Candy Crush Saga Review

Zaktualizowano 12.12.2019

Candy Crush Saga to jedna z najpopularniejszych gier w historii, z milionami graczy na całym świecie, która sprawi, że oszalejesz na punkcie słodyczy
Likes 0


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : King
Sponsored Link

12 kwietnia 2012 r. - dzień wprowadzenia na rynek Candy Crush Saga, jednej z najbardziej udanych gier wszech czasów, wielu z nas zapadnie w pamięci. Zaczęło się od gry zintegrowanej z Facebookiem, ale biorąc pod uwagę ogromny sukces i ogromną liczbę graczy, którzy każdego dnia korzystali z niej, skończyło się to wyjściem w tym samym roku na Androida, iOS i Windows Phone.

Za niewiele ponad trzy miesiące od wejścia na rynek udało się pokonać rekord, który wydawał się nieosiągalny, a był to rekord ustanowiony przez Farm Ville 2, do tej pory najpopularniejszą grę na Facebooku ze średnią 46 milionów użytkowników miesięcznie. 12 kwietnia 2012 roku wylądował na Androidzie, iOS i Windows Phone osiągając ogromny sukces na całym świecie.

Od tamtej pory czerpał tylko sukcesy i do dziś jest jedną z najlepszych gier na wszystkich dostępnych platformach, podnosząc dochód milionera, firmy King, twórcy gry, który przekształcił Candy Crush Saga w swoją doskonałość, jednocześnie kontynuując poszukiwanie nowej gry, dzięki której ponownie uzyska dochód milionera.

Jedną z największych tajemnic tej gry jest ogromna prostota, a przede wszystkim uzależnienie które powoduje u wszystkich, którzy jej spróbują. Z ponad 2000 dostępnych poziomów, musimy przejść jeden za drugim, tworząc rzędy lub kolumny z trzema cukierkami tego samego koloru, aby móc je wyeliminować.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : King
Sponsored Link

O ..

Jeśli uda Ci się stworzyć specjalne kombinacje 4 lub 5 cukierków, zyskujesz specjalne cukierki, które będziesz mógł  wykorzystać w odpowiednim momencie. Jeśli będziesz w stanie połączyć specjalne cukierki, stworzysz spektakularne efekty, dzięki którym będziesz w stanie zmiażdżyć jeszcze więcej cukierków.


Chociaż mechanizm gry jest prosty, gra może stać się niezwykle skomplikowana w miarę postępów. A ponieważ są to poziomy wspinaczkowe, wszystko staje się bardziej skomplikowane, a jak to się zdarzyło wielu osobom, można utknąć na jedym poziomie na całe tygodnie i skończyć całkowicie zdesperowanym.


Podobnie jak większość gier, które można pobrać w Google Play i App Store pobieranie jest bezpłatne, ale w samej grze możemy dokonywać zakupów, co w większości przypadków pomoże nam znacznie przekroczyć poziomy.


Zawsze powtarzamy żeby uważać z kim zostawiasz swoje urządzenie mobilne aby nie znaleźć nieprzyjemnej niespodzianki na następnym rachunku telefonicznym z zakupami w Candy Crush Saga, które nie są za tanie.


Czy pobrałeś już Candy Crush Saga, aby sprawdzić testowanie swoich umiejętności z najpopularniejszymi cukierkami na świecie?


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Dzięki grze Candy Crush Saga zabawa nie ma granic, a wraz z upływem czasu liczba poziomów rośnie skandalicznie

- Graj spokojnie i bez rozpaczy, bo inaczej skończysz sfrustrowany w bardzo krótkim czasie, jak tylko nie dostaniesz cukierka, którego potrzebujesz

- Uważnie obserwuj zakupy zintegrowane z aplikacją, jeśli nie chcesz zobaczyć swojego rachunku telefonicznego

Pros/Cons
Pros
-Zabawa nie ma ograniczeń dzięki Candy Crush Saga

- Może się wydawać, że to prosta gra, ale nie pozwoli ci się na chwilę oderwać, a ponieważ poziomy przechodzą, pracujesz całą swoją uwagą

- W zasadzie jest to gra którą można pobrać i zagrać całkowicie bezpłatnie
Cons
- Z czasem Candy Crush Saga może stać się czymś monotonnym, ponieważ zawsze musisz robić to samo, zbierać cukierki”

-Liczba poziomów stała się ogromna, co uniemożliwia dotarcie do końca gry

-Istnieją poziomy gry, których przejście graniczy z cudem i w których można utknąć na wiele, wiele dni

- Zintegrowane zakupy w Candy Crush Saga są jednym z wielkich oszustw stworzonych przez ludzkość tak że ciężko się z tego wydostać
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana
Poland

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij