Dying Light Review

Zaktualizowano 14.07.2020

Dying Light Jest jedną z najlepszych gier w Klimacie Postapokaliptycznym która wciągnie cię swoją fabułą na wiele godzin rozgrywki
Likes 13,005


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Techland Publishing
Sponsored Link

Dying Light to otwarta na świat gra z gatunku survival horror dla osób starszych, stworzona przez Techland i wydana przez Warner Bros. Interactive Entertainment. Ogłoszony w maju 2013 r. Został wydany w styczniu 2015 r. Dla systemów Microsoft Windows, Linux, PlayStation 4 i Xbox One. Gra była kiedyś planowana na PlayStation 3 i Xbox 360, ale później została anulowana z powodu ograniczeń sprzętowych.

Gra toczy się wokół tajnego agenta o nazwisku Kyle Crane, który zostaje wysłany, aby infiltrować strefę kwarantanny w mieście zwanym Harran. Znajduje się w nim miasto z otwartym światem, opanowane przez wroga, z dynamicznym cyklem dziennym i nocnym, ze wspinaczkowymi strukturami, które obsługują płynny system parkour. Cykl dzień-noc zmienia drastycznie grę, ponieważ zombie stają się bardziej agresywne i trudniejsze do radzenia sobie w nocy. Gra koncentruje się na walce opartej na broni i parkour. W grze znajduje się również asymetryczny tryb wieloosobowy (pierwotnie ustawiony na premię przedpremierową) oraz tryb wieloosobowy dla czterech graczy.
 
Rozwój gry rozpoczął się na początku 2012 roku. Przed oficjalnym ogłoszeniem gry, kilka raportów twierdziło, że Dying Light była kontynuacją Dead Island, kolejnej serii stworzonej przez Techland, ale ta plotka została później odrzucona. System parkour gry kładzie nacisk na naturalny ruch. Aby to zrealizować, Techland musiał zrezygnować z większości elementów fabuły i budować je od nowa. Opracowaniem muzyki zajmował się Paweł Błaszczak. Według niego ścieżka dźwiękowa została zainspirowana ścieżkami dźwiękowymi filmów z lat 70. i 80. XX wieku.
 
W momencie premiery, Dying Light otrzymała pozytywne recenzje od krytyków, z pochwałami głównie skierowanymi na walkę, grafikę, współpracę w trybie wieloosobowym, nawigację i cykl dzień-noc, otrzymując jednocześnie krytykę dotyczącą historii, trudności i problemów technicznych. Gra była tytułem najlepiej sprzedającym się w styczniu 2015 r. I pobiła rekord w sprzedaży w pierwszym miesiącu za nową własność intelektualną dotyczącą horroru przetrwania. Techland ogłosił, że zostanie zaangażowany w grę po jej wydaniu. W rezultacie w maju 2015 r. Wstrzymali kolejny projekt, aby skoncentrować się na opracowaniu Dying Light po wydaniu. Zespół wydał wiele aktualizacji i dwa pakiety do pobrania (DLC), a mianowicie Cuisine & Cargo i The Bozak Horde. Ogłoszono także ekspansję zatytułowaną Dying Light: The Following, która została wydana 9 lutego 2016 roku.

Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Techland Publishing
Sponsored Link

O ..

Dying Light jest świetną grą która łączy ze sobą dwa rodzaje gier, surwiwal i horror, to byłó świetne połączenie jakiego jeszcze nie było. Jest to gra pierwszoosobowa opowiadająca o apokalipsy zombie. Jest ona grą z otwartym światem wartym zbadania pownieważ na każdym kroku możemy spodkać coś ciekawego na swojej drodze lub coś bardzo niebezpiecznego.


Gra opiera się głównie na walce wręcz z większością walk przy użyciu broni białej. Istnieje ponad 100 broni, których można użyć i ponad 1000 możliwości broni, gdy gracze zaczynają tworzyć nowe bronie. Bronie do walki wręcz mają ograniczoną żywotność i zostaną zdegradowane, aw końcu złamane, jeśli gracz użyje ich do walki przez długi czas. Gracze mogą naprawiać broń ograniczoną liczbę razy. Broń rzemieślnicza wymaga wytworzenia składników, takich jak gaza i części metalowe, oraz planu, który można wymiecić lub kupić w sklepie. W grze występują także pistolety (dwa rodzaje karabinu szturmowego oraz różne małe broń palna i strzelby), ale gracze mają do nich dostęp tylko w drugiej połowie gry. Pistolety nie pękają ani nie ulegają degradacji; jednak amunicja jest na ogół bardzo rzadka.


Dying Light zawiera dynamiczny cykl dnia i nocy. W ciągu dnia gracz musi przeszukać zapasy, aby wysłać je z powrotem do bezpiecznych stref. Mogą ustawiać pułapki, ratować losowych ocalałych i udawać się do zrzutów. Zarażone są powolne, apatyczne i łatwo widoczne, co pozwala graczowi po prostu ich unikać, ale ich niebezpieczeństwo rośnie w liczbach.


1 października 2014 r. Techland ogłosił, że w pełnej wersji gry będzie ponad 50 godzin gry, w tym wszystkie materiały do pobrania.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

-Odkrtywaj Mapę i poznaj wszystkie zakątki gry

-Naprawiaj zniszczoną broń

-Ulepszaj umiejętności

-Ćwicz sowje umiejętności Parkurowe


Pros/Cons
Pros
-Świetna mechanika walki wręcz

-Dobrze dopracowana graficznie

-Wciągająca Fabuła gry

-Otwarty Świat
Cons
-Zbyt wiele misji jest albo nudnych, frustrujących, albo po prostu kiepskich

-Dosyć wysokie wymagania graficzne
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji