Candy Crush Saga Review

Zaktualizowano 14.07.2020

Candy Crush Saga to jedna z najpopularniejszych gier w historii, z milionami graczy na całym świecie, która sprawi, że oszalejesz na punkcie słodyczy
Likes 12,432


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : King
Sponsored Link

12 kwietnia 2012 r. - dzień wprowadzenia na rynek Candy Crush Saga, jednej z najbardziej udanych gier wszech czasów, wielu z nas zapadnie w pamięci. Zaczęło się od gry zintegrowanej z Facebookiem, ale biorąc pod uwagę ogromny sukces i ogromną liczbę graczy, którzy każdego dnia korzystali z niej, skończyło się to wyjściem w tym samym roku na Androida, iOS i Windows Phone.

Za niewiele ponad trzy miesiące od wejścia na rynek udało się pokonać rekord, który wydawał się nieosiągalny, a był to rekord ustanowiony przez Farm Ville 2, do tej pory najpopularniejszą grę na Facebooku ze średnią 46 milionów użytkowników miesięcznie. 12 kwietnia 2012 roku wylądował na Androidzie, iOS i Windows Phone osiągając ogromny sukces na całym świecie.

Od tamtej pory czerpał tylko sukcesy i do dziś jest jedną z najlepszych gier na wszystkich dostępnych platformach, podnosząc dochód milionera, firmy King, twórcy gry, który przekształcił Candy Crush Saga w swoją doskonałość, jednocześnie kontynuując poszukiwanie nowej gry, dzięki której ponownie uzyska dochód milionera.

Jedną z największych tajemnic tej gry jest ogromna prostota, a przede wszystkim uzależnienie które powoduje u wszystkich, którzy jej spróbują. Z ponad 2000 dostępnych poziomów, musimy przejść jeden za drugim, tworząc rzędy lub kolumny z trzema cukierkami tego samego koloru, aby móc je wyeliminować.

Sztuczka tych gier polega na tym, jak łatwo jest zrozumieć ich mechanikę i ich nieskończone możliwości, dzięki którym grasz przez wiele dni, tygodni i miesięcy. Kolejny wielki sukces polega na elastyczności czasu trwania gry, a Ty decydujesz, jak długo chcesz grać. Możesz grać przez 5 sekund, jedną minutę, pół godziny, istnieje elastyczność w czasie, który chcesz spędzić, to decyzja danej osoby, a nie gra. Różni się to znacznie od klasycznych gier konsolowych. Jeśli chcesz zagrać dzisiaj w konsolę, musisz spędzić co najmniej godzinę, aby dobrze się bawić.

Pobierając Candy Crush Saga, możesz konkurować ze znajomymi w dowolnym momencie. Najważniejszą rzeczą w społecznościowej grze wideo jest sprawdzenie, że ludzie grają w tę samą grę, zwłaszcza w prawdziwym życiu. Po podłączeniu konta gry do Facebooka, na przykład, widzisz, że twój sąsiad znajduje się 5 poziomów nad tobą, to rodzaj konkurencji, w jaki sposób osiągnąłeś ten poziom? i mówisz o grze, to jest ważne, nagle masz od 5 do 10 znajomych, którzy również grają, więc mówisz o tym, pomagając sobie nawzajem.

Dla twórców gier jako przedsiębiorców funkcjonowanie społecznościowe jest niezbędnym akceleratorem, aby przybliżyć grę większej liczbie osób. Jest tańszy niż reklama, ponieważ nie płaci za rozwój społeczny. Gdy zobaczysz reklamę, możesz ją pobrać, jeśli jesteś zainteresowany, ale jakoś jesteś podejrzliwy, nie wiesz, czy jest w porządku, czy nie, ale jeśli znajomy doradzi ci w grze, zakładasz, że musi być w porządku. Wiadomości ustne są znacznie ważniejsze niż cokolwiek innego.

Smartfony były kluczem do rewolucji w „grach casualowych”. Gry codzienne istniały od czasu powstania branży, ale nigdy jako model biznesowy, bardzo trudno było zarabiać na tych grach wideo, było tylko kilka wyjątków, takich jak zastosowanie, pionier tego trendu i kilka innych, ale było to skomplikowane aż do pojawienia się gier mobilnych.

Telefon komórkowy był kluczem do sukcesu w branży gier casualowych, wiele firm, takich jak King czy Big Fish, wyraźne przykłady tej branży, są już firmami o wartości wielu milionów dolarów.

Dodatki w grze są oferowane użytkownikom. Na przykład: Wyobraź sobie, że nie możesz przejść poziomu, wtedy, gdy masz możliwość zapłacenia kilku centów w zamian za pomoc w grze, nagle poziom zostaje uproszczony i postępujesz szybciej. Tak działają darmowe gry, polegają na usuwaniu frustracji graczy z powodu trudności z przejściem poziomu.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : King
Sponsored Link

O ..

Jeśli uda Ci się stworzyć specjalne kombinacje 4 lub 5 cukierków, zyskujesz specjalne cukierki, które będziesz mógł  wykorzystać w odpowiednim momencie. Jeśli będziesz w stanie połączyć specjalne cukierki, stworzysz spektakularne efekty, dzięki którym będziesz w stanie zmiażdżyć jeszcze więcej cukierków.


Chociaż mechanizm gry jest prosty, gra może stać się niezwykle skomplikowana w miarę postępów. A ponieważ są to poziomy wspinaczkowe, wszystko staje się bardziej skomplikowane, a jak to się zdarzyło wielu osobom, można utknąć na jedym poziomie na całe tygodnie i skończyć całkowicie zdesperowanym.


Podobnie jak większość gier, które można pobrać w Google Play i App Store pobieranie jest bezpłatne, ale w samej grze możemy dokonywać zakupów, co w większości przypadków pomoże nam znacznie przekroczyć poziomy.


Zawsze powtarzamy żeby uważać z kim zostawiasz swoje urządzenie mobilne aby nie znaleźć nieprzyjemnej niespodzianki na następnym rachunku telefonicznym z zakupami w Candy Crush Saga, które nie są za tanie.


Czy pobrałeś już Candy Crush Saga, aby sprawdzić testowanie swoich umiejętności z najpopularniejszymi cukierkami na świecie?


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Dzięki grze Candy Crush Saga zabawa nie ma granic, a wraz z upływem czasu liczba poziomów rośnie skandalicznie

- Graj spokojnie i bez rozpaczy, bo inaczej skończysz sfrustrowany w bardzo krótkim czasie, jak tylko nie dostaniesz cukierka, którego potrzebujesz

- Uważnie obserwuj zakupy zintegrowane z aplikacją, jeśli nie chcesz zobaczyć swojego rachunku telefonicznego

Pros/Cons
Pros
-Zabawa nie ma ograniczeń dzięki Candy Crush Saga

- Może się wydawać, że to prosta gra, ale nie pozwoli ci się na chwilę oderwać, a ponieważ poziomy przechodzą, pracujesz całą swoją uwagą

- W zasadzie jest to gra którą można pobrać i zagrać całkowicie bezpłatnie

- „Pomaga skupić uwagę”
Cons
- Z czasem Candy Crush Saga może stać się czymś monotonnym, ponieważ zawsze musisz robić to samo, zbierać cukierki”

-Liczba poziomów stała się ogromna, co uniemożliwia dotarcie do końca gry

-Istnieją poziomy gry, których przejście graniczy z cudem i w których można utknąć na wiele, wiele dni

- Zintegrowane zakupy w Candy Crush Saga są jednym z wielkich oszustw stworzonych przez ludzkość tak że ciężko się z tego wydostać
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji