Call of Duty Review

Zaktualizowano 12.12.2019

Call of Duty to gra komputerowa osadzona w realiach II wojny światowej. Gra pozwala sprawdzić się w roli żołnierza wysłanego na pole bitwy
Likes 0


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Infinity Ward, Activision
Sponsored Link

Call of Duty to gra akcji / FPS rozgrywająca się podczas II wojny światowej, w której możesz zagrać rolę amerykańskiego spadochroniarza, brytyjskiego komandosa lub rosyjskiego piechura i poczuć atmosferę tego okresu historycznego.

W Call of Duty grasz jako członek dobrze wyszkolonego zespołu, chroniąc się przed ogniem i pomagając rannym ludziom dotrzeć do bezpiecznego miejsca. Oprócz wyszkolonego ruchu grupowego i taktyki, każdy żołnierz ma własną osobowość i umiejętności, które są przydatne podczas walki.

Pojedynczy żołnierz lub pojedynczy kraj nie wygra tego konfliktu. W Call of Duty po raz pierwszy poznasz wojnę z wielu stron oczami amerykańskich, brytyjskich i rosyjskich żołnierzy. Cała gra obejmuje 24 misje podzielone na 4 połączone kampanie historyczne. Zadania w różnych misjach różnią się: od sabotażu i otwartej walki po akcje z tyłu wroga, misje ratunkowe, a nawet bitwy jednostek pancernych.

Autentyczna broń, miejsca, pojazdy i dźwięki pola bitwy tworzą realistyczny i urzekający obraz II wojny światowej. Call of Duty, dobrze przyjęty zarówno przez krytyków, jak i graczy, jest przedstawicielem gatunku strzeleckiego. Jest dostępny na następujących platformach: PC, X360, PS3.

Call of Duty zapewnia nam zrównoważoną dawkę realistycznej walki i intensywną akcję znaną z filmów wojennych. Dzięki tej grze poznasz pole bitwy z zupełnie innej perspektywy - bezimiennych bohaterów, szeregujących żołnierzy z krajów sprzymierzonych, próbujących przywrócić prawdziwy bieg współczesnej historii.

Pobierz grę i cofnij się w czasie do II wojny światowej!


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Infinity Ward, Activision
Sponsored Link

O ..

W Call of Duty trzymaj się kilku prostych zasad:


TRZYMAJ SWOICH PRZYJACIÓŁ BLISKO


Dowiedz się, kiedy Twoi znajomi są online i co grają, aby dołączyć do walki. Lub chcesz zobaczyć, jak idziesz? Śledź i porównuj statystyki i osiągnięcia swojej kariery, aby dowiedzieć się, kto jest najlepszym psem.


UCZ SIĘ NA SWOICH BŁĘDACH


Uzyskaj w pełni spersonalizowane porady dostosowane do Twojego stylu gry, analizuj ruchy ze szczegółowymi mapami rozgrywki i uzyskuj inne niestandardowe rekomendacje od swoich ładunków do ostatniego meczu.


NIGDY NIE WALCZ SAM


Graj jako zespół, wygrywaj jako zespół, używając tytułów Call of Duty, zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości.  Połącz się z grupą przyjaciół i zbieraj cotygodniowe cele, aby odblokować wyjątkowe nagrody.Zwiększ swój udział w konkursie, uzyskując dostęp do najnowszych aktualizacji, wydarzeń z gier, uruchomień i innych aktualizacji.


Call of Duty zawiera funkcje społecznościowe, które umożliwiają łączenie się z przyjaciółmi i wysyłanie powiadomień push, aby poinformować Cię, gdy są ekscytujące wydarzenia lub nowe treści w grze.


Aby zagrać, w tej grze wymagane jest połączenie internetowe.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Zanurz się, jak tylko wyskoczysz z Chinook

- Ignoruj wszystko na ziemi, dopóki nie znajdziesz broni

- Poszukaj niebieskiego światła na niebie

- Zawsze celuj w głowę

Pros/Cons
Pros
- Niezwykle niesamowite efekty wizualne

- Tryb wojenny jest wyjątkowy

- Rozgrywka jest krwawa i intensywna

- Tworzenie klasy jest dogłębne i interesujące

- Ogromne sceny bitewne
Cons
- Kampania dla jednego gracza jest za krótka

- Wizualizacje wieloosobowe są stonowane, aby zwiększyć prędkość
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.© 2018 Activision Publishing, Inc.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana
Poland

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij