naprzeciw siebie.

Celem jest odzyskanie EMP i wejście do bazy wroga, gdzie musisz zniszczyć centrum danych wroga. Kolejnym sposobem jest dominacja, chodzi o to, co twoja drużyna musi zdobyć 3 bramki w tym samym czasie, a następnie otrzymasz punkty, pierwsza drużyna, która zdobędzie 200 punktów wygrywa. Search and Destroy, 2 drużyny wcielają się w napastników i obrońców, napastnicy muszą podłożyć bomby, a obrońcy muszą ich powstrzymać, aby zasadzić lub, jeśli podłożyli, muszą go dezaktywować. Drużyna, która jako pierwsza otrzyma 6 rund, wygrywa.

Poniżej znajduje się siedziba główna, musisz przejąć i utrzymywać kwaterę główną. Drużyna z 200 punktami wygrywa. Hardpoint, jest tylko jeden punkt do zdobycia, a mecz kończy się, gdy drużyna zdobędzie 250 punktów, lub jeśli pozostało pięć minut, drużyna z największą liczbą punktów wygrywa. Kolejny jest darmowy dla wszystkich, to naprawdę proste, musisz zabić, pierwszy gracz, który osiągnie niezbędne punkty, wygrywa. Strzelanie to około 2 drużyn po 2 graczy, którzy grają przeciwko sobie. Musisz wyeliminować przeciwnika. Drużyna z 6 rundami wygrywa.

Ostatnim jest Kill Confirmed, który jest podobny do Team Deathmatch, musisz zabijać i zdobywać punkty zbierając odznaki, które wróg upada po ich śmierci. Twoja drużyna musi zdobyć 65 punktów, a limit czasu wynosi 10 minut.

W końcu gra oferuje wiele radości i możliwości. Chociaż cena nie jest tak mała, warto.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
- Dobra grafika

- Dobra historia

- Wiele opcji
Cons
- Wysoka cena

- Potrzebujesz silnego komputera

- Ktoś narzeka na problemy z serwerem
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji