Epic Fortnite Review

Zaktualizowano 07.07.2020

Stwórz drużynę i rywalizuj, aby być ostatnim stojącym w trybie PvP dla 100 graczy. Zbuduj zasięg. Zmierz się z rywalami. Przetrwaj resztę. Staw czoła zwycięstwu w tej grze. Fortnite został opracowany przez Epic Games i może być umieszczony w niektórych trybach. Najtrudniejszym trybem jest Battle Royale, w którym możesz grać w trybie wieloosobowym
Likes 12,055


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Epicgames
Sponsored Link

Fornite Battle Royale stała się ostatnio jedną z najpopularniejszych gier na urządzenia mobilne. Oczywiście w tej chwili jest on dostępny tylko na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS, chociaż oczekuje się, że w nadchodzących tygodniach może oficjalnie zadebiutować na Androidzie, chociaż według wszystkich plotek nie zrobi tego za pośrednictwem Google Play , ale należy go pobrać za pośrednictwem oficjalnej strony dewelopera, która jest niczym innym jak Epic Games.

Ta gra jest wynikiem Fornite, gry wideo wprowadzonej na rynek w 2011 roku, która nie odniosła sukcesu aż do premiery na urządzeniach z iOS. Obecnie popularna gra na smartfony, nazwana Fornite Battle Royale, jest sprzedawana z jednej strony, a Fortnite: Ratowanie świata z drugiej.

Oba tytuły są oficjalnie dostępne na rynku od 2017 roku, aw przypadku Save the world są dostępne tylko dla systemów Windows, macOS, PlayStation 4 i Xbopx One, natomiast Battle Royale jest dostępne na urządzenia Nintendo Switch, urządzenia iOS, jak już powiedzieliśmy, i oczekuje się w najbliższych tygodniach na urządzeniach z Androidem.

Chociaż mówimy o dwóch zupełnie różnych grach, mają one duże podobieństwa do siebie. Oczywiście, tym razem, jak już się spodziewaliście, dostępna gra na urządzenia mobilne i tablety, która jest niczym innym jak Fornite Battle Royale, o której będziemy mówić długo i ciężko poniżej.

Korzyści z Fortnite

Ta gra bitewna Royale ma centrów, milenialsów, a nawet wyżu demograficznego, który został zwolniony. Niektórzy eksperci w świecie gier wideo wyjaśniają nam, że fortnite został wydany kilka lat temu jako gra wieloosobowa, ta gra, w której musisz zaopatrzyć się, ma wiele broni i konstrukcji, więc gracze będą to robić zawartość, aby się wykończyć. Numery pobierania Fortnite mówią same za siebie.

Fornite wyprzedził swojego rywala, gracza Unknownn, który został zainspirowany powieścią Battle Royale napisaną w 1999 roku.

Wiele wpłynęło na to, że umieścili skórki, które są różnymi kostiumami dla postaci, ma gesty, gdy wygrywasz, zwraca uwagę kolorowa grafika. Słynne postacie naśladują gesty, gdy wygrywają, słynne postacie piłki nożnej, takie jak Griezman z Atletico de Madrid, który wykonuje gest ręką na czole, jest to gest z Fortnite, który daje mu dużą popularność, widoczność. Są nawet znani gracze koszykówki i piłki nożnej występujący na żywo na Twitchu Fortnite.

Epic Games, twórca tytułu, zdecydował się na bardzo wizualny, bardzo kolorowy, bardzo animowany motocykl graficzny, aby mógł przyciągnąć uwagę zarówno 12-letnich dzieci, które teraz grają w gry wideo, jak i tych, które mają 16 lat i Wykorzystują swój wolny czas na zabawę, na przykład 20/30 lat, którzy nie znajdują bariery w tej grze, nie uważają go za coś skomplikowanego i niedostępnego, jak w innych gatunkach, które możemy uznać za niszę.

Są gracze, którzy stają się sławni nie tylko z tego, jak dobrze grają, ale także z szybkości swoich rąk, jeśli chodzi o budowanie lub niszczenie przeciwników. Jest jak rodzaj bomby, która jest rodzajem impulsu, który rzucasz na ziemię i teleportujesz do innego punktu na mapie, a są ludzie, którzy używają jej do ucieczki, co byłoby najczęstsze, na przykład widzisz, że strzelają do ciebie w jednym obszarze i rzucają go aby odwrócić ich uwagę, a ty się stamtąd ruszasz, ale są ludzie, którzy używają go, by dotrzeć do wrogów lub uciec, skoczyć z nich i zabić go w ten sposób.

Kluczem było również to, że od samego początku możesz pobrać Fortnite za darmo zarówno na urządzenia mobilne, jak i na PC, a także, że płatne dodatki nie wpływają na rozgrywkę.

Ten czynnik zaskoczenia, to uczucie, że jeśli grasz przez 2 godziny, wszystko jest tak różne od reszty i że czujesz, że następny będzie inny niż reszta, sprawia, że ​​doświadczenie jest bardzo atrakcyjne. To bardzo kreatywna gra, która przyciąga wiele uwagi.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Epicgames
Sponsored Link

O ..

Fortnite Battle Royale to prawdziwa gra bitewna, w której do 100 graczy rywalizuje indywidualnie lub w drużynach, które mogą być z innymi czterema graczami. Celem jest być jedynym ocalałym i tym samym zostać zwycięzcą gry.


Gra rozpoczyna się od wyskoczenia z autobusu, bez żadnej broni lub wyposażenia. Gdy wyskoczysz będziesz musiał szukać broni, dzięki której możesz się bronić, zwykle znajduje się w strefach, w których znajdują się budynki. Znajdź także miejsce do schronienia się w pierwszych chwilach gry. Na początku gry jest wielu graczy, z którymi szanse na zabicie są bardzo wysokie.


W każdej z rund, w których Fortnite Battle Royale jest podzielona, bezpieczny obszar mapy jest ograniczony, tak że z czasem wszystko staje się bardziej skomplikowane i tylko najlepsi i najlepiej uzbrojeni mogą przetrwać. Jeśli jesteś poza bezpiecznym obszarem, gdy skończy się czas, otrzymasz obrażenia, a nawet umrzesz, dlatego bardzo ważne jest, abyś zawsze utrzymywał swoją pozycję na mapie.


Zwycięzcą gry będzie ostatni gracz lub drużyna. Jeśli zacząłeś grać ostatnio lub pomyślałeś o zrobieniu tego po przeczytaniu tego artykułu, pamiętaj, że w Fortnite są gracze z ogromnym doświadczeniem i są prawdziwymi ekspertami. Więc nie rozpaczaj w pierwszych grach, ponieważ będziesz musiał umrzeć kilka razy, aby stać się lepszym graczem.


Zainstaluj Fortnite Battle Royale już teraz i przygotuj się, by bez wątpienia cieszyć się jedną z najlepszych gier w tej chwili.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Fornite jest dziś jedną z najpopularniejszych gier w tej chwili, z milionami graczy na całym świecie

- W przeciwieństwie do innych gier, trudność jest wysoka, więc zabawa jest gwarantowana przez wiele dni, tygodni i miesięcy

- Świat zakochał się w Fortnite i nie zapowiada się na jego koniec

Pros/Cons
Pros
- To zabawna i rozrywkowa gra, która zatrzyma nas przy naszym smartfonie przez wiele godzin

- Jest to całkowicie darmowa gra do pobrania, chociaż podobnie jak w większości gier tego typu, w samej aplikacji dostępne są zakupy

- Na urządzeniach z systemem iOS możesz grać z dużą płynnością i bez żadnych problemów w dowolnym momencie podczas korzystania z Fortnite

- Duże turnieje na całym świecie
Cons
- Czasami Fortnite staje się niezwykle skomplikowany, biorąc pod uwagę poziom innych graczy, którzy grają z nami

- Zużycie baterii jest wysokie, ze względu na ogromną ilość zasobów wykorzystywanych przez grę, więc zawsze należy mieć oko na pozostały procent baterii

- Czasami brakuje możliwości cieszenia się tą grą na większym ekranie niż iPhone lub iPad

- Przemoc i treści terrorystyczne w grze


Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.©2017. Epic Games. Developed by Epic Games. Licensed to and published by . Epic Games, Fortnite and the Fortnite logo are trademarks of Epic Games. All rights reserved. This website and domain isn't official website. Portions of the materials used are trademarks and/or copyrighted works of Epic Games, Inc. All rights reserved by Epic. This material is not official and is not endorsed by Epic.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji