Hangouts Review

Zaktualizowano 07.07.2020

Hangouts to jedna z najczęściej używanych usług przesyłania wiadomości na całym świecie, której cechą charakterystyczną jest Google
Likes 12,727


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Komunikatory
Deweloper : Google
Sponsored Link

Aplikacje do przesyłania wiadomości zmieniły życie ludzi na zawsze. Od czasu przybycia WhatsApp lub Telegramu do naszego życia, wszystko przybrało znaczny obrót. Oprócz tych dwóch wielkich gigantów istnieją również inne aplikacje tego typu, coraz bardziej popularne, a wśród nich na przykład Google Hangouts.

Ta aplikacja do przesyłania wiadomości pozwala nam wysyłać wiadomości tekstowe do naszych kontaktów, rozmawiać z nimi za pomocą połączeń wideo, a nawet prowadzić rozmowy grupowe. Aplikacja ta nie jest tak powszechna jak w WhatsApp czy Telegram, ale w świecie biznesu ma ogromną wagę dzięki ogromnym funkcjom, które nam oferuje i kompatybilności z innymi produktami Google.

Podobnie jak wiele innych, pobieranie jest całkowicie bezpłatne i można ją pobrać zarówno z Google Play na urządzenia z systemem Android, jak i na urządzenia z iOS z App Store. Wśród jego zalet można wymienić kompatybilność i synchronizację ze wszystkimi typami urządzeń. Oferuje również wersję internetową dzięki której bez wątpienia każdy użytkownik, który spędza wiele godzin przed swoim komputerem może czerpać korzyść

Google nalegało w ostatnim czasie na oddzielenie Hangouts od innych produktów, przede wszystkim po to, by zaistnieć  na naprawdę skomplikowanym rynku, gdzie są setki konkurentów wszelkiego rodzaju.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Komunikatory
Deweloper : Google
Sponsored Link

O ..

Hangouts wyróżnia się na tle innych usług tego typu dzięki niektórym oryginalnym funkcjom. Poniżej podajemy podsumowanie niektórych najważniejszych, które możemy znaleźć w tej aplikacji Google;


Możliwość łączenia konta Google Voice w celu wykonywania połączeń serwisowych, SMS-ów, a nawet poczty głosowej. Tworzenie czatów grupowych z maksymalnie 150 kontaktami. Możliwość wysyłania wiadomości tekstowych, zdjęć, filmów, emotikonów i wielu innych rzeczy, które zachwycą każdego. Synchronizacja użytkowników na urządzeniach z systemem iOS i Android, dzięki czemu można rozpocząć rozmowę na urządzeniu i dokończyć ją w wybranym miejscu. Możliwość wysyłania wiadomości do kontaktów, nawet jeśli nie są one połączone w tym czasie. Zadzwoń pod dowolny numer telefonu na świecie, bezpłatnie, tak długo, jak inny użytkownik ma pobraną aplikację na dowolne urządzenie.


Możliwość bezpłatnej konwersji dowolnej rozmowy w rozmowie wideo, która może zawierać łącznie 10 kontaktów. Mimo że premiera miała miejsce jakiś czas temu, Hangouts zdołał przetrwać próbę czasu i umocnić się jako jedna z najczęściej używanych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych na całym świecie, chociaż prawdopodobnie w większym stopniu w świecie biznesu. Czy kiedykolwiek próbowałeś Hangouts na swoim urządzeniu mobilnym, tablecie czy nawet na komputerze? 


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Zsynchronizuj Hangouts z e-mailem
- Ukryj poufną treść
- Dodaj możliwości SMS
- Wybierz kto może się z Tobą skontaktować
- Powiadomienia o wyciszeniu
- Skonfiguruj widget
- Wysyłaj wiadomości do swoich grup

Pros/Cons
Pros
- Największą zaletą jest możliwość wykonywania połączeń wideo do 10 osób jednocześnie. W porównaniu z innymi firmami jest to nieporównywalne
- Oprócz telefonów komórkowych można korzystać z Hangouts na komputerach, a na przykład WhatsApp nie pozwala na połączenie z komputera.
- Możliwe jest udostępnienie bieżącej lokalizacji.
- Posiada serię emotikonów i animacji GIF, które można udostępniać znajomym.
-W porównaniu z Telegramem można na przykład wysyłać wiadomości głosowe.
- Podobnie jak w przypadku bezpiecznych komunikatorów internetowych, rozmowy są przechowywane w chmurze, tj. w Internecie i możemy uzyskać do nich dostęp jeśli stracimy telefon komórkowy lub utracimy dane mobilne.
Cons
- Możesz mieć trudniejszy dostęp do rynku, ponieważ Hangouts miał swoje początki w 2013 roku.
- Nie można umieścić swojego profilu jako Niewidoczny w porównaniu z Google Talk.
- Jest przeznaczony tylko dla urządzeń z systemem Android oraz z systemem iOS. Na przykład WhatsApp jest w wielu systemach operacyjnych. Fakt, że system Hangouts jest oparty na systemie zamkniętym, może grać przeciwko, ze względu na trudność rozbudowy.
- W tej chwili nie można wysyłać plików multimedialnych, a to jest duża wada, ponieważ na przykład Telegram umożliwia wysyłanie plików o rozmiarze do 1 GB.
- Nie można stwierdzić, czy wiadomość została odebrana przez odbiorcę, czy nawet pochodzi z naszego telefonu komórkowego, w porównaniu z innymi, bardziej znanymi usługami.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji