Google Play Store Review

Zaktualizowano 12.12.2019

Google Play to cyfrowa usługa dystrybucji obsługiwana i rozwijana przez Google LLC. Jest to oficjalny sklep z aplikacjami dla systemu operacyjnego Android, gdzie użytkownicy mogą bezpośrednio pobierać aplikacje, muzykę, eBooki, filmy i gry na swoje urządzenie z systemem Android. Większość aplikacji jest całkowicie darmowa, ale są też aplikacje płatne lub subskrypcyjne
Likes 12,256


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

Google Play (wcześniej Android Market) to cyfrowa usługa dystrybucji obsługiwana i rozwijana przez Google LLC. Służy jako oficjalny sklep z aplikacjami dla systemu operacyjnego Android, umożliwiający użytkownikom przeglądanie i pobieranie aplikacji opracowanych za pomocą zestawu do tworzenia oprogramowania dla systemu Android i opublikowanych w Google. Google Play służy również jako cyfrowy sklep medialny, oferujący muzykę, książki, filmy i programy telewizyjne.

Google Play został uruchomiony 6 marca 2012 roku, łącząc Android Market, Google Music i Google eBook store pod jedną marką, zaznaczając zmianę w strategii cyfrowej dystrybucji Google. Usługi wchodzące w skład Google Play to Google Play Books, Google Play Games, Google Play Movies & TV oraz Google Play Music. Po rebrandingu Google stopniowo rozszerzał wsparcie geograficzne dla każdej z usług. Google Play jest dostępny na całym świecie, z nielicznymi wyjątkami, podczas gdy Google Play Music, Books oraz Movies & TV są obsługiwane głównie w Ameryce, częściach Europy i Azji.

Aplikacje są dostępne za pośrednictwem Google Play bezpłatnie lub za opłatą. Google umożliwia użytkownikom zakup treści za pomocą kart kredytowych lub debetowych, kart płatniczych, kart płatniczych, kart upominkowych lub za pośrednictwem systemu PayPal. Użytkownicy mogą zażądać zwrotu pieniędzy w ciągu 48 godzin po dokonaniu zakupu, jeśli "coś, co kupiłeś nie działa, nie jest tym, czego oczekiwałeś, zostało zakupione przypadkowo lub zmieniłeś zdanie na temat zakupu". Aplikacje można pobrać bezpośrednio na urządzenie z systemem Android poprzez aplikację mobilną Play Store lub poprzez wdrożenie aplikacji na urządzenie ze strony internetowej Google Play. Aplikacje wykorzystujące możliwości sprzętowe urządzenia mogą być kierowane do użytkowników urządzeń z określonymi komponentami sprzętowymi, takimi jak czujnik ruchu (w grach zależnych od ruchu) lub przednia kamera (w przypadku rozmów wideo online). Aplikacje dla systemu Android mogą żądać lub wymagać pewnych zezwoleń na urządzeniu, w tym dostępu do czujników ciała, kalendarza, kamery, kontaktów, lokalizacji, mikrofonu, telefonu, wiadomości SMS i pamięci masowej. W sklepie Google Play w 2016 r. pobrano ponad 82 mld aplikacji, a w 2017 r. opublikowano ponad 3,5 mln aplikacji.

Ponadto deweloperzy w ponad 150 lokalizacjach mogą dystrybuować aplikacje w Google Play, choć nie każda lokalizacja obsługuje rejestrację handlowca. Aby dystrybuować aplikacje, deweloperzy muszą uiścić jednorazową opłatę rejestracyjną w wysokości 25 USD za konto Google Play Developer Console. Programiści aplikacji mogą kontrolować, do których krajów aplikacja jest dystrybuowana, a także ustalać ceny zakupu aplikacji i zakupów w aplikacjach w każdym z tych krajów. Deweloperzy otrzymują 70% ceny aplikacji, podczas gdy pozostałe 30% trafia do partnera dystrybucyjnego i opłat operacyjnych.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
- Duża liczba kategorii

- Dostępne zwroty za płatne aplikacje

- Łatwa nawigacja

- Ładny design
Cons
- Brak filtrów wyszukiwania
- Regionalne wyświetlanie aplikacji
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana
Poland

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij