Call of Duty Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Call of Duty to gra komputerowa osadzona w realiach II wojny światowej. Gra pozwala zweryfikować rolę żołnierza wysłanego na pole bitwy. Jest to widok perspektywiczny strzelania z perspektywy pierwszej osoby, a gracze przechodzą misje
Likes 13,458


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Infinity Ward, Activision
Sponsored Link

Call of Duty to gra akcji / FPS, która rozgrywa się podczas II wojny światowej, w której możesz wcielić się w rolę amerykańskiego spadochroniarza, brytyjskiego komandosa lub rosyjskiego piechura i poczuć atmosferę tego historycznego okresu.


W Call of Duty grasz jako członek dobrze wyszkolonej drużyny, chroniąc się przed ogniem i pomagając poszkodowanym dotrzeć do bezpiecznego miejsca. Oprócz ruchu i taktyki wyszkolonej grupy każdy żołnierz ma swoją osobowość i umiejętności przydatne podczas walki.

Pojedynczy żołnierz lub pojedynczy kraj nie wygra tego konfliktu. W Call of Duty po raz pierwszy zobaczysz wojnę z wielu stron, oczami amerykańskich, brytyjskich i rosyjskich żołnierzy. Pełna wersja gry obejmuje 24 misje podzielone na 4 powiązane historyczne kampanie. Zadania w różnych misjach obejmują sabotaż i otwartą walkę, akcje na tyłach wroga, misje ratownicze, a nawet bitwy jednostek pancernych.

Autentyczna broń, lokalizacje, pojazdy i dźwięki pola bitwy tworzą realistyczny i urzekający obraz II wojny światowej.

Call of Duty, dobrze przyjęty przez krytyków i graczy, jest przedstawicielem gatunku strzeleckiego. Jest dostępny na następujących platformach: PC, X360, PS3.

Call of Duty zapewnia nam zrównoważoną dawkę realistycznej walki i intensywnej akcji znanej z filmów wojennych. Dzięki tej grze będziesz mógł poznać pole bitwy z zupełnie innej perspektywy: bezimienni bohaterowie, rangi żołnierzy z krajów sojuszniczych, którzy próbują przywrócić prawdziwy bieg współczesnej historii.

5 wskazówek, jak lepiej grać w telefonie Call of Duty, a tym samym szybko awansować do ligi

1- Dobra konfiguracja elementów sterujących jest niezbędna do prawidłowego grania. Jeśli grasz 4 palcami, ponieważ jest to bardziej korzystne, ponieważ szybciej naciskasz przyciski, możesz grać cicho z urządzeń mobilnych.

2- Tryb prosty czy zaawansowany? tryb prosty to automatyczny strzał, ale tak naprawdę nie daje tak dużej przewagi, jak się wydaje, na początku gry daje pokusę, aby zagrać w tryb automatyczny, ponieważ uważasz, że będzie łatwiej, ale tak naprawdę nie jest, ponieważ strzelanie z nim zajmuje dużo czasu Masz mniej reakcji na obronę. W trybie zaawansowanym, jeśli cię zobaczy, strzela do ciebie znacznie szybciej.

3- Muszą wejść do gry Boty, aby zrozumieć, jakie jest pole widzenia, jest to coś, co jest w ustawieniach i może nas zmienić na lepszych graczy. Pole widzenia jest tym, co widzimy na ekranie, to, co widzimy, może zostać zmniejszone lub rozszerzone, a tym samym poszerzenie naszego widzenia peryferyjnego. Jeśli przejdziemy do ustawień, a następnie do pola widzenia kamery, w zależności od urządzenia, z którym grasz, wybierz ten rozmiar. Chodzi o to, że im więcej pola widzenia, tym lepiej, ponieważ mamy zalety podczas grania w gry.

4- Kontrola Odradzaj, co to znaczy kontrolować, kiedy pojawią się wrogowie lub sojusznicy. Kiedy umierasz w grze, pojawiasz się w innym miejscu, które za każdym razem się zmienia. Istnieje obszar, w którym pojawiają się wrogowie, i inny, w którym pojawiają się sojusznicy, ale w innych trybach gry pojawienia się zmieniają się w zależności od tego, gdzie się poruszamy. Ważne jest, aby wiedzieć, gdzie znajdują się wszystkie możliwe odrodzenia i zrozumieć, jak zmieniają się pozycje, w których je znajdziesz w różnych trybach gry, ponieważ jeśli zrozumiemy, jak działają w środku gry, unikniemy strzelania w plecy, co jest najważniejsze.

5- Przeładuj: Jest wielu ludzi, którzy strzelają i dopóki ładowarka się nie skończy, nie przeładowują broni i to jest błąd! Najlepszą rzeczą jest to, że kiedy zobaczysz, że masz około 5 przeładowań pocisków, ponieważ kiedy skończy Ci się, będziesz używał go w tym momencie, a kiedy będziesz rozproszony, aby przeładować broń, mogą cię zabić w tym momencie. Musisz zrozumieć, że za każdym razem, gdy strzelamy, zabijamy lub nie, i mamy chwilę, aby móc się naładować, ponieważ nikt nie będzie go ładować, ładowarka musi być zawsze na maksimum.

Pobierz Call of Duty i cofnij się w czasie do II wojny światowej!


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Infinity Ward, Activision
Sponsored Link

O ..

W Call of Duty trzymaj się kilku prostych zasad:


TRZYMAJ SWOICH PRZYJACIÓŁ BLISKO


Dowiedz się, kiedy Twoi znajomi są online i co grają, aby dołączyć do walki. Lub chcesz zobaczyć, jak idziesz? Śledź i porównuj statystyki i osiągnięcia swojej kariery, aby dowiedzieć się, kto jest najlepszym psem.


UCZ SIĘ NA SWOICH BŁĘDACH


Uzyskaj w pełni spersonalizowane porady dostosowane do Twojego stylu gry, analizuj ruchy ze szczegółowymi mapami rozgrywki i uzyskuj inne niestandardowe rekomendacje od swoich ładunków do ostatniego meczu.


NIGDY NIE WALCZ SAM


Graj jako zespół, wygrywaj jako zespół, używając tytułów Call of Duty, zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości.  Połącz się z grupą przyjaciół i zbieraj cotygodniowe cele, aby odblokować wyjątkowe nagrody.Zwiększ swój udział w konkursie, uzyskując dostęp do najnowszych aktualizacji, wydarzeń z gier, uruchomień i innych aktualizacji.


Call of Duty zawiera funkcje społecznościowe, które umożliwiają łączenie się z przyjaciółmi i wysyłanie powiadomień push, aby poinformować Cię, gdy są ekscytujące wydarzenia lub nowe treści w grze.


Aby zagrać, w tej grze wymagane jest połączenie internetowe.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Zanurz się, jak tylko wyskoczysz z Chinook

- Ignoruj wszystko na ziemi, dopóki nie znajdziesz broni

- Poszukaj niebieskiego światła na niebie

- Zawsze celuj w głowę

Pros/Cons
Pros
- Niezwykle niesamowite efekty wizualne.

- Tryb wojenny jest wyjątkowy.

- Rozgrywka jest krwawa i intensywna.

- Tworzenie klasy jest dogłębne i interesujące.

- Ogromne sceny bitewne.
Cons
- Kampania dla jednego gracza jest za krótka.

- Efekty wizualne dla wielu osób są przyciemnione, aby zwiększyć prędkość.

- Dziwne interakcje w środowisku.

- Próby.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.© 2018 Activision Publishing, Inc.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji