Paint 3D Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Paint był oprogramowaniem służącym do tworzenia prostych rysunków, a także do edycji obrazów
Likes 12,723


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Edytor obrazów
Deweloper : Microsoft Corporation
Sponsored Link

Paint 3D to nowa, ulepszona wersja kultowego programu graficznego firmy Microsoft. Została przeprojektowana, dzięki czemu działa i wygląda inaczej. Aktualnie aplikacja oferuje mnóstwo nowych pędzli i narzędzi. Teraz można tworzyć w każdym wymiarze, tworzyć arcydzieła 2D albo modele 3D, które można ogladać pod dowolonym kątem.
Aplikacja została skierowana głównie do posiadaczy komputerów z systemem operacyjnym Windows 10, lecz działa także na starszych wersjach.

Co oferuje aplikacja?

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, aplikacja umożliwia przygotowywanie trójwymiarowych obiektów. Mogą być nimi modele postaci, bryły czy też rozmaite elementy krajobrazu. Paint 3D oferuje ponadto opcję tworzenia szkiców z wykorzystaniem efektu 3D. Poza licznymi narzędziami adresowanymi do pracy w trybie trójwymiarowym, narzędzie otrzymało także wiele nowych rodzajów pędzli. W trakcie pracy możemy wzbogacić swój projekt, umieszczając w nim modele 3D, jak również dodawać obrazki w formie efektownych nalepek. Nie zabrakło również możliwości nakładania licznych efektów graficznych, kadrowania obrazów czy opcji dodawania tekstu.

Paint 3D w społeczeństwie 

Paint 3D kładzie również nacisk na aspekt społecznościowy. Swoje dzieła bez problemu umieścimy w sieci za pośrednictwem serwisu Remix3D.com, gdzie znajdziemy także modele 3D bądź grafiki autorstwa innych użytkowników z całego świata. Aplikacja zawiera także funkcję nagrywania procesu tworzenia, który możemy udostępnić w internecie, by pokazać, jak powstawało nasze dzieło.

 

 

 

 


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Edytor obrazów
Deweloper : Microsoft Corporation
Sponsored Link

O ..

Paint 3D to przeprojektowana wersja klasycznego programu Microsoft Paint. Najnowsza odsłona cechuje się zupełnie nowym interfejsem jak i funkcjonalnością. Do zaoferowania ma szereg nowych pędzli oraz narzędzi umożliwiających tworzenie rysunków zarówno w 2D jak i 3D, które można oglądać pod dowolnym kątem.


6 rzeczy, które możesz zrobić z Paint 3D w Windows 10


1. Twórz obiekty 2D
Chociaż Paint 3D to aplikacja zaprojektowana do oferowania narzędzi do tworzenia obrazów 3D, nie oznacza to, że nie zawiera ona również narzędzi do malowania dobrych, staromodnych obrazów 2D. Rysunki 2D i szkice są wykonywane za pomocą Narzędzi - sekcji, w której uzyskasz dostęp do narzędzi takich jak Znacznik, Pióro kaligrafii, Pędzel olejny, Spray puszka, Gumka i tak dalej. W zależności od tego, jakiego narzędzia wybierzesz, możesz wybrać takie elementy, jak kolor, styl, grubość lub krycie.


2. Twórz obiekty 3D To najważniejsza część programu Paint 3D : dostępne narzędzia 3D.


3. Maluj obiekty za pomocą naklejek
Każdy model 3D i obiekt 3D, który tworzysz, można pomalować naklejkami. Naklejki to rysunki lub wzory, które można "przykleić" do przedmiotów i całkowicie zmienić ich wygląd.


4. Dodaj tekst 3D (również 2D)
Nie można pominąć możliwości dodawania tekstu, więc Paint 3D również to umożliwia.


5. Dodaj efekty do swoich kreacji 3D
Paint 3D oferuje również kilka efektów świetlnych, które mogą zmienić sposób, w jaki kolory wyglądają na twoich rysunkach i kreacjach 3D.


6. Udostępnij swoje dzieła 3D
Wreszcie, ponieważ społeczności i dzielenie się są zawsze ważnymi aspektami ludzkiego życia, możesz także dzielić się swoimi dziełami - doodles lub nie - z innymi, przesyłając swoje do miejsca zwanego Remix 3D .


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Korzystaj z jak największej ilości funkcji

- Odkrywaj nowe narzędzia do pracy

Pros/Cons
Pros
- Zabawne i niezwykle konfigurowalne kreacje

- Możliwość udostępniania zdjęć 3D
Cons
- Ściśle nie dla profesjonalistów

- Obrazów 2D nie można wytłaczać na obrazy 3D
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji