Mario Kart Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Mario Kart to niesamowita gra, cnota może być częścią nowego świata Mario i 42 nowych postaci. Masz możliwość uczestniczenia w konkursach i wygrywania wielu bitew. Dzięki szerokiej gamie opcji i aktualizacji popularność gry stale rośnie
Likes 11,345


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

Mario Kart to nowa wersja gry Nintendo Switch. Masz możliwość podróżowania po świecie i inspirowania się miejscami w prawdziwym świecie. Możesz tworzyć zawody i jechać z dużą prędkością. Główną zaletą jest to, że możesz mieć szeroką gamę sterowników, zbierać je i aktualizować. Będziesz mógł czerpać inspirację z rzeczy, które doprowadzą cię do zwycięstwa.

Katalog gier jest absolutnie fascynujący i wygląda idealnie na każdym urządzeniu technicznym. Zaletą jest również to, że tryb bitwy jest całkowicie uzależniający i będziesz musiał grać cały czas. Istnieje wiele wyzwań, ponieważ możesz wyrażać swoje umiejętności i ulepszać się, a także asystować.

W sumie będziesz mieć 42 nowe postacie, więcej modyfikacji kart i więcej aktualizacji. Nie ma znaczenia, że ​​nie grałeś w Mario od dziecka, Nintendo stworzyło tę grę, aby była w pełni dostosowywana do wszystkich grup wiekowych, więc z przyjemnością w nią zagrać z czasem.

Konstrukcja systemu jest łatwa do zrozumienia dla osób w każdym wieku. Będzie to dobra opcja dla twoich dzieci.

Dla osób, które bardzo chcą doskonalić swoje umiejętności, możesz znaleźć 200 turniejów, które są genialne, szybkie i szalone. Istnieją niezliczone zalety techniczne i nowe funkcje, dzięki którym Twój samochód może być lepszy niż wcześniej. Istnieje bardzo żywa i kolorowa mapa, która zawiera wiele szczegółów, które pomogą Ci łatwo znaleźć drogę.


Ogromną zaletą jest również to, że możesz bez problemu grać w konsolę telewizyjną na ładnym ekranie. Ponadto istnieje wyjątkowa umiejętność zabawy z innymi ludźmi, jest to łatwy sposób na włączenie rodziny i wspólną zabawę. Ponadto możesz spotkać mnóstwo nowych ludzi, aby rywalizować.

Ponadto, jeśli chcesz cofnąć się w czasie, gdy Mario była najpopularniejszą grą, dziś możesz pobrać Mario Kart i dobrze się bawić z szeroką gamą opcji, z rodziną i przyjaciółmi. Pobierz i stań się częścią nowego świata.

Dzisiaj zapoznamy się z podstawowymi wskazówkami i strategiami mechaniki, aby pomóc Ci jak najlepiej wykorzystać swoich przyjaciół.

Pierwszym z możliwych do odblokowania, najszybszym sposobem odblokowania wszystkich części samochodu i postaci jest uruchomienie trybu Grand Prix 50 CC z czterema graczami, nie tylko będzie łatwo zdobyć złoto w każdym obwodzie, lub gracze zmaksymalizują ilość monet, aby uzyskać . Z drugiej strony, jeśli jesteś super hardcore, zdobywanie metali i gwiazd w 150 CC zostanie zmniejszone, więc nie musisz grać przy niższych prędkościach, jeśli nie chcesz.

Następnie musisz znaleźć odpowiedni wózek dla siebie. Wybierając pojazd, możesz nacisnąć przycisk Więcej, aby wyświetlić jego pięć statystyk. Szybkość to ogólna prędkość maksymalna, przyspieszenie to prędkość, z jaką osiągasz maksymalną prędkość. Ciężar to, ile uderzenia wpływają na Ciebie inni jeźdźcy, sterowność to odległość, w jakiej przebywasz w zakręcie, przyczepność to, jak dobrze jedziesz autostrada.

Oprócz statystyk gokartów postacie należą do jednej z 7 klas wagi, które nie są nigdzie pokazane w grze. I są to:

Pióro, lekki, średni, krążownik, ciężki, metalowy i bardzo ciężki. Z ciężarkami piór, zwiększonym przyspieszeniem, mniejszą prędkością i mniejszym ciężarem oraz super ciężką wagą z mniejszym przyspieszeniem, większą prędkością i większą masą.

Teraz, kiedy musisz wybrać wycieczkę, ważne jest opanowanie różnych systemów doładowania w grze. Najpierw od początku rakiety. Zanim rozpocznie się wyścig, poszukaj odliczania szerokości geograficznej, gdy tylko zobaczysz dwa spadki, zacznij przyspieszać, aby uzyskać przyspieszenie od bramki.

Monety: Każda zebrana moneta daje naprawdę mały wzrost prędkości, a każda z maksymalnie dziesięciu nieznacznie zwiększy maksymalną prędkość. Nie staraj się jednak zbierać monet, ponieważ na każdym kursie jest ich mnóstwo.

W przypadku Stunt Boost musisz nacisnąć przycisk skoku, gdy wychodzisz z rampy, aby zrobić małą sztuczkę i uzyskać trochę przyspieszenia, działa to również na małe zagrożenia środowiskowe, więc upewnij się, że drugą naturą jest skorzystanie z każdej okazji.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
- Ruch i wizja gier są w wysokiej rozdzielczości.

- Istnieje wiele wyzwań

- Istnieje wiele śladów i zakątków.

-Jedna z najpopularniejszych serii gier.
Cons
- Niektóre błędy i błędy komunikacji

- Błędy w wymowie

- Wyścigi są rozdzielone

- Zablokowane postacie
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji