Origin Review

Zaktualizowano 07.07.2020

Z pochodzenia możesz kupić swoje ulubione gry wirtualnie
Likes 12,475


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Electronic Arts
Sponsored Link

Origin to cyfrowa platforma dystrybucji opracowana przez Electronic Arts w celu zakupu i grania w gry wideo. Klient oprogramowania platformy jest dostępny dla komputerów osobistych i platform mobilnych.

Origin zawiera funkcje społecznościowe, takie jak zarządzanie profilami, nawiązywanie kontaktów z przyjaciółmi za pomocą czatu i bezpośrednie dołączanie do gry, nakładkę w grze, transmisję strumieniową za pośrednictwem TwitchTV i udostępnianie biblioteki gier oraz integrację społeczności z witrynami sieciowymi, takimi jak Facebook, Xbox Live, PlayStation Network i Nintendo Network. W 2011 r. Firma Electronic Arts oświadczyła, że ​​chce, aby Origin pasował do usługi Steam firmy Valve Corporation, głównego konkurenta Origin, poprzez dodanie zapisów gier w chmurze, automatycznych poprawek, osiągnięć i wersji wieloplatformowych. Do 2013 r. Origin miał ponad 50 milionów zarejestrowanych użytkowników.

Sklep Origin pozwala użytkownikom przeglądać i kupować gry za pełną cenę z katalogów Electronic Arts. Zamiast odbierać pudełko, dysk lub nawet klucz CD, zakupione oprogramowanie jest natychmiast dołączane do konta Origin użytkownika i należy je pobrać za pomocą odpowiedniego klienta Origin.

Origin gwarantuje dostępność pobierania na zawsze po zakupie i nie ma limitu liczby pobrań gry.

Użytkownicy mogą również dodawać niektóre gry EA do swojego konta Origin, używając kluczy CD z kopii detalicznych i kopii cyfrowych uzyskanych z innych usług dystrybucji cyfrowej. Jednak dodanie kluczy detalicznych do Origin jest ograniczone do gier począwszy od 2009 r., A starsze klucze nie będą działać, nawet jeśli gra jest dostępna w Origin, chyba że użytkownik skontaktuje się z obsługą klienta.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Electronic Arts
Sponsored Link

O ..

Klient Origin to samo aktualizujące się oprogramowanie, które pozwala użytkownikom pobierać gry, pakiety rozszerzeń, pakiety wspomagające zawartość i poprawki z Electronic Arts. Pokazuje stan dostępnych komponentów. Klient Origin ma być podobny do swojego konkurenta, Steam.


Klient nakładki Origin In Game można wyłączyć podczas grania w gry. Klient oferuje również funkcje czatu, takie jak Lista przyjaciół i opcje czatu grupowego (zaimplementowane w wersji 9.3). Wydajność klienta i pobierania została poprawiona i poprawiona w poprzednich aktualizacjach.


EA wydała usługę subskrypcji umożliwiającą dostęp i granie w gry na PC w 2016 r. Użytkownicy mogą wybierać między płaceniem miesięcznej lub rocznej opłaty abonamentowej, aby uzyskać dostęp do dużej kolekcji tytułów EA (znanych jako The Vault). Abonenci Origin Access otrzymują 10% zniżki na wszystkie zakupy Origin.


Począwszy od marca 2018 r., Origin Access rozpoczyna oferowanie tytułów od Warner Bros. Interactive Entertainment i chciał dodać tytuły innych wydawców, w tym tytuły z gier niezależnych.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Programy antywirusowe i zapory ogniowe mogą blokować większość lub całość komunikacji do iz komputera, więc musisz dodać aplikację Origin jako zaufaną aplikację w swoim Antivirus.

Pros/Cons
Pros
- EA Access zapewnia graczom dostęp do dużej liczby gier za rozsądną cenę (4,99 USD miesięcznie i 29,99 USD za rok)

- Dziesięciogodzinny okres próbny dla niektórych gier EA. W przypadku większych wydań (np. Madden, Mass Effect, Battlefront itp.) Subskrybenci otrzymują dziesięciogodzinną próbę gry, do której mogą uzyskać dostęp pięć dni przed wydaniem gry

- W skarbcu znajduje się również kilka gier, których nie można zakupić cyfrowo poza EA Access.
Cons
- Wiele gier sportowych ma co najmniej trzy iteracje w skarbcu, a dwie (Madden i FIFA) mają cztery.

- Wiele gier w skarbcu to gry sportowe lub strzelanki, które mogą wyłączyć niektórych graczy

- Nie uwzględniono DLC dla gier w skarbcu, co może sprawić, że niektóre gry będą trudne do zagrania.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji