Musical.ly Review

Zaktualizowano 07.07.2020

Musical.ly to aplikacja na urządzenia mobilne dostarczana przez TikTok. Gra mobilna, która oferuje bezpłatne bieżące utwory muzyczne do jednoczesnego śpiewania i nagrywania. Dzięki temu możesz poznać wielu przyjaciół, nauczyć się edytować filmy i dobrze się bawić. Niektóre osoby mogą występować podczas duetu lub remiksów
Likes 14,095


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Muzyka, filmy
Deweloper : musical.ly
Sponsored Link

Musical.ly to aplikacja mobilna dla dzieci, która oferuje bezpłatne strumieniowe utwory muzyczne, w których użytkownicy mogą nagrywać filmy, śpiewać piosenki, a następnie je publikować. Deweloperzy mają siedzibę w Szanghaju, ale mają także biuro w Santa Monica w Kalifornii.

 
Aplikacja proponuje nagranie filmu, w jaki sposób użytkownik śpiewa utwór, a następnie synchronizuje dźwięki utworu z ruchami jego ust. W ten sposób obie rzeczy nakładają się na siebie, aby wyglądać autentycznie i wykonane. Każdy użytkownik ma możliwość wykazania się kreatywnością w przedziale od 15 sekund do jednej minuty w przypadku klipu, który można kręcić raz lub kilka razy. Teraz, gdy wideo jest pomocne, istnieją różne narzędzia, które można teraz obsługiwać w specjalny sposób, aby wyróżnić się na tle innych. Obejmuje to na przykład dostosowanie prędkości z wolnego na szybki lub użycie filtrów. Oczywiście istnieje również możliwość publicznego udostępniania filmów do przesłania za pośrednictwem platformy.

 Jako dobra sieć społecznościowa, wszyscy użytkownicy, którzy publikują swoje filmy na platformie, mogą ze sobą współdziałać, tworząc dużą społeczność ludzi zainteresowanych takimi gustami muzycznymi. Ktoś może poprosić cię o zrobienie duetu lub zadać pytania, nie martw się o inspirowanie innych. Hashtagi to najprostszy sposób na znalezienie tego, co Cię interesuje. Nie ma również materiałów dla popularnych artystów, ich piosenek i różnych trendów we francuskiej społeczności.

 

Ważne jest, aby wiedzieć, że wszelkie nagrane filmy, które są domyślnie przechowywane w aplikacji, muszą zostać ręcznie zapisane w bibliotece wideo używanego urządzenia mobilnego, w przeciwnym razie, gdy zdecydujesz się usunąć aplikację w przyszłości, stracisz wszystkie Twoje filmy i wyścigi są odtwarzane nagrane.

 

Po kilku próbach zobaczysz, jak łatwo jest go edytować, tworzyć efekty, wycinać obszary, których nie lubisz, lub po prostu dostosowywać do własnych upodobań. Jeśli brakuje Ci czasu i chcesz zapisać lub rozpowszechniać naprawdę ważne wydarzenie za pośrednictwem Live Moments w przypadku krótkich filmów, w tym momencie aplikacja pozwala udostępniać je w głównych sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Instagram i itp., aby przekazać swój sukces wszystkim znajomym i rodzinie. I wszyscy są zachęcani do korzystania z niego i rodzenia odrobiny kreatywności, a nawet prowokacji.

Połączenie TikTok z Musical Ly!

Bytedance kupiło Musicaly i zamiast konkurować, kto jest lepszy, raczej połączyli się, to znaczy, połączyli siły, aby stworzyć znacznie większą aplikację, aby urosnąć dwukrotnie. Logo aplikacji musical.ly z czasem znikało, więc nie była to tak radykalna zmiana dla ludzi.

Filmy stopniowo się zmieniały, a kiedy zacząłeś je zapisywać, były one już wykonane z logo TikTok, a także wielu nie widziało nowej aktualizacji. Możesz pobrać musical.ly za darmo technicznie musisz wejść do sklepu Play lub IOS, musisz wyszukać musical.ly i znikąd zobaczysz opcję otwarcia, aktualizacji na zielono, kliknij tam i masz już nowe logo.

To, co najbardziej się zmieniło, to ta część lupity, z której pochodzą wszystkie hashtagi, tabela liderów i wiele innych rzeczy, ponieważ ogólnie jest to zmiana sama w sobie bardziej estetyczna.

Musical.ly mówi ci, że nie będzie już tabeli wyników, że nie będzie konieczne przesyłanie zbyt wielu filmów, aby uzyskać wiele polubień, jeśli chcesz zostać znaleziony lub wyświetlony, aby Twoje imię i nazwisko zawsze pojawiało się na górze wyszukiwań lub między wierzchołkami tiktok musisz robić hashtagi, co jest najważniejsze, aby nadal rosnąć, aby ludzie Cię znali.

Jest o wiele fajniejszy i ma nowe narzędzia, takie jak takie, które jest reakcją wideo, będziesz reagować na filmy i że ludzie zobaczą twoją zabawną reakcję lub jaka była twoja twarz, gdy zobaczyłeś to, aby móc się z tym dobrze bawić.

Teraz użytkownicy, którzy zamieszczają posty na TikTok, nie będą już nazywani Musers, ale teraz będą TikToKers! A najlepsze w tym cieście jest to, że teraz, gdy przesyłasz wideo, nie powinieneś już więcej klikać opcji Zapisz, ponieważ automatycznie oszczędza to krok, który jest bardzo wygodny.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Muzyka, filmy
Deweloper : musical.ly
Sponsored Link

O ..

Musical.ly to gra, która nie tylko oferuje Ci możliwość stworzenia własnego filmu z najnowszym sukcesem, który lubisz w obecnej muzyce, ale także znajdziesz artykuły napisane przez profesjonalistów, które dadzą ci wiedzę i triki, aby Twój film był cały sukces

Odkryj gry i konkursy oraz wyzwania, które aplikacja oferuje codziennie, aby z dnia na dzień ulepszać swoje teledyski, a tym samym stać się profesjonalistą muzycznym i dotrzeć do jak największej liczby osób i obserwujących. - Jedną z najlepszych opcji jest możliwość zapisania wideo jako prywatnego. W ten sposób możesz tworzyć dowolną liczbę filmów bez potrzeby ich publikowania.

Ulepszaj dzień po dniu, aż uzyskasz doskonały film i upodobaj sobie go opublikować. Najlepsze efekty muzyczne.

Graj, aby zastosować wiele trybów wideo, które aplikacja oferuje za darmo, aby wykonywać powolne, szybkie, normalne efekty itp. Daj swoim filmom odrobinę humoru, tworząc efekty specjalne i zaskocz swoich przyjaciół.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Jeśli chcesz być świetnym muzycznie i być jednym z najlepszych, pierwszą najważniejszą radą jest to, że musisz być naturalny. Jedną z cech charakteryzujących dwóch najlepszych muserów jest to, że tylko dzięki swojej naturalności i mobilności stały się najlepsze.

- Ciesz się pojedynkami z przyjacielem. Jest to bardzo łatwe do zrobienia, a jeśli zsynchronizujesz je, może to być bardzo dobry montaż i zaskoczenie resztek.

- Inną rzeczą, którą możesz zrobić, aby dostać się na szczyt, jest zaakceptowanie wyzwań. W ten sposób możesz ciągle ulepszać i osiągać najlepsze pozycje w rankingach.

- Bądź świadomy tagów, aby wiedzieć, która piosenka jest nowsza, a co głupia w sieci społecznościowej. W ten sposób zostaniesz zaktualizowany i będziesz śpiewać, co najlepiej śpiewasz, a będziesz cieszyć się graniem przez wiele godzin.

Pros/Cons
Pros
- Znasz wielu ludzi wszelkiego rodzaju

- Kiedy nagrywasz, wychodzi twoja artystyczna strona

- Możesz spędzać godziny śmiejąc się z filmów

- Naucz się nowych umiejętności cyfrowych
Cons
- Wideo, które zostało przerwane wyłączeniem aplikacji nie zostaje zapisane

- Ludzie patrzą na ciebie jak na dziwaka, kiedy nagrywasz publicznie

- Kiedy słuchasz ulubionej piosenki, zaczniesz wykonywać gesty, jakbyś nagrywał

- Tylko w Iphone wideo jest pełne HD4K
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji