Fotos Review

Zaktualizowano 15.07.2020

PicsArt to bardzo potężne narzędzie do edycji zdjęć i filmów. Zapewnia dostęp do wielu wbudowanych funkcji, takich jak twórcy kolaży, biblioteka obrazów, filtry i inne. Aplikację można zainstalować na urządzeniach mobilnych i pobrać na urządzenia z Androidem i iOS
Likes 13,475


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

Zdjęcia nie są po prostu tym, co widzimy w sieciach społecznościowych, są o wiele bardziej lub lepiej, proces za nimi jest znacznie bardziej skomplikowany. Po pierwsze, musimy powiedzieć, że zdjęcie jest nieruchomym obrazem uzyskanym w procesie rejestracji, selekcji i wreszcie projekcji w układzie optycznym na światłoczułej powierzchni.


Pierwsze zdjęcie zostało odrzucone przez Niépce'a w 1816 roku, ale uzyskał obraz nie do końca naprawiony.
Niezwykła wszechstronność tej technologii pozwoliła fotografii w różnych dziedzinach działalności człowieka, takiej jak badania naukowe, w niektórych przypadkach uznać ją za autentyczną formę sztuki.


Odkąd Instagram stał się najpopularniejszą siecią społecznościową, wiele osób podeszło do fotografii.
Kluczem do robienia pięknych zdjęć jest nie tylko użycie odpowiednich narzędzi i aparatów. Czasami piękno zdjęcia polega również na jego zdolności do wykonania doskonałego retuszu zdjęć.


Wśród najczęściej używanych stron jest Photoshop Express Editor. Ale w jaki sposób używany jest Photoshop Express Editor?
Najpierw połącz się ze stroną internetową i kliknij niebieski link Uruchom edytor edytora poniżej, aby zacząć z niego korzystać. W oknie, które zostanie otwarte, kliknij przycisk ZAŁADUJ ZDJĘCIE i wybierz zdjęcie, które chcesz teraz zmienić z komputera. Możesz dokonać niezbędnych zmian!
Oczywiście nie trzeba mieć komputera do edycji niektórych zdjęć; W rzeczywistości istnieje wiele bezpłatnych aplikacji, które pozwalają ci to zrobić, takich jak PicsArt (Android / iOS)


PicsArt to aplikacja do edycji zdjęć, bardzo ceniona przez właścicieli iPhone'a i Androida.

Najpierw pobierz PicsArt, musisz przejść do preferowanego sklepu, a stamtąd wpisz swoją nazwę użytkownika i hasło oraz zainstaluj aplikację. Ta aplikacja przypomina edytowanie selfie i innych, ale ma również opcję, która jest dla wielu bardzo dobra i dla innych, czyli do udostępniania zdjęć wszystkim aplikacjom w stylu instagram. Na początku prosi nas o zarejestrowanie się w Google lub w Facebook

Dzielenie się zdjęciami jest rodzajem sieci społecznościowej, ponieważ jeśli przejdziemy na górę, gdzie znajdują się te dwie ikony tematu z + i symbolem konwersacji, znajdziemy profile osób, które publikują zdjęcia, na początek aby śledzić ich zdjęcia, jest to coś w stylu instagramu, możemy zobaczyć, w jaki sposób wykonujemy aktywność lub aktywność osób, które obserwujemy.


Wielką zaletą tej aplikacji jest to, że jest doskonała dla początkujących i profesjonalistów. Ma szeroki zakres ustawień, które można dostosować do własnych upodobań; Przedstawia także szeroką gamę podstawowych narzędzi: ostrość, winietowanie, ekspozycję, które są bardzo przydatne do poprawy wyglądu zdjęcia nawet po zastosowaniu jednego z ustawień wstępnych. Kamera VCO stała się bardzo znana dzięki swojej prostocie użytkowania, a wspomniane cechy decydowały o jej rozpowszechnieniu nawet wśród szerszej publiczności niż profesjonalista.


Liczba filtrów oferowanych przez PicsArt nie pasuje do żadnej innej aplikacji, wszystkie wykonane z dobrym gustem. Różnorodność jest ogromna: czarno-biała, ciepła, wyglądająca na vintage, nasycona ... prawie wszystko, co chcesz tutaj znaleźć. Wiele z nich jest dostępnych w podstawowej subskrypcji, a wiele innych jest dostępnych w sklepie.


Można również znaleźć typowe parametry korekcji obrazu: ekspozycja, kontrast lub nasycenie, a także bardziej zaawansowane, takie jak korekcja perspektywiczna, pozioma i pionowa.


Oprócz zmian, PicsArt zawiera bardzo kompetentny aparat, być może nie tak kompletny, jeśli chodzi o oferowanie opcji ręcznych, jak inne aplikacje, ale nadal oferuje niezwykłe wyniki.


PicsArt nie stosuje bezpośrednio destrukcyjnych zmian obrazu, ale tworzy pliki tymczasowe, w których zachowuje wszystkie informacje związane z edycją obrazu, w przeciwieństwie do Camera Raw, Lightroom lub innego oprogramowania do tworzenia zdjęć. Oprócz umożliwienia późniejszych dostosowań poszczególnych parametrów i powrotu do oryginalnego obrazu, ta funkcja pozwala niektórym instrumentom, na przykład pociskom, dostosować swoje wyniki do zmian dokonanych po zdjęciu.

Zwiększ swoją kreatywność i wypróbuj nowe ścieżki w świecie fotografii! Pobierz Picsart i uczyń swoje zdjęcia dziełem sztuki!


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
-Mogą być używane przez początkujących i profesjonalistów.

-Posiada szeroką gamę filtrów.

-Możesz tworzyć kolaże.

-Edycja wideo.
Cons
-Istnieją ograniczenia dotyczące starszych urządzeń.

-Nie tak wieloplatformowy.

-Może automatycznie Cię naładować.

-Nie jest chroniony przed wstrząsami.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji