Musical.ly Review

Zaktualizowano 12.12.2019

Musical.ly to aplikacja na urządzenia mobilne. Aplikacja na telefony komórkowe, która oferuje darmowe piosenki z aktualną muzyką i nagrywanie ich w tym samym czasie
Likes 0


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Muzyka, filmy
Deweloper : musical.ly
Sponsored Link

Musical.ly to przede wszystkim aplikacja na urządzenia mobilne, która oferuje darmowe utwory muzyczne, w których użytkownicy mogą nagrywać na wideo, śpiewając te utwory, a następnie publikując je.
 
 Jako dobra sieć gier społecznościowych wszyscy użytkownicy, którzy publikują swoje filmy na platformie, mogą ze sobą współpracować, gdzie mogą tworzyć dużą społeczność osób zainteresowanych podobnymi upodobaniami muzycznymi.
 
Ważne jest, aby wiedzieć, że wszystkie nagrane filmy, które są domyślnie przechowywane w aplikacji, muszą być ręcznie zapisane w bibliotece wideo używanego urządzenia mobilnego, ponieważ w przeciwnym razie po podjęciu decyzji o usunięciu aplikacji w przyszłości utracisz wszystkie Twoje filmy i konkursy zostały nagrane.
 
Po utworzeniu utworu możesz go edytować, aby dać efekty, wyciąć obszary, które Ci się nie podobają, lub po prostu dostosować je do swoich upodobań. W tym momencie aplikacja udostępnia opcję udostępniania jej na największych portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Instagram itp., Aby Twój sukces dotarł do wszystkich przyjaciół i rodziny. Niech wszyscy będą zachęcani do gry!


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Muzyka, filmy
Deweloper : musical.ly
Sponsored Link

O ..

Musical.ly to gra, która nie tylko oferuje Ci możliwość stworzenia własnego filmu z najnowszym sukcesem, który lubisz w obecnej muzyce, ale także znajdziesz artykuły napisane przez profesjonalistów, które dadzą ci wiedzę i triki, aby Twój film był cały sukces

Odkryj gry i konkursy oraz wyzwania, które aplikacja oferuje codziennie, aby z dnia na dzień ulepszać swoje teledyski, a tym samym stać się profesjonalistą muzycznym i dotrzeć do jak największej liczby osób i obserwujących. - Jedną z najlepszych opcji jest możliwość zapisania wideo jako prywatnego. W ten sposób możesz tworzyć dowolną liczbę filmów bez potrzeby ich publikowania.

Ulepszaj dzień po dniu, aż uzyskasz doskonały film i upodobaj sobie go opublikować. Najlepsze efekty muzyczne.

Graj, aby zastosować wiele trybów wideo, które aplikacja oferuje za darmo, aby wykonywać powolne, szybkie, normalne efekty itp. Daj swoim filmom odrobinę humoru, tworząc efekty specjalne i zaskocz swoich przyjaciół.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Jeśli chcesz być świetnym muzycznie i być jednym z najlepszych, pierwszą najważniejszą radą jest to, że musisz być naturalny. Jedną z cech charakteryzujących dwóch najlepszych muserów jest to, że tylko dzięki swojej naturalności i mobilności stały się najlepsze.

- Ciesz się pojedynkami z przyjacielem. Jest to bardzo łatwe do zrobienia, a jeśli zsynchronizujesz je, może to być bardzo dobry montaż i zaskoczenie resztek.

- Inną rzeczą, którą możesz zrobić, aby dostać się na szczyt, jest zaakceptowanie wyzwań. W ten sposób możesz ciągle ulepszać i osiągać najlepsze pozycje w rankingach.

- Bądź świadomy tagów, aby wiedzieć, która piosenka jest nowsza, a co głupia w sieci społecznościowej. W ten sposób zostaniesz zaktualizowany i będziesz śpiewać, co najlepiej śpiewasz, a będziesz cieszyć się graniem przez wiele godzin.

Pros/Cons
Pros
- Znasz wielu ludzi wszelkiego rodzaju

- Kiedy nagrywasz, wychodzi twoja artystyczna strona

- Możesz spędzać godziny śmiejąc się z filmów
Cons
- Wideo, które zostało przerwane wyłączeniem aplikacji nie zostaje zapisane

- Ludzie patrzą na ciebie jak na dziwaka, kiedy nagrywasz publicznie

- Kiedy słuchasz ulubionej piosenki, zaczniesz wykonywać gesty, jakbyś nagrywał

- Tylko w Iphone wideo jest pełne HD4K
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana
Poland

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij