Google Chrome Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Google Chrome to wieloplatformowa przeglądarka internetowa firmy Google, z której można korzystać za darmo. Jest bezpłatny i jest obecnie jedną z najpopularniejszych przeglądarek internetowych. Łączy wiele wygodnych aplikacji i rozszerzeń, ale jest również popularny z dobrym zakresem prędkości i wysoką wydajnością, która nie zawodzi
Likes 12,090


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

Google Chrome to przeglądarka internetowa. Jego pierwsza wersja została wydana w 2008 roku po tym, jak redaktor bloga specjalizującego się w produktach firmy ujawnił informacje o domniemanej książce w formacie komiksu ilustrujące możliwą przeglądarkę. 1 września 2008 r. Google potwierdził całą historię.

W ciągu niespełna dwóch lat użytkowania Google Chrome była trzecią najczęściej używaną przeglądarką na świecie, zaraz po Internet Explorerze i Mozilli Firefox. W październiku 2010 r. Około 8,50% użytkowników Internetu na świecie utrzymywało Google Chrome jako główną przeglądarkę. W październiku 2010 r. Przeglądarka miała 8,47% udziału w rynku. Jest dostępny bezpłatnie na „określonych warunkach świadczenia usług”. www.google.com. Nazwa przeglądarki pochodzi od terminu używanego w ramach graficznego interfejsu użytkownika („chrome”).

Chrome jest obecnie najczęściej używaną przeglądarką na świecie, z 49,18% użytkowników komputerów stacjonarnych, w porównaniu z 22,62% w przypadku przeglądarki Internet Explorer i 19,25% w przeglądarce Mozilla Firefox, według StatCounter. Przeglądarka przeszła po raz pierwszy w liczbie użytkowników Firefox w listopadzie 2011 r., A Internet Explorer w maju 2012 r., Kiedy dotarła do 32,43% użytkowników. Dwa lata po przekroczeniu Internet Explorera pod względem liczby użytkowników przewaga Chrome nad IE wyniosła już 26,03%, osiągając 48,63% użytkowników.

Począwszy od wersji 28, Chrome przestaje używać WebKit jako mechanizmu renderowania układu i zaczyna korzystać z Blink, opracowanego przez Google. Google, spółka zależna Alphabet, Inc. porzucił opracowywanie nowych wersji dla Google Chrome w Windows XP i Windows Vista, 13 kwietnia 2016 r., wraz z wydaniem wersji 50

Przydatne rozszerzenia, które możesz dodać podczas pobierania Google Chrome

Ponieważ w ciągu ostatnich kilku lat Internet naprawdę sprawił, że twórcy przeglądarek internetowych ulepszyli tutaj swoje produkty, warto wspomnieć o najpopularniejszych rozszerzeniach, które pomogą ci swobodnie surfować po Internecie. Spójrz na następujące absolutnie skuteczne rozszerzenia przeglądarki Google Chrome.

Mercury Reader z tym rozszerzeniem blokuje niechciane dodane reklamy, co czasami może być naprawdę denerwujące. Kliknięcie jego ikony ułatwi na przykład czytanie lub nawigację na stronie internetowej. Umożliwi to dostosowanie kolorów tła lub rozmiaru czcionki, aby oczy były wolne.

DuckDuck GO to kolejne interesujące rozszerzenie dla każdego, kto chce skorzystać z bezpieczniejszego przeglądania Internetu. Jest to bardzo przydatne, ponieważ mogę oceniać różne witryny na podstawie bezpiecznego połączenia. Lub zaszyfruj rozmowę, jeśli uznasz to za konieczne. I to świetnie, jeśli nigdy nie przestrzegałeś zasad bezpieczeństwa cybernetycznego.

Camelizer jest pomocą dla użytkowników Amazon, ponieważ może ujawnić historię produktu. W szczególności otrzymasz szczegółowe statystyki dotyczące zmiany ceny produktu. Dzięki tej aplikacji na pewno zawsze zawrzesz umowę. Możesz też skonfigurować go tak, aby powiadamiał Cię, jeśli osiągniesz żądaną cenę, którą chcesz zapłacić.

Midnight Lizard to kolejny świetny sposób na ochronę oczu przed bardzo jasnymi kolorami na ekranie urządzenia. Czy miałeś kiedyś ból głowy, nawet podczas czytania przed komputerem? Instalując go i klikając jego ikonę, możesz skonfigurować sposób prezentacji stron internetowych za pomocą Google Chrome. Pamiętaj, że możesz również wybrać wstępnie wybrane palety układu strony, co zmniejszy obciążenie oczu.

Jeśli masz problem z wybraniem tego, czego szukać w serwisie Netflix, znamy prefiks, który Ci to ułatwi. Kategorie Netflix to idealne narzędzie do znalezienia kolejnego fascynującego programu. Oczywiście możesz też zapisać coś do oglądania, jeśli nie masz czasu na zrobienie tego teraz.

Gramatycznie dla Chrome może pomóc osobom, które często muszą pisać. Ta aplikacja działa również dla wielu profesjonalistów, ponieważ sprawdza ich teksty pod kątem błędów. To rozszerzenie może także działać w Dokumentach Google.

Kolejnym ostatnim rozszerzeniem, o którym tu wspomnimy, jest uBlock Origin, bardzo wysokiej jakości oprogramowanie blokujące niechciane reklamy śledzące. Zawsze możesz przejść do trybu, w którym możesz zablokować absolutnie wszystko z jednej strony.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
- Szybkość działania i łatwe przełączanie między kartami

- Pobieranie „przeciągnij i upuść”

- Zainstalowane rozszerzenia i nie ma potrzeby ponownego uruchamiania

- Pochodzi z dobrym designem
Cons
- Może prezentować niekompatybilność z niektórymi stronami.

- Nie można zobaczyć historii według dat

- Potrzebujesz kilku rozszerzeń, aby lepiej z niego korzystać

- Z biegiem lat przeglądarki stają się coraz bardziej złożone.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji