Facebook Review

Zaktualizowano 14.07.2020

Facebook to sieć społecznościowa z najbardziej aktywnymi użytkownikami na świecie i prawdopodobnie najlepiej znaną i używaną przez miliony użytkowników. Dzięki niemu możesz robić wiele rzeczy, np. Dodawać znajomych, grać w gry, przesyłać zdjęcia, wykonywać połączenia telefoniczne, rozmowy wideo. Można go używać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach stacjonarnych
Likes 13,523


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Sieci społecznościowe
Deweloper : Facebook Inc
Sponsored Link

Nie tak dawno temu pojęcie sieci społecznościowej nie było w słownictwie żadnej osoby, a na pewno gdyby ktoś zapytał kogoś na ulicy, niewielu wiedziałoby, jak wyjaśnić ten termin, a zwłaszcza co oznaczałoby po kilku lat Dziś żyjemy w wielu przypadkach przez i dla sieci społecznościowych, które stały się częścią naszego codziennego życia.

Prawdopodobnie Facebook, o którym dzisiaj będziemy rozmawiać, nie był pierwszą siecią społecznościową, która została stworzona, ale pierwszą, która stała się kwintesencją sieci społecznościowej. I większość ludzi, którzy mają dostęp do Internetu, mają profil na Facebooku i używają go codziennie, aby utrzymywać kontakt z najbliższymi, uzyskiwać informacje, publikować najśmieszniejsze i najbardziej przyjazne zdjęcia lub grać i cieszyć się wieloma rozrywka, która nam oferuje.

Mimo powszechnego przekonania, Facebook został oficjalnie uruchomiony 4 lutego 2004 r., Nie tylko przez Marka Zuckerberga, ale także wraz z jego rówieśnikami z Harvard University, Eduardo Saverin, Andrew McCollum, Dustin Moskovitz i Chris Hughes, Chociaż, jak powszechnie wiadomo, cały kredyt przypisuje się Zuckerbergowi, obecnemu właścicielowi i dyrektorowi sieci społecznościowej, która jest częścią konglomeratu odnoszących sukcesy firm, w tym WhatsApp lub Instagram.

Zaletą pobierania Facebooka jest to, że zachowujesz pełną kontrolę nad swoimi wiadomościami i możesz używać go jako profesjonalnego narzędzia.

Firma Facebook ma 1,5 miliarda aktywnych użytkowników miesięcznie i jest największą siecią społecznościową z populacją większą niż Indie i Chiny. Każdy, kto planuje cyfrową podróż, powinien rozważyć Facebooka jako bazę i utworzyć profil na stronie, bez względu na to, czy jest to młody, czy starszy menedżer. Wielu nie podoba się pomysł dzielenia się życiem osobistym, a zaletą Facebooka jest to, że masz pełną kontrolę nad swoimi wiadomościami, dzięki czemu możesz korzystać ze strony jako profesjonalnego narzędzia.

Facebook jest najlepszym kanałem do tworzenia społeczności, a wielu światowych liderów ma już profil na stronie. Na przykład Barack Obama ma sprawdzony profil, a jego strona została stworzona do wyborów w 2008 roku, a także została wykorzystana do jego ponownego wyboru w 2012 roku, ma 47 milionów obserwujących, a liczba ta wciąż rośnie, oczywiście ma zespół, który jest odpowiedzialny za z jego strony, która jest narzędziem kampanii politycznej. To nie jest oficjalna strona prezydenta Stanów Zjednoczonych, która ma zostać przekazana kolejnemu prezydentowi-elektowi.

Ciekawą rzeczą na Facebook jest to, że prywatne chwile, takie jak zdjęcia z podróży, mogą być udostępniane, podobnie jak Barack Obama, dzieli się także zdjęciami i momentami poza sceną polityczną, w której spotyka swoją rodzinę, w tym sensie Facebook oferuje nowe interaktywne podejście osobiste, w którym możemy lubić lub komentować posty.

Facebook ma teraz nowe emotikony oprócz polubień, ewoluował i można wyrażać różne emocje, na przykład widziałeś post od przyjaciela, w którym mówi się, że krewny zmarł, nie chcesz go lubić, więc te nowe emotikony To ewolucja klasyki, którą lubię, w życiu musi być więcej emocji, a Facebook próbuje się w to zaangażować.

Jak wspomniano powyżej, Facebook jest najlepszym kanałem do tworzenia społeczności, profil osobisty może stać się stroną publiczną, jeśli przekroczy 5000 obserwujących.

Kolejną innowacją na Facebooku jest transmisja na żywo konferencji prasowych, filmów lub sesji pytań lub odpowiedzi. Jeśli urzędnik białego domu lub sam prezydent chce przeprowadzić sesję pytań i odpowiedzi, którą można przeprowadzić za pośrednictwem transmisji internetowych, powiedziano, że nie trzeba mieć milionów obserwujących, aby utworzyć stronę na Facebooku.

Facebook to także dobry sposób na promocję biznesu. Wszystkie firmy i organizacje powinny mieć oficjalną stronę na Facebooku, ponieważ jest to doskonały sposób na stworzenie społeczności. W przypadku firm interesujące jest stosowanie różnych klasyfikacji grup oferowanych przez witrynę, aby można było komunikować się z określonymi obserwatorami, takimi jak pracownicy i klienci, mogą również obejmować tajne grupy w celu udostępniania informacji o wyłącznej firmie, jest to profesjonalny aspekt Facebooka, który jest Opracowanie nowego zestawu narzędzi do udostępniania dokumentów, dlatego jego funkcja wykracza poza utrzymywanie kontaktu z przyjaciółmi i rodziną.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Sieci społecznościowe
Deweloper : Facebook Inc
Sponsored Link

O ..

Odkąd sieć społecznściowa ujrzała światło w 2004 r. bardzo się zmieniła. Od miejsca, w którym można zobaczyć zdjęcia, porozmawiać z naszymi bliskimi i opublikować komentarze, po prawdziwego potwora, który praktycznie pozwala nam zrobić wszystko co chcemy. Na przykład w bieżącym serwisie Facebook możemy być na bieżąco z nowościami, tworzyć filmy na żywo, oglądać zdjęcia, filmy i komentarze z naszych znajomych, ale także grać w niektóre z najpopularniejszych gier w tej chwili.


Z upływem czasu korzystanie z aplikacji przestało być skomplikowane przez wprowadzenie nowych funkcji, które podobały się większości użytkowników. Pomimo wielu opcji które oferuje, nie jest zbyt skomplikowany w obsłudze i zarządzaniu, ponieważ jedną z jego głównych cech jest prostota, która pozwala użytkownikom korzystać z niego od najmlodszych lat, począwszy przez nastolatków, sięgając do osób starszych.


Jego użycie, jak również jego pobieranie, jest bezpłatne, chociaż w zamian będziemy musieli zobaczyć ogromną liczbę reklam, które powodują problemy na Facebooku. Ponadto zintegrowane zakupy w grach oferowanych przez sieć społecznościową są rzeczywistością, którą musimy zaakceptować. Prócz tego ważne jest, abyśmy monitorowali, komu zezwalamy na dostęp do Facebooka. Najmniejszy dom jest przygotowany do dysponowania profilem w najpopularniejszej sieci społecznej na świecie.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Facebook to sieć społecznościowa z największą liczbą aktywnych użytkowników na świecie, przewyższająca inne, takie jak Twitter czy Instagram.

- Sieć społecznościowa stworzona przez Marka Zuckerberga jest do pobrania całkowicie za darmo, chociaż w ostatnim czasie wszędzie było pełno denerwujących reklam

- Pomimo ogromnych możliwości i funkcjonalności, które oferuje, można go stosunkowo łatwo wykorzystać

Pros/Cons
Pros
- Jest to sieć społecznościowa, która pozwala nam utrzymywać kontakt z rodziną, przyjaciółmi lub innymi osobami.

- To nic nie kosztuje, co w czasach w których żyjemy, to prawie przywilej.

- Facebook jest dostępny dla prawie każdej platformy, którą możesz sobie wyobrazić dzięki czemu możesz go używać tam gdzie chcesz.

- Pomimo nabycia WhatsApp i Instagram, w tej chwili nie musieliśmy bać się konkurencji, która przeraża prawie wszystkich.
Cons
- W ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z kilkoma problemami związanymi z prywatnością Facebooka, które prawie nikt nie lubi.

- Facebook stał się w ostatnich czasach wielkim potworem, przez co stracił istotę swoich początków.

- Reklamy, które za każdym razem znajdziesz w większej ilości, są niewątpliwie wielką wadą dla każdego użytkownika.

- Interfejs nie jest bardzo intuicyjny.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji