Google One Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Google one oferuje całkiem interesujące korzyści, porównując go bezpośrednio z tym, co wcześniej oferował nam Dysk Google
Likes 11,328


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

Dysk Google przybywa, aby odnowić Dysk Google, który jest platformą Google do przechowywania w chmurze, która ma bezpłatną podstawową usługę, wszyscy użytkownicy mają określony limit gigabajtów do przesłania i zapisania, ale mają również usługę premium Powiedz to miesięczną subskrypcję, w której dają większą pojemność do przechowywania wszystkich plików.

Teraz wraz z pojawieniem się Google One staje się usługą płatności Dysku Google i obejmie nie tylko miejsce na dysku, ale także zdjęcia i inne rozszerzenia, które nie zostały jeszcze ujawnione.

Wcześniej przechowywanie 2 terabajtów na Dysku Google kosztowało więcej niż obecnie, oprócz zmiany nazwy i udostępnienia kilku dodatkowych opcji, będzie to tańsze.

Roczna płatność z pierwszej ręki sprawia, że ​​nadal płacisz nieco taniej. Teraz jest plan 200 GB, którego wcześniej nie miałem, z bardzo przystępną ceną. Kiedy zatrudniasz 2 terabajty, płacisz teraz tyle samo, co przed 1 terabajtem.

Wsparcie techniczne jest teraz dostępne 365 dni w roku, 24 godziny na dobę w naszym języku. Mamy specjalne zniżki, takie jak kredyty w Google Play lub hotele, jako specjalne zniżki.

Teraz możesz udostępniać do 5 osób dzięki obsłudze dokumentów na dysku. Dobrą rzeczą jest również to, że twoje kontakty można zapisać.

Pamiętaj, że aby korzystać z dowolnego produktu Google, musisz mieć konto i zalogować się. Jeśli go nie masz, łatwo go utworzyć, wysyłając wiadomość e-mail.

W Google One mamy różne opcje w urządzeniu, w którym zapisano dokumenty, zapisane zdjęcia i wyróżnienia, mamy również kosz.

Jeśli chcemy przesłać nowy plik do chmury, klikając + new, możesz wybrać plik, stolarza, dokumenty, arkusze kalkulacyjne, a tutaj możesz zdecydować, komu udostępnić pliki za pomocą opcji widoczności i poziomu dostępu. Podzielimy się naszą pracą z osobami, do których chcemy wysłać pliki.

Aby móc udostępnić plik, musimy go wybrać, kliknąć ikonę udostępniania, dodać adres e-mail osoby, której chcemy go udostępnić, a następnie mamy opcje, jeśli chcemy, aby osoba, która go otrzyma, mogła komentować, może go edytować, może zobaczyć, w zależności od nasz wybór, a następnie wyślemy ci zaproszenie do podzielenia się nim w końcu.

 


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
- Więcej miejsca za niższą cenę

- Bardzo praktyczny do pracy

- Ekskluzywne promocje
Cons
- Może być powolny ze względu na prędkość Internetu

- Mogę być niepewny, jeśli naruszą moje konto
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji