Netflix Review

Zaktualizowano 12.12.2019

Znajdź seriale i filmy, o których wszyscy mówią w najlepszej jakości na Netflix!
Likes 0


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Seriale i filmy
Deweloper : Netflix, Inc.
Sponsored Link

To już historia gdzie musisz iść szukać miejsca, aby wypożyczyć film. Netflix umożliwia dostęp do katalogu treści audiowizualnych bez tłumaczenia, a dzięki aplikacji mobilnej możesz korzystać z treści z dowolnego miejsca.

Netflix to usługa transmisji „streamingu”, która umożliwia oglądanie limitowanych seriali, filmów dokumentalnych i filmów na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, takim jak telefony, komputery, tablety lub „smart tv”, płacąc stałą opłatę miesięczną.

Aby zacząć z niego korzystać, musisz otworzyć konto w Netflix. Dzięki rejestracji użytkownik ma bezpłatny miesiąc próbny, choć konieczne jest powiązanie numeru karty kredytowej z kontem. Opłata za subskrypcję karty zostanie naliczona tylko wtedy, gdy przed miesiącem strona nie została wprowadzona, aby ją anulować.

Członkostwo to miesięczna subskrypcja bez żadnych umów ani opłat za anulowanie, która oferuje możliwość anulowania usługi w dowolnym momencie online. Minimum to miesiąc, który zaczyna się liczyć od momentu aktywacji konta.

Cena Netflix w najbardziej podstawowej stawce wynosi 35 PLN / miesiąc, i nie jest to jakikolwiek rodzaj zobowiązania do pozostania.

Będąc platformą transmisji, aby korzystać z Netflixa, konieczne jest posiadanie Internetu w domu.

Dzięki tej samej nazwie użytkownika i hasłu możesz korzystać z usługi w maksymalnie 5 urządzeniach, takich jak: komputer, telefon komórkowy, tablet lub telewizor możesz również udostępniać konto całej rodzinie i nie pociągać za sobą dodatkowych kosztów.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Seriale i filmy
Deweloper : Netflix, Inc.
Sponsored Link

O ..

Netflix ma 3 plany subskrypcji, które dostosowują się do Twoich potrzeb. Wybrany plan określi, ile osób może jednocześnie oglądać strumieniowanie treści Netflix i czy można je oglądać w standardowej rozdzielczości (SD), w wysokiej rozdzielczości (HD) lub w ultra wysokiej rozdzielczości (UHD).

Im więcej treści zobaczysz, tym bardziej precyzyjne będą rekomendacje Netflix z serii i filmów, które pokochasz.

Możesz grać, wstrzymywać i wznawiać oglądanie, wszystko bez reklam i zobowiązań.

Ponadto możesz pobrać ulubioną serię na urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android lub aplikację Windows 10. Dzięki pobranym plikom możesz zobaczyć swoją ulubioną zawartość, gdziekolwiek jesteś i kiedy nie masz połączenia z Internetem.

Jeśli wejdziesz z tabletu lub telefonu komórkowego na stronę Netflix, automatycznie przeniesie Cię do aplikacji mobilnej zaprojektowanej specjalnie dla Twojego urządzenia Apple, Android lub Windows.

Jeśli uzyskujesz dostęp z inteligentnego telewizora, możliwe jest, że aplikacja jest wstępnie zainstalowana, więc musisz tylko wpisać tam swoją nazwę użytkownika i hasło. W przeciwnym razie musisz przejść do menu Internet lub SmartTV, a następnie pobrać aplikację Netflix.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Możesz usuwać serie i filmy z listy widoków
- Zapisz dane, zmieniając jakość przesyłania strumieniowego
- Wyłącz automatyczne odtwarzanie rozdziałów
- Pobierz filmy i seriale, aby oglądać offline
- Kontrola rodzicielska
- Dostosuj napisy

Pros/Cons
Pros
- Prosty i łatwy w użyciu
- Brak reklam
- Oryginalny program
- Możesz pobrać zawartość i zobaczyć ją w trybie offline
- Różne plany członkostwa
- Jest niedrogi
- Fantastyczne doświadczenie
Cons
- Nowa treść nie jest natychmiast dostępna
- Przestarzała biblioteka
- Wybór zależy od lokalizacji
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana
Poland

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij