Love Balls Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Love Balls to jedna z najprostszych gier, która pozwoli ci przykleić się do smartfona przez wiele godzin, próbując pokonać coraz bardziej skomplikowane poziomy. Gra oferuje różne poziomy, na których musisz być kreatywny i łączyć siły. Może to stać się idealnym sposobem na relaks bez względu na to, czy jesteś online, czy nie
Likes 12,669


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Super Tapx Limited
Sponsored Link

Jeśli przejrzymy listy aplikacji zarówno z Google Play, jak i App Store, znajdziemy się na pierwszych pozycjach z Love Balls, grą, o której dzisiaj mówimy, i która pomimo swojej prostoty zahaczyła setki tysięcy użytkowników z całego świata. Stało się nawet przedmiotem kultu wielu YouTuberów, którzy nakręcili różne filmy o grze.

Po raz kolejny prostota jest wykładnikiem tej gry, która zaczepi nas o nieoczekiwane granice. Ponadto mechanika gry jest bardzo prosta, ponieważ musimy tylko spróbować doprowadzić dwie kule, które są głównymi bohaterami gry, do miejsca docelowego.

Aby to zrobić, musimy narysować trajektorie w powietrzu, tak aby obie kule się połączyły. Gdy to się stanie, przejdziemy poziom. Jeśli nie otrzymasz go za pierwszym razem, nie martw się, ponieważ będziemy mieli kilka prób, a nawet jeśli nie uda ci się w żaden sposób połączyć dwóch piłek, możesz skorzystać z przycisku pomocy, który zaoferuje nam sugestię, abyśmy mogli je zebrać.

Ta gra, podobnie jak wiele innych, oferuje nam zakupy w aplikacji, choć pierwotnie można ją pobrać całkowicie bezpłatnie. Zakupy pozwalają uzyskać „pomoc” w samej grze, chociaż po wypróbowaniu jej przez kilka dni możemy powiedzieć, że nie są wcale potrzebne.

Jeśli chcesz miło spędzić czas i zagrać w grę bez zbyt wielu komplikacji, Love Balls to zdecydowanie Twoja gra. Oczywiście uważaj, aby nie dać się wciągnąć, ponieważ zbieranie piłek całkowicie uzależnia.

Czy zacząłeś cieszyć się i przechodzić poziomy uzależniających Kuleczek Miłości?

Musisz kliknąć początkowy obiekt reprezentujący zeszyty szkół, w których uczniowie lubią utonąć, gdy nudzą się w klasie. Przy niewielkiej pomocy z samouczków gry poczujesz kulki. Są w kolorze różowym i niebieskim, co może oznaczać, że przyciągają się do siebie, ale nie zapominają o regułach grawitacji. Próbując narysować idealną powierzchnię dla swobodnie toczących się kul, staraj się zużywać jak najmniej atramentu. Zwiększy to liczbę gwiazdek za wydajność.


Po rozpoczęciu ćwiczeń w ten sposób możesz łatwo zobaczyć, jak zmieni się Twoja ranga gwiazdy. W grze nachylenie między tymi dwiema kulkami będzie różne na każdym poziomie. Będziesz musiał stawić czoła wielu wyzwaniom, a czasem będziesz musiał narysować pomysłowy przedmiot, który spadnie na niektóre kulki i one się spotkają. Oprócz podstawowych poziomów tej gry możesz również wypróbować kilka interesujących ciosów, aby uczynić piłki nieco bardziej fajnymi i stylowymi. Pamiętaj więc, aby bawić się tymi opcjami. W sklepie w tle możesz wybierać z różnych motywów, więc zanim kupisz jeden, musisz przejść kilka poziomów, na których normalnie możesz zarobić 75 monet.


Wszystko, co chcesz zmienić z pióra, którego używasz, na maski kulkowe, kosztuje wiele monet, powiedzmy 500 monet na kostiumy piratów. Możesz kupić różne długopisy, ołówki, cienkopis itp. Zawsze możesz zobaczyć swoją historię wyników i spróbować ją poprawić, ale możesz także udostępniać swoje wyniki w sieciach społecznościowych, aby zaimponować znajomym.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, kiedy pójdziesz dalej, sprawy staną się nieco bardziej skomplikowane i będziesz musiał narysować kilka linii zamiast jednej. Lub obiekt, który narysujesz na kulkach, spadnie na nie, ale nadal będą prawdziwymi przedmiotami w grze. Po prostu użyj logicznego myślenia i oczywiście wypróbuj różne strategie.

Czasami, jako ludzie, musimy zawieść tylko dla dobra, aby nauczyć się, jak lepiej przygotować się następnym razem. Nie zdziw się więc, gdy rzeczy w grze po prostu zmieniają swój charakter. Możesz nawet wypróbować aspekt dostosowywania najlepszej gry, możesz rysować własne poziomy. Możesz spróbować pobudzić mózg lub po prostu zmniejszyć nudę, gdy masz trochę wolnego czasu. W tę grę gra wiele dzieci i ma ponad 100 poziomów, co czyni ją doskonałą do poprawy umiejętności mózgu.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Super Tapx Limited
Sponsored Link

O ..

Jak wspomnieliśmy wcześniej, celem w Love Balls jest zjednoczenie miłości dwóch piłek znajdujących się w różnych punktach, aby to osiągnąć, możemy narysować linie, które prowadzą tę miłość.


Na pierwszych poziomach znajdujemy prosty poradnik, w którym dowiemy się, jak pokonać przedstawione zagadki. Wyobraźnia jest niezbędna, ponieważ możesz narysować wszelkiego rodzaju zakrzywione linie, które spełniają swoje przeznaczenie. Oczywiście, gdy zużyjesz mniej atramentu, otrzymasz więcej punktów.


Grywalność czyni ja bardzo uzależniająca. Procent pozostałego atramentu, którego możesz użyć, pojawia się na górnej czesci ekranu. Love Balls to darmowa gra, ale posiada komunikaty, które będą wyświetlane co jakis czas. Ponadto po każdej grze możemy podwoić wynik oglądając film.


W przeciwieństwie do innych gier. Love Balls nie wymaga aktywnego połączenia internetowego, więc jeśli chcemy, możemy umieścić terminal w trybie samolotowym i grać bez przerw. Jest to szczególnie doceniane, jeśli będziemy grać przez długi czas.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Granie w gry logiczne i zręcznościowe, takie jak Love Balls, pomaga nam zuzytkowac wolny czas i poprawić naszą zdolność rozumowania.

- Nie spiesz się, czasami poziomy moga zostac pokonywane dzieki cierpliwości i byciu bardzo uważnym.

- Uważaj komu pozwolisz grać w Love Balls, ponieważ zakupy zintegrowane w aplikacji mogą zniechecic.

- Nigdy nie rozpaczaj, gdy nie mozesz pokonanac pewnego poziomu, ponieważ zawsze możesz skorzystać z pomocy w grze aby nie stracić zainteresowania lub sprawić, że przegrasz.

Pros/Cons
Pros
- Jest to prosta gra, która sprawi, że przy pewnych okazjach będziesz szukać właściwego rozwiązania.

- Ładowanie gry jest szybkie, głównie dlatego, że grafika jest bardzo normalna.

- Poziomy są praktycznie nieskończone, więc zabawa jest gwarantowana przez wiele dni.

- Można grać w trybie offline.
Cons
- Czasami Love Balls jest zbyt proste, szczególnie jeśli masz praktykę i umiejętności w tego typu grach.

- Zakupy w aplikacji są bardzo kłopotliwe, podobnie jak reklamy, które będziemy musieli znosić od czasu do czasu.

- To jest tylko dla dzieci.

- To mała gra, której brakuje głębi.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji