Destiny 2 Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Destiny 2 to strzelanka FPS opracowana przez Bungie. To kolejne rozszerzenie, ale teraz jest inne. Bungie starała się uczynić grę wideo bardziej stabilną niż wcześniej, taką, która przyciąga twoją uwagę. Gra nie jest wieloplatformowa, ale istnieje funkcja Cross-Save, co oznacza, że użytkownik ma wiele platform, może grać na Playstation 4, XBOX one lub w Microsoft Windows, bez utraty niezapisanego postępu
Likes 11,567


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

Destiny 2 to strzelanka multiplayer z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, która jest darmowa na Steamie, ale nie wszystko. Bungie dokonał kilku rozszerzeń, które musisz zapłacić, jeśli chcesz cieszyć się więcej. W tej chwili są 2 rozszerzenia, Porzuceni wystartowali 4 września 2018 r., A Shadowkeep 1 października 2019 r. Dodają one kampanie, lochy, naloty, nowe umiejętności i trochę broni.

Najpierw musisz stworzyć Strażnika, który będzie twoją postacią. Możesz wybierać spośród 3 klas, którymi są Titan, Warlock i Hunter. Zawsze będziesz grać z innymi graczami, zarówno z nieznajomymi, jak i przyjaciółmi online. Kampania jest pełna wspaniałych scen, które pozwalają aktorom pokazać wielki zasięg emocjonalny, a ich głos można usłyszeć smutek i determinację. Na szczęście doskonałe misje i bardziej wyszukane ataki dodają spotkań z ulepszonymi bossami i dodatkową dawką historii.

Cztery mapy świata, które odkryjesz, wykonają niesamowitą robotę i sprawią, że gra będzie bardziej satysfakcjonująca. Jeśli jesteś facetem, który lubi dobrą grafikę, spodoba ci się. Główna historia może potrwać około 12 godzin, jeśli nie zagrasz w dodatkowe misje. Jeśli to zrobisz, zajmie ci to około 30 godzin, a jeśli grasz tyle, ile możesz, zajmie ci to około 130 godzin.

Destiny 2 różni się nieco od pierwszej wersji, w przeciwieństwie do poprzedniej wersji, Destiny 2 jest bardziej ekscytująca w walkach, są bardziej wybuchowe lub możesz zobaczyć, jak dusza poległego ucieka z ciała podczas strzału w głowę Są mile widziane z seriami walidacji. Im bardziej egzotyczna broń, broń i mody zwiększają twój wyższy poziom mocy. Najbardziej denerwujące jest to, że zmuszają cię do kolejki po losowe trafienia lub tygiel i nie ma kary za opuszczenie aktywności. Ale z drugiej strony skakanie z jednej drogi na drugą lub z jednej planety na drugą jest szybsze. Istnieje kilka modyfikacji, w które możesz grać z przyjacielem, na przykład 4vs4 PvP lub możesz grać sam 1vs1, jest 12 map PvP, w których możesz grać przeciwko innym graczom.

W Destiny chodzi teraz bardziej o taktykę zespołową niż wcześniej, ponieważ pojawiła się drużyna e-sportowa, ale nie jest tak duża jak Counter-Strike lub League of Legends i więcej takich gier. Ale myślę, że ma bezpieczny potencjał.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
- Ladna grafika

- Piękne sceny

- Wiele opcji
Cons
- Nie jest wieloplatformowy

- Niektóre rzeczy są niezrozumiałe

- Potrzebujesz dobrego komputera
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji