Crunchyroll Review

Zaktualizowano 07.07.2020

Crunchyroll jest witryna streaming, mają tylko anime i manga serii i filmów. Nie można znaleźć klasycznych filmów hollywoodzkich na tej stronie. Crunchyroll jest bezpłatny, często pierwsze odcinki dużych serii są bezpłatne, nie będzie reklamy apear choć. Ale, aby uzyskać nieograniczony dostęp do filmów i seriali, a jakość HD można uzyskać członkostwo Crunchyroll premium
Likes 12,313


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

Crunchyroll to usługa strumieniowej transmisji wideo, w której główny nacisk kładzie się na anime, mangę i dramatyzm. Mają głównie seriale telewizyjne i filmy na swojej stronie. 2018 roku mają ponad 45 milionów użytkowników. Crunchyroll został założony 14 maja 2006, 13 lat temu. Crunchyroll jest spółką zależną firmy Otter Media. Crunchyroll jest dostępny w 8 różnych językach: angielskim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim, niemieckim, arabskim, włoskim, rosyjskim.

Jeśli nie jesteś głównym fanem anime lub mangi, Crunchyroll jest prawdopodobnie obcym spektrum dla Ciebie. Ale dla wielkiego fandomu japońskiego stylu filmowego Crunchyroll jest naprawdę cenną biblioteką z nieskończoną ilością filmów i serii mangi i anime. Na Crunchyroll nie znajdziesz żadnych dobrze znanych filmów hollywoodzkich, to tylko animowane pokazy.

Crunchyroll jest bezpłatny, ale można kupić chip członkowski Crunchyroll premium. Najstarszy odcinek serialu z wieloma porami roku może być bezpłatny, nawet jeśli zabraknie Ci członkostwa. Ale nie będzie reklamy, gdy oglądasz program. W 20 minut długi odcinek będzie trzy reklamy przerwy. Istnieje kilka darmowych pokazów do obejrzenia, ale nadal wiele filmów lub serii, które będą kosztować pieniądze, aby obejrzeć resztę serii.

Crunchyroll członkostwa premium daje nieograniczony dostęp do wszystkich Crunchyroll medialibrary, cena za Crunchyroll premii jest 6,95 dolarów za miesiąc.You również strumień wszystkich pokazuje w HD bez żadnych reklam. Dostajesz się do se nadchodzący odcinek szybko po ich realizacji w Japonii. Getting Crunchyroll członkostwa premium warto dla Ciebie, którzy są wielkim fanem tego animowanego i manga TV show i filmów.

Jeśli jesteś ciekawy, na co zwrócić uwagę, jeśli dostaniesz członkostwo w Crunchyroll, tutaj znajdziesz się w pierwszej trójce.

Naruto jest pierwszą serią w górę, jedną z najpopularniejszych serii na świecie. To fantazja/przygoda i jest o nastoletnim chłopcu ninja. Seria ma ponad 100 odcinków i jest dostępna na Crunchyroll. Drugi z nich nosi nazwę Attack on Titans. Tylko niewielka część populacji zarządzała i teraz będzie próbowała żyć dalej i odbudować społeczeństwo. Ale gdzieś tam są głodni Tytani. Trzeci i ostatni nosi nazwę Yuri on Ice, Chodzi o japońską podróż łyżwiarza figurowego Yuri Katsuki, aby stać się najlepszym łyżwiarzem figurowym na świecie. On har, aby stawić czoła wszelkim przeciwnościom po drodze.

 


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
- Nawigacja w serwisie jest łatwa.

- Niektóre odcinki są bezpłatne.

- Fajnie, że istnieje strona streamingowa, która skupia się wyłącznie na anime i mandze.

- Może być uruchamiany na wielu urządzeniach.
Cons
- Nie ma tak dużej różnorodności w gatunkach innych niż anime, manga i dramat.

- Niektóre programy są kopiowane.

- Aby zobaczyć w wysokiej jakości, trzeba zapłacić.

- Brakuje wielu programów.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji