League of Legends Review

Zaktualizowano 12.12.2019

Leauge of Legends jest znakomitą grą zespołową pełną taktyki oraz podejmowania decyzji. Jeżeli zrozumiesz podstawy gry i znajdziesz spośród 100 bohaterów swojego ulubionego, to nie ma opcji żebyś nie wciągnął się w tą kozacką rozgrywkę!
Likes 0


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Riot Games
Sponsored Link

League of Legends jest grą typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). Dwie drużyny po 5 lub 3 graczy stają do walki między sobą na wybranej mapie. Celem gry jest zniszczenie najważniejszego punktu w bazie przeciwnika - Nexusa.

Osiągnięcie tego celu wcale nie jest takie proste, jakby mogło się wydawać. Gra łączy w sobie elementy sprawnościowe i taktyczne, a dróg do osiągnięcia wygranej jest wiele. W trakcie rozgrywki należy uważać na sporo czynników, jak np. przejrzystość mapy, aktualnie przebywającego na linii przeciwnika, jak i innych, którzy mogą nagle pojawić się w walce. Zdobywanie przewagi liczebnej jest często kluczem do sukcesu.

League of Legends podzielony jest na trzy tryby rozgrywkowe: Klasyczny (Summoner's Rift), 3v3 (Twisted Treeline) oraz ARAM (Howling Abyss), które zostały szerzej opisane w kolejnym rozdziale. League of Legends oparte jest na mikropłatnościach. Pobranie i użytkowanie gry jest w pełni darmowe. Wszystkich dostępnych w grze bohaterów, runy, karty ksiąg runicznych można nabyć za punkty IP (Influence Points), które każdy z graczy otrzymuje za uczestnictwo w poszczególnych rozgrywkach.

Za prawdziwą gotówkę można kupić RP (Riot Points) dzięki którym można nabyć dodatkowe skórki do postaci, które nie są dostępne za IP. Skórki mają jedynie wartość wizualną i nie wpływają w żaden sposób na statystyki postaci. Dodatkowym plusem posiadania RP jest możliwość szybszego zakupy interesujących nas championów. Jedynie runy są dostępne tylko i wyłącznie za IP i nie da się nabyć ich w inny sposób.

Dzięki swojej atrakcyjności i mechanice LoL szybko stał się najpopularniejszym e-sportem na świecie i zrzesza miliony graczy na całym świecie.     


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Riot Games
Sponsored Link

O ..

Największe wrażenie w tej grze robi właśnie fakt, że twórcom udało się zachować równowagę pomiędzy tymi wszystkimi postaciami. W grach sieciowych, stawiających na rywalizację drużynową, równowaga to absolutna podstawa, a mimo to większość z nich nie potrafi jej osiągnąć.


Zawsze jest jakaś silniejsza od innych jednostka, broń czy bohater, który daje nieuczciwą przewagę jednemu grającemu nad innymi. W "League of Legends" tego nie ma, co jest niepojęte przy tak wielkiej ilości zmiennych. Niepojęte, ale prawdziwe. Nawet jeśli jakiś bohater jest faktycznie za mocny, to twórcy momentalnie wprowadzają poprawki, które go osłabiają i umieszczają z powrotem w równym szeregu. A raczej na ostrzu nożna, na którym balansuje cała rozgrywka... "League of Legends" to gra wyjątkowo rozbudowana i zaawansowana, ale jej ogromną zaletą, kolejną zresztą, jest to, że nie odstrasza początkujących graczy.


Nie tylko łatwo jest opanować podstawy i zacząć się dobrze bawić, ale też... już na pierwszy rzut oka jej wygląd wydaje się tak przyjazny i zachęcający, że sądząc po nim nikt nie podejrzewałby "League of Legends" o taką głębię.


 


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Zagraj w drużynową walkę z SI

- Pamiętaj, że jeszcze lepiej gra się ze znajomymi, więc bez wahania zapraszaj ich do gry

- Jeśli chcesz grać w grupie, możesz zaprosić innych przywoływaczy, wybierając "Sam zaproszę członków do drużyny"

Pros/Cons
Pros
- sympatyczna oprawa i klimat
- niskie wymagania
- niesamowita głębia i różnorodność
- zaawansowana platforma e-sportowa
- satysfakcjonująca i wciągająca rozgrywka
- atrakcyjna zarówno dla początkujących, jak i weteranów
- zupełnie ZA DARMO!
Cons
- pomysł nie jest nowy

- szybko zachęca do zakupów specjalnych
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana
Poland

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij