Clash of Clans Review

Zaktualizowano 12.12.2019

Clash of Clans to jedna z najpopularniejszych gier w tej chwili, w której strategia tworzenia wioski i jej obrony będzie fundamentalna
Likes 0


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Supercell
Sponsored Link

Gry strategiczne zaczęły mieć swój złoty wiek pod koniec lat 90. wraz z wprowadzeniem na rynek popularnego Age of Empires, który zdołał zaangażować setki tysięcy graczy na całym świecie. Mechanika gry była najprostsza i to na początku gry pojawiałeś się w pewnym miejscu na mapie i musiałeś zacząć budować cywilizację od zera, aż zdominuje cały świat.

Z biegiem czasu gry strategiczne ulegały poprawie i można było przeskoczyć na urządzenia mobilne. Jednym z nich jest Clash of Clans, znany również jako COC, który jest jedną z najpopularniejszych gier w tej chwili.

Ma miliony pobrań zarówno w Google Play, jak i App Store, przez graczy z całego świata, którzy widzieli w tej grze możliwość rozrywki. Również dla wielu jest sposobem na czerpanie radości z gier strategicznych, korzystania ze smartfona przez cały czas, bez konieczności czekania na powrót do domu, aby zagrać przed komputerem lub konsolą do gier wideo.

Zanim przejdziemy do tego, czym jest sama gra, musimy powiedzieć, że Clash of Clans potrzebuje stałego połączenia internetowego, aby móc grać, więc jeśli nie masz szybkiej transmisji danych, może nie być najbardziej wskazana gra dla ciebie. Dodatkowo zużycie danych jest wysokie, więc możesz grać tylko przez kilka dni, zanim skończy się mega taryfa.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Supercell
Sponsored Link

O ..

Clash of Clans to gra na urządzenia mobilne, dostępna rowniez na urządzeniach z systemem iOS i Android, opracowana przez Supercell, który zdołał wykorzystać swój wielki sukces, tworząc nowe gry oparte na oryginale, takie jak Clash Royale, który ma inny sposób gry.


Możemy powiedzieć, że jest to najprostsza rzecz, ponieważ każdy gracz, który rozpoczyna grę, będzie musiał ulepszyć swoją wioskę i chronić ją za pomocą budynków obronnych. Aby móc je budować, konieczne będzie generowanie zasobów poprzez budynki, które są do tego przeznaczone.


Tak jak w każdej grze strategicznej, atakowanie rywalizujących wiosek jest jednym ze sposobow, dzieki ktorym zyskasz punkty i reputację, ale także pomoże Ci w prosty sposób uzyskać zasoby, bez konieczności czekania przez wiele czasu. Niestety, nie wszystkie bitwy są wygrane, więc miej to na uwadze, ponieważ jeśli przegrasz lub zaatakujesz swoją wioskę, stracisz zasoby.


Powinieneś wiedzieć, że gra nazywa się Clash of Clans, ponieważ w dowolnym momencie możesz dołączyć do klanu, co wiaze sie z korzyściami, jak i pewnymi niedogodnościami, ktore musisz sam odkryć w grze.


Clash of Clans jest jedną z najpopularniejszych gier w tej chwili. Dzięki swojej rozgrywce i oferowanej zabawie nie możemy zrobić nic innego, jak tylko polecić gre. Ale bądź ostrożny, ponieważ w ciągu kilku minut mozesz sie uzależnic od gry i nie będziesz w stanie przestac oglądać swojej wioski.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Clash of Clans nie jest prostą grą strategiczną i zauwazysz to od pierwszej chwili, gdy zaczniesz w nia grać.

- Podobnie jak większość gier w dzisiejszych czasach, potrzebujesz stałego połączenia z Internetem, więc powinieneś uważnie śledzić dane dotyczące stawek telefonicznych.

- Jeśli spędzasz dzień na porozumiewaniu się ze swoją wioską lub myśleniu o tym, jak się rozwijać i ulepszać, powinienes pamietac o tym, ze gra nie ma wielu ograniczen.

Pros/Cons
Pros
- Clash of Clans to całkowicie darmowa gra do pobrania

- W przeciwieństwie do innych gier tego typu zużycie baterii jest nieduze i chociaż spędzasz caly dzień grając, nie zabraknie ci baterii .

- To prosta gra i nie ma zbyt wielu komplikacji, dzieki którym możesz grać bez żadnego problemu
Cons
- To gra strategiczna, która czasami może stać się nudna z powodu długiego oczekiwania, które moze się zdarzyc

- Zużycie baterii i danych może stać się niepokojące dla użytkownika
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana
Poland

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij