Coin Master Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Gra na telefon komórkowy, w którą można grać ze znajomymi na Facebooku. Grasz w ruletkę, a nagrodami możesz zbudować własną wioskę, aby uchronić się przed atakami. Musisz zaatakować osady innych graczy w grze. Zbieraj karty, przechodząc kolejne poziomy gry
Likes 12,885


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper : Moon Active
Sponsored Link

Coin Master to gra rozrywkowa dla jednego gracza, zgodna z systemami Android i iOS. Gra została opracowana w 2016 roku przez Moon Creative Studio. Coin Master jest bardzo interesujący i ma dobrą pozycję na różnych listach. Gra ma ducha przygód i wygląda świetnie, z dobrą grafiką i dobrymi postaciami, jak zwierzak z nosorożca, który może ci pomóc jako strażnik. W miarę postępów w grze napotkasz o wiele więcej wyzwań, a obecnie dostępnych jest ponad 22 poziomy. Zobaczysz, jak wyjątkowe i tematyczne są wszystkie twoje przygody na mapie.

Aby uczynić to jeszcze bardziej ekscytującym, gra ma również możliwość zbierania różnych kart, niektóre rzadziej niż. Kolejną zaletą tej strategii byłaby umiejętność rozwijania talentu jednego z trzech rodzajów zwierząt domowych. Mogą być bardzo pomocne w znajdowaniu dodatkowych cewek lub utrzymywaniu czujności przez długi czas.

Zaczynasz przewracać pasek i dostajesz kombinację 3 równych symboli, które wygrasz. Istnieje wiele interesujących symboli, ale najważniejszym z nich jest uzyskanie 3 równych obrotów z maszyny. Nie martw się, jeśli nie możesz wygrać 3 gier za pierwszym razem, ale nadal coś wygrasz.
Dobra praktyka w grze to pierwsza szansa, jeśli możesz nagrodzić lub naprawić coś w swojej wiosce, to znaczy, gdy zarobisz wystarczająco dużo pieniędzy, zrób to natychmiast, ponieważ będziesz celem wielu ataków i rozbojów.
Trzy kolejne znaki szycia dają najlepszą korzyść. Aby zacząć budować wioskę, na początku potrzebujesz dużo kiełków, aby nie marnować czasu i energii. Zobaczysz w lewym górnym rogu, ile pieniędzy zgromadziłeś. Oprócz budowania wioski masz także wiele innych korzyści, aby chronić i atakować przeciwników.

To zależy od paska, jak twoja gra rozpocznie się od początku. Możesz być w stanie zaatakować swoich wrogów. Twoim celem jest ich zniszczenie lub kradzież. Kiedy wyjmiesz świnie z koła ruletki, wybierzesz kogoś. Za pomocą zgromadzonych pieniędzy możesz naprawić wioskę, która również zostanie zaatakowana, zniszczona i skradziona przez innych graczy.
Dobrą rzeczą jest to, że możesz używać monet do prawie wszystkiego w grze. Na ekranie zobaczysz, kto cię zaatakował. Dzięki 3 tarczom bronisz swojej wioski i odpierasz ataki znajomych lub sławnych graczy. Ale atakowanie innego gracza odbywa się za pomocą paska z kombinacją 3 młotów, wtedy z listy zdecydujesz, kto atakuje, a czasem, kto się zemści.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper : Moon Active
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
-Gra jest fajna

-Widzisz, kto cię zaatakował

-Jest dobra grafika
Cons
-Niektóre usługi są płatne

-Musisz dużo czekać, jeśli zmarnujesz swoje obroty

-Jeśli nie masz spinów, nie możesz grać
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji