Overwatch Review

Zaktualizowano 07.07.2020

Overwatch to jedna z najczęściej granych i najlepiej sprzedających się gier na świecie, w której możesz grać online ze znajomymi
Likes 10,351


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Blizzard Entertainment
Sponsored Link

Overwatch to wieloosobowa strzelanka pierwszoosobowa oparta na zespołach, opracowana i opublikowana przez Blizzard Entertainment i wydana 24 maja 2016 r. Na PlayStation 4, Xbox One i Windows.

Opisywany jako „bohater-strzelec”, Overwatch przypisuje graczy do dwóch sześcioosobowych drużyn, przy czym każdy gracz wybiera spośród 31 postaci, znanych jako „bohaterowie”, każdy z unikalnym stylem gry, którego role są podzielone na trzy ogólne kategorie, które pasują do ich roli.

Gracze w zespole współpracują, aby zabezpieczyć i obronić punkty kontrolne na mapie lub eskortować ładunek na mapie w ograniczonym czasie. Gracze zyskują kosmetyczne nagrody, które nie wpływają na rozgrywkę, takie jak skórki postaci i pozy zwycięstwa, w trakcie gry.

Gra została początkowo uruchomiona z grą casual, z konkurencyjnym trybem rankingowym, różnymi „arkadowymi” trybami gry i przeglądarką serwerów dostosowywaną przez gracza, a następnie dołączoną po jej wydaniu. Dodatkowo, Blizzard dodał nowe postacie, mapy i tryby gry po wydaniu, wszystkie bezpłatnie, z jedynym dodatkowym kosztem dla graczy będących opcjonalnymi skrzyniami z łupami do zdobywania przedmiotów kosmetycznych.

Overwatch jest czwartą główną serią Blizzarda i powstała po anulowaniu w 2014 r. Ambitnej gry Titan w trybie multiplayer online. Część zespołu Titan opracowała koncepcję Overwatch, opartą na sukcesie strzelanek pierwszoosobowych opartych na zespołach, takich jak Team Fortress 2 i popularność gier wieloosobowych na arenie online, tworząc strzelankę opartą na bohaterach, która kładła nacisk na pracę zespołową.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Blizzard Entertainment
Sponsored Link

O ..

Niektóre elementy Overwatch pożyczają aktywa i koncepcje z anulowanego projektu Titan. Po ustaleniu narracji o optymistycznym otoczeniu Ziemi w niedalekiej przyszłości po globalnym kryzysie, deweloperzy chcieli stworzyć zróżnicowaną grupę bohaterów, którzy obejmowaliby płeć i grupy etniczne w ramach tego otoczenia. Znaczący czas spędza się na dostosowywaniu równowagi postaci, upewniając się, że nowi gracze nadal będą mogli dobrze się bawić, podczas gdy wykwalifikowani gracze będą mieli wyzwanie.

Overwatch został zaprezentowany na BlizzCon 2014 i był w zamkniętej wersji beta od końca 2015 r. Do początku 2016 r. Otwarta beta przed wydaniem przyciągnęła prawie 10 milionów graczy. Wydanie gry promowano krótkimi animowanymi filmami, aby przedstawić narrację i postacie. Overwatch spotkał się z powszechnym uznaniem krytyków, którzy chwalili grę za jej dostępność, urozmaiconą atrakcyjność bohaterów, jasny kreskówkowy styl i przyjemną rozgrywkę. Blizzard odnotował ponad 1 miliard USD przychodu w pierwszym roku jego wydania, a po dwóch latach miał ponad 40 milionów graczy. Overwatch jest uważany za jedną z najlepszych gier wideo wszech czasów, otrzymując liczne nagrody roku i inne wyróżnienia. Gra jest również popularnym esportem, z finansowaniem Blizzarda i produkcją globalnej Ligi Overwatch.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

-Zacznij od prostego
-Weź pod uwagę potrzeby zespołu
-To nie jest walka na śmierć, graj jako drużyna
-Wybierz dobrze swój następny cel
-Nie wszystko zabija, zabija i zabija

Pros/Cons
Pros
-Bardzo zabawny tryb gry konkurencyjnej.
-Bardzo atrakcyjne i wymaga od wszystkich współpracy, aby wygrać, prawdziwie konkurencyjna gra. Wszyscy ciągną za siebie.
-Nie tak bardzo w samej grze, ale poświęcenie zamieci musi słuchać opinii i pomagać w naprawie gry.
-MatchMaking jest naprawdę dobry, w większości stawia Cię w naprawdę zrównoważonych grach pod względem umiejętności i mmr.
-Gra w grę jest naprawdę zabawna i wciągająca
Cons
- Lewarze są karani mniej niż ludzie, których opuścili.
-Coin flip (Tak, wiem, że Jeff powiedział, że będą pracować nad tym następnym sezonem, ale w tej chwili jest to wciąż con, że będzie tutaj)
- Sieci zasilające uzyskują znacznie niższe wyniki niż ich odpowiedniki w systemie dps.
-Solo Queue jest bardzo zła, zazwyczaj kończąc na tym, że twoja drużyna jest dupkiem o jakiejś krytyce lub prosi o innego bohatera niż inny Widowmaker.
-Wiele osób nie gra w to, jak to ma być grane, jak zespół, i zazwyczaj po prostu gra, aby spróbować zdobyć złote bronie ...
-Toksyczność jest już przez dach
-Koth daje bardzo mało XP (nie jestem pewien, czy jest to naprawione, ponieważ nie grałem od jakiegoś czasu).
-Jeśli odłączysz się i wrócisz, nadal masz straty i tracisz punkty, nawet jeśli wygrasz lub przegrasz.
-Wiele osób wchodzi do gry tylko znając kilku bohaterów i jest bardzo upartych.

Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji