FaceApp Review

Zaktualizowano 07.07.2020

FaceApp to darmowa aplikacja mobilna dla systemów iOS i Android opracowana przez rosyjską firmę Wireless Lab, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania bardzo realistycznych transformacji twarzy na zdjęciach. Istnieje wiele różnych filtrów, dzięki którym wyglądasz na starszego, młodszego, z innym kolorem lub stylem włosów i wieloma innymi
Likes 14,396


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

FaceApp to darmowa aplikacja mobilna na iOS i Androida opracowana przez rosyjską firmę Wireless Lab, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do generowania transformacji twarzy na bardzo realistycznych fotografiach. Aplikacja może przekształcić twarz w uśmiech, wyglądać młodziej, wyglądać staro lub zmieniać płeć, zmieniać fryzurę lub kolor włosów, dodawać makijaż i wiele więcej.


FaceApp uruchomiono na iOS w styczniu 2017 r. I Android w lutym 2017 r. Istnieje wiele opcji manipulowania przesłanym zdjęciem, takich jak opcje edycji, aby dodać wydruk, makijaż, uśmiechy, kolory włosów, fryzury, okulary, wiek lub broda Filtry, rozmycie soczewkowe i tła, a także nadruki, tatuaże i winiety są również częścią aplikacji.

W 2019 r. FaceApp skrytykował zarówno prasę, jak i media społecznościowe, dotyczące prywatności danych użytkowników. W odpowiedzi na pytania założyciel firmy Yaroslav Goncharov stwierdził, że dane użytkowników i przesłane zdjęcia nie zostały przesłane do Rosji, ale zostały przetworzone na serwerach działających w Google Cloud i usługach internetowych Amazon. Amerykański senator Chuck Schumer wyraził „poważne obawy dotyczące ochrony dodawanych danych, a także tego, czy użytkownicy wiedzą, kto może uzyskać do nich dostęp”, i poprosił FBI o zbadanie aplikacji.

Kolejną kontrowersją wokół FaceApp jest „gorąca” transformacja, dostępna w aplikacji w 2017 r., Która podobno sprawia, że ​​jej użytkownicy wydają się bardziej atrakcyjni fizycznie. Zostało to oskarżone o rasizm za rozjaśnianie koloru skóry czarnych ludzi i nadawanie im bardziej europejskiego wyglądu. Przed usunięciem funkcja została krótko przemianowana na „iskra”. Założyciel i dyrektor generalny Yaroslav Goncharov przeprosił, opisując sytuację jako „niefortunny efekt uboczny podstawowej sieci neuronowej spowodowany uprzedzeniami z zestawu szkoleniowego, a nie celowym zachowaniem” i ogłaszając, że pracowano nad „kompletnym rozwiązaniem” „ W sierpniu tego roku FaceApp ponownie spotkał się z krytyką, kiedy wprowadził „filtry etniczne” reprezentujące „białe”, „czarne”, „azjatyckie” i „indyjskie”. Filtry zostały natychmiast usunięte z aplikacji. Jednak transformacje zmiany płci FaceApp wzbudziły szczególne zainteresowanie ze strony społeczności LGBT i transpłciowych ze względu na jej zdolność do realistycznego symulowania wyglądu osoby przeciwnej płci.

Pomimo krytyki, aplikacja ponownie zyskała popularność w 2019 roku, osiągając szczyt internetowego „wyzwania”, w którym ludzie zamieszczają swoje zdjęcia za pomocą starego filtra. Często krąży na Facebooku, zdobywając z czasem coraz więcej obserwujących. W przeważającej części ludzie używają go do zabawy i na chwilę uciec od rzeczywistości.

 

 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat działania tej aplikacji, wyjaśnimy to tutaj. Wydajność Faceappa jest bardzo szybka, może potrwać sekundę, aby pokazać wyniki. Możesz użyć aparatu telefonu, aby zrobić selfie lub skorzystać z niektórych zdjęć z galerii.

Dla ludzi opcje obejmują jakiś inny styl brody. Jeśli nigdy nie nosisz brody, możesz wybrać odpowiednią dla siebie, ponieważ dzięki tej aplikacji wszyscy będą wyglądać tak realnie, aw pewnym momencie będziemy potrzebować odrobiny odwagi, aby wprowadzić zmiany w naszym wyglądzie.


Ale dla jasności, powiedzmy, co masz, gdy bezpłatnie pobierzesz Faceapp i go otworzysz. Po wybraniu obrazu pod obrazem zobaczysz pierwszą kategorię - Wydruki (które mogą ogólnie wprowadzić zmiany w wyglądzie całej twarzy), a po kliknięciu przejdziesz do różnych awatarów z gotowymi zmianami obraz.

Kolejną kategorią jest uśmiech, który oczywiście przedstawia niektóre wyrazy ust. Dalej są brody, jak mówimy, powyższe zęby mogą wstrząsnąć brodą hipsterów. Oto Wiek: możesz być pewien, że jest to najbardziej zabawne.

Następnym krokiem jest Włosy, z którego możesz dodać fryzury. Ma również Rozmiary, które mogą manipulować niektórymi częściami twarzy, takimi jak nos lub oczy, Okulary, które są atrybutem dla twojej twarzy, Kolor włosów, Morfing i wreszcie, kategorie to Makijaż, w którym kobiety mogą spędzać dużo czasu.


Użytkownicy mogą również edytować obrazy za pomocą wbudowanych narzędzi i używać filtrów, obrazów tła i innych.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
- Bezpłatny.

- Dostępne zarówno na iOS, jak i Androidzie.

- Wiele różnych filtrów do wyboru.

- Możesz eksperymentować ze stylami przed uzyskaniem fryzury / koloru.
Cons
- Obawy dotyczące prywatności.

- Jednorazowa rozrywka, która szybko się nudzi.

- Nadużywane.

- Płatne funkcje.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji