Google Play Store Review

Zaktualizowano 14.07.2020

Google Play to cyfrowa usługa dystrybucji obsługiwana i rozwijana przez Google LLC. Jest to oficjalny sklep z aplikacjami dla systemu operacyjnego Android, w którym użytkownicy mogą bezpośrednio pobierać aplikacje, muzykę, książki elektroniczne, filmy i gry na swoje urządzenie z Androidem. Większość aplikacji jest całkowicie darmowa, ale są też aplikacje płatne lub subskrypcyjne
Likes 13,268


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

Google Play (wcześniej Android Market) to cyfrowa usługa dystrybucji obsługiwana i rozwijana przez Google LLC. Służy jako oficjalny sklep z aplikacjami dla systemu operacyjnego Android, umożliwiający użytkownikom przeglądanie i pobieranie aplikacji opracowanych za pomocą zestawu do tworzenia oprogramowania dla systemu Android i opublikowanych w Google. Google Play służy również jako cyfrowy sklep medialny, oferujący muzykę, książki, filmy i programy telewizyjne.

Google Play został uruchomiony 6 marca 2012 roku, łącząc Android Market, Google Music i Google eBook store pod jedną marką, zaznaczając zmianę w strategii cyfrowej dystrybucji Google. Usługi wchodzące w skład Google Play to Google Play Books, Google Play Games, Google Play Movies & TV oraz Google Play Music. Po rebrandingu Google stopniowo rozszerzał wsparcie geograficzne dla każdej z usług. Google Play jest dostępny na całym świecie, z nielicznymi wyjątkami, podczas gdy Google Play Music, Books oraz Movies & TV są obsługiwane głównie w Ameryce, częściach Europy i Azji.

Aplikacje są dostępne za pośrednictwem Google Play bezpłatnie lub za opłatą. Google umożliwia użytkownikom zakup treści za pomocą kart kredytowych lub debetowych, kart płatniczych, kart płatniczych, kart upominkowych lub za pośrednictwem systemu PayPal. Użytkownicy mogą zażądać zwrotu pieniędzy w ciągu 48 godzin po dokonaniu zakupu, jeśli "coś, co kupiłeś nie działa, nie jest tym, czego oczekiwałeś, zostało zakupione przypadkowo lub zmieniłeś zdanie na temat zakupu". Aplikacje można pobrać bezpośrednio na urządzenie z systemem Android poprzez aplikację mobilną Play Store lub poprzez wdrożenie aplikacji na urządzenie ze strony internetowej Google Play. Aplikacje wykorzystujące możliwości sprzętowe urządzenia mogą być kierowane do użytkowników urządzeń z określonymi komponentami sprzętowymi, takimi jak czujnik ruchu (w grach zależnych od ruchu) lub przednia kamera (w przypadku rozmów wideo online). Aplikacje dla systemu Android mogą żądać lub wymagać pewnych zezwoleń na urządzeniu, w tym dostępu do czujników ciała, kalendarza, kamery, kontaktów, lokalizacji, mikrofonu, telefonu, wiadomości SMS i pamięci masowej. W sklepie Google Play w 2016 r. pobrano ponad 82 mld aplikacji, a w 2017 r. opublikowano ponad 3,5 mln aplikacji.

Ponadto deweloperzy w ponad 150 lokalizacjach mogą dystrybuować aplikacje w Google Play, choć nie każda lokalizacja obsługuje rejestrację handlowca. Aby dystrybuować aplikacje, deweloperzy muszą uiścić jednorazową opłatę rejestracyjną w wysokości 25 USD za konto Google Play Developer Console. Programiści aplikacji mogą kontrolować, do których krajów aplikacja jest dystrybuowana, a także ustalać ceny zakupu aplikacji i zakupów w aplikacjach w każdym z tych krajów. Deweloperzy otrzymują 70% ceny aplikacji, podczas gdy pozostałe 30% trafia do partnera dystrybucyjnego i opłat operacyjnych.

Wskazówka, jak zmienić kraj Sklepu Google Play na telefonie z Androidem, a najlepsze jest to, że nie potrzebujesz roota, wystarczy VPN.

W rzeczywistości możesz go pobrać bezpośrednio ze sklepu Google Play ... Po pierwsze: przejdź do sklepu Play, a następnie wyszukaj VPN Melon. Jeśli Twoim krajem są (na przykład) Włochy, domyślnie sklep Google Play będzie się znajdował dla Ciebie we Włoszech lub gdziekolwiek szukasz. Pokaże Ci aplikację, która jest dostępna tylko we Włoszech lub którą znasz na całym świecie, tak jakby istniała aplikacja dostępna tylko w USA. USA, Kanada, Indie lub dowolny kraj ... Musisz więc zmienić kraj, dlatego jeśli szukasz melona VPN, aby go użyć, kliknij tam i otwórz aplikację, a zobaczysz, który kraj został domyślnie wybrany. Po przewinięciu w dół znajdziesz kraje z własną flagą, więc wyszukaj kraj, który Cię interesuje.

Po nawiązaniu połączenia sprawdź dwukrotnie w sklepie Google Play. Jeśli nadal nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, możesz zrobić jeszcze jedną rzecz, aby rozwiązać ten problem. Po drugie: znajdź ustawienia telefonu z Androidem i przewiń w dół, aż zobaczysz menedżera aplikacji, a zobaczysz wszystkie twoje aplikacje.

Musisz znaleźć sklep Google Play, a następnie kliknąć przycisk FORCE STOP (ale nie jest to konieczne, jeśli nie chcesz), a następnie przejść do PRZECHOWYWANIA - kliknij tam, a będziesz mieć opcję WYCZYŚĆ DANE i WYCZYŚĆ DACH, po prostu kliknij w USUŃ DANE.


Następnie możesz wreszcie sprawdzić, jak dobrze Ci poszło. Idź i wyszukaj ponownie tę aplikację, którą próbujesz znaleźć. Możesz doświadczyć tego w innych krajach, po prostu wróć i wybierz kraj, który Cię interesuje, a następnie przejdź do ustawień - przechowywanie i usuwanie danych.


Ta mała wskazówka może sprawić, że będziesz świetnie smakować w codziennych zadaniach :)


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
- Duża liczba kategorii

- Dostępne są zwroty za płatne aplikacje

- Łatwa nawigacja

- Dobry projekt
Cons
- Brak filtrów wyszukiwania

- Regionalne wyświetlanie aplikacji

- Wyszukiwanie w aplikacji jest dość złe

- Pokazuje aplikacje według regionu, który zabiera punkty
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji