Counter Strike Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Counter Strike to gra wideo, która skraca CS. Jest to gra wieloosobowa, w którą możesz grać od 2 do 32 osób jednocześnie. Grasz w dwóch zespołach, a jego celem jest zabicie wroga i wykonanie pewnych zadań. Możesz wybrać bycie tylko widzem i oglądać gry i podążać za nimi, ale nie możesz w nie grać
Likes 13,657


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

Counter Strike

Co to jest kontratak?

Counter Strike to gra wideo, która skraca CS. Został pierwotnie opracowany jako modyfikacja innej gry komputerowej o nazwie Half-Life. Później gra została uniezależniona od Valve Corporation z Sierra On-Line jako wydawcą. W grze, w którą grasz jako pierwszy gracz w sieci fizycznych przeciwników, jest to gra wieloosobowa, 2–32.

Counter Strike ma od 1999 roku, kiedy gra była bardzo popularna, w 2010 roku. W tym roku gra miała ponad 9 milionów egzemplarzy. Counter Strike była jedną z najważniejszych gier i była rozgrywana profesjonalnie do 2013 roku w e-sporcie. Z czasem ewoluowało więcej gier, takich jak Counter-Strike: Counter-Strike: Global Offensive (2012). Counter-Strike: Source (2004) i Condition Zero (2004).

Gra

Zagraj w suwak w pierwszej osobie, co oznacza, że ​​ekran gracza odpowiada polu postaci w grze. Celem jest wyeliminowanie innych graczy. Jest to gra wieloosobowa, co oznacza, że ​​wiele osób będzie grać jednocześnie. Ta gra nie ma tak naprawdę historii ani znaczenia. W jednej grze może grać jednocześnie 32 graczy. W jednej grze może grać jednocześnie 32 graczy. Istnieją dwie drużyny, z których możesz wybierać i walczyć ze sobą za pomocą stymulatora aktu terrorystycznego. Możesz nawet zostać obserwatorem w grze, co oznacza, że ​​możesz oglądać i śledzić grę, ale nie być aktywnym.

Runda kończy się, gdy drużyna wygrywa. Aby wygrać rundę, drużyna musi ukończyć misję lub wyeliminować drużynę przeciwną. Przypisania różnią się w zależności od rodzaju odtwarzanego utworu. Istnieją tylko trzy oficjalne ścieżki, rozbrojenie bomb, ratowanie zakładników i zabójstwo. Aby wyeliminować przeciwników, używaj różnych rodzajów broni.

Pobierając Counter Strike, gra rozpoczyna się od wszystkich graczy znajdujących się na boisku, a następnie możesz poruszać się i współdziałać z otoczeniem, a także z przeciwnikami i towarzyszami zabaw. Początkowo wszyscy gracze otrzymują nóż i pistolet oraz niewielką kwotę pieniędzy, którą można kupić mocniejszą broń. Zabijanie wrogów, wykonywanie misji lub wygrywanie rund to wszystkie sposoby na zarabianie większych pieniędzy, a dzięki grze nie ma akcji, ani prawdziwego zakończenia.

 

Po tylu latach ta gra nie zniknie, ponieważ może być świetną zabawą. Jeśli jesteś nowy w tej kultowej grze o statusie na strzelnicy, możesz zacząć sprawdzać, jak robią to inni gracze. Każdy może dołączyć do serwera, na którym grają inni ludzie. Kiedy ty i twoi znajomi chcesz grać, możesz wybrać serwer, do którego chcesz dołączyć, lub ktoś musi stworzyć serwer dedykowany.


Czasami ta gra może być świetną zabawą, gdy dzieje się coś dziwnego, na przykład gdy rzucasz granat i ktoś uderza kulą; to dziwne, ale jest możliwe. Starzy gracze wiedzą, kiedy chodzili do kawiarni komputerowych i grali w takie gry, jak Counter-Strike. Okazją był nie brak komputera stacjonarnego, ale cała zabawa. Często zdarza się, że bufet jest tylko turniejem i tym podobne. Kiedy nauczysz się grać poprawnie, sprawy stają się poważniejsze. Rzeczy takie jak strzały w głowę są również rodzajem profesjonalizmu.

Ale faktem jest, że możesz poprawić, kiedy ćwiczysz więcej, a kluczem jest poznanie swojej siły. Musisz wypróbować zarówno zespoły frakcji terrorystycznej, jak i zespół antyterrorystyczny. Kolejną bardzo ważną rzeczą jest dobra znajomość map. Mirage to mapa, która wygląda jak gigantyczny labirynt i ma wejścia do prawie każdej sekcji, powodując, że zespoły zapętlają się i obracają wokół struktury mapy. Mirage to także dobra mapa do fotografowania długich korytarzy, które mają dobre widoki na twoją ofertę, aby pomóc z dystansu, który ma zbyt wiele przeszkód na drodze.

Nuke może być podstępnym demonem na mapie. Pomimo utrzymywania przede wszystkim punktów ukrycia, kiedy poruszasz się między punktami, które narażają Cię na większe ryzyko, nigdy nie będziesz wiedział, kto może obserwować z okna lub czy przeciwnik może znajdować się w bliskiej odległości. Dust 2 ma prostą konstrukcję, ale jest bardzo zabawny, łatwy do nauczenia i bardzo trudny do opanowania.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
-Fun gra grać z przyjaciółmi.

-Cheap, 15 USD

-Konkurencyjny

-Online gra z botami
Cons
- Granie w zbyt wiele gier wideo może zaszkodzić zdrowiu fizycznemu i psychicznemu

- Około 12% wszystkich osób grających w gry wideo w końcu uzależni się.

- Jednym z ryzyk związanych z graniem w zbyt gwałtowne gry może być agresja

- Stracić poczucie czasu
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji