Pet Rescue Review

Zaktualizowano 07.07.2020

Pet Rescue Saga to łatwa i przyjemna gra logiczna. Musisz uratować zwierzęta, tworząc kombinacje kostek. Wszystkie mecze muszą być tego samego koloru, wymaga to logicznego myślenia i dobrej zdolności planowania, ponieważ nie masz niezliczonych ruchów. Dla graczy, którzy chcą opanować tę grę, istnieje wiele interesujących poziomów
Likes 11,934


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : King
Sponsored Link

Pet Rescue Saga to dobrze znana aplikacja internetowa. Został zbudowany przez tego samego twórcę Candy Crush Saga i jest dość podobny pod względem estetycznym i ma tę samą linię, z wyjątkiem jego celu i celu.

Jako wstępną prezentację mamy, najwyraźniej z aplikacją iPhone Candy Crush, nie planszę, ale poziomą ścieżkę biegnącą przez magiczne pole, to cudowne i nieco magiczne pole ma wodospad, kota i gigantyczne grzyby, zamek i zamek indyk w kapeluszu i zegar. W miarę postępów w grze pole zamienia się w miasto z gigantycznymi zwierzętami.

Cel Sagi Pet Rescue różni się nieco w zależności od poziomu, ale jedno jest pewne: użytkownik musi wykonać połączenia bloków tego samego koloru, przynajmniej dwa po ich wyłączeniu, klikając je myszą, im więcej blokuje gracz czysty, więcej punktów dostaje się na końcu poziomu.

Saga Pet Rescue jest dość zabawna i wciągająca. Wystarczy powiedzieć, że jest przekazywany dookoła zwierząt i że użytkownik ma funkcję na różnych poziomach, aby uratować im życie. Oprócz tego jest to gra strategiczna, a użytkownik musi przemyśleć pewną liczbę gier, aby uzyskać prawidłowe sploty bloków, uzyskać maksymalną liczbę punktów i wyczyścić cały ekran gry.

Ta gra sugeruje, że użytkownik ma kontakt z innymi graczami. Życia i odblokowania dla niektórych poziomów są osiągane tylko przez twoich przyjaciół. Dla niektórych osób może to stanowić przeszkodę.

Ta gra ma kilka fajnych efektów dźwiękowych, które można usłyszeć, dopasowując pola tych samych kolorów. Ale dla każdej danej kombinacji mogą pojawić się różne efekty dźwiękowe, na przykład, gdy wykonasz prostą kombinację dwóch kostek, ilość kropek zostanie animowana i pomniejszy się z pewnym efektem dźwiękowym w tle. Podczas wykonywania większych kombinacji, takich jak czyszczenie bloków, będzie inny dźwięk i więcej efektów wizualnych. Mały motyw wesprze wiadomość o ukończeniu poziomu.

Po każdym poziomie na ekranie pojawią się statystyki z intuicyjnym przyciskiem, aby udostępnić swój wynik na platformie Facebook, a także jak dobrą wydajność i indeks poprzedniego poziomu. Przed rozpoczęciem następnego poziomu zobaczysz prostą animację mapy drogowej z poziomami, a następnie pojawi się kolejne szybkie menu z instrukcją, co robić w następnym wyzwaniu.

Zmiany obejmują na przykład osiągnięcie określonej liczby punktów i zabranie 3 zwierzątek, więc zwróć uwagę na tego rodzaju zasady na kolejnych poziomach. W grze zobaczysz, że istnieje wiele różnych rodzajów ulepszeń i narzędzi oraz dodatkowe informacje na temat ich używania. Wypatruj różnego rodzaju pól premium ze znakami mnożenia, które mogą zwiększyć Twoje wyniki.

Struktura może być bardzo różna na początku gry, możesz łatwo nie docenić jej i pomyśleć, że składa się tylko z kostek, które wymagają matchem i nie są łatwe, ale jak powiedzieliśmy wcześniej, czasami istnieją pewne przeszkody, które mogą tylko sprawić, że myślisz Bardziej logicznie, jak ratuj zwierzęta, o ile jest to główny cel gry.

Przeszkody mogą mieć postać tragicznych rzeczy, które pozostają między sześcianami i być może wygląda jak konstrukcja, ale zobaczysz, że nic nie robią. Z drugiej strony masz interaktywne bomby, więc nie dotykaj ich, zobaczysz, że są zaokrąglone. Możesz również zobaczyć bombę w szklanych kostkach, ale znowu łatwo je rozpoznać, więc nie martw się, te szklane kostki zostaną zniszczone po zmowie, a następnie pompa zostanie pozostawiona sama.

I znowu, po ukończeniu poziomu, zobaczysz krótki animowany zwiastun, który przedstawia, jak poruszasz się na mapie gry. Wszystkie poziomy są podzielone na odcinki, co oznacza, że ​​w odcinku jest kilka poziomów. Ale podobnie jak wiele innych gier, możesz konkurować z innymi graczami i wykonywać bardzo dobre wyzwania.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : King
Sponsored Link

O ..

W aplikacji internetowej Pet Rescue Saga, użytkownik zauważy, że będzie musiał przejść, jak aplikacja iPhone Crush Saga Saga, na kilka wyzwań na różnych poziomach. Na poziomie początkowym, na przykład, użytkownik musi osiągnąć cel, usuwając ponad 80% bloków, oszczędzając w ten sposób dwie małe świnki, które znajdują się na szczycie wszystkich bloków. Tylko wtedy użytkownik będzie mógł przejść do następnego poziomu. Przechodząc do innych poziomów, cel będzie się różnił. Niektórzy proszą użytkownika o zapisanie liczby zwierząt „X” na szczycie wszystkich bloków, inne wymagają od gracza posiadania minimalnej liczby punktów i oczyszczenia pewnego procentu bloków. Jak w większości gier, stopień trudności staje się coraz trudniejszy.


Użytkownik rozpoczyna swoją grę z 5 życiami, które mogą być widoczne w górnej części ekranu gry w kształcie serca. Musi wypełnić wszystkie zadania wymagane na każdym poziomie, w przeciwnym razie straci życie, niezależnie od tego, czy spełnił jedno z nich, co ma sens tylko wtedy, gdy spełni wszystko, co jest wymagane, aby mógł przejść poziom . Pod koniec wyczerpania pierwszego życia stoper jest aktywowany. 30 minut odliczania do momentu, w którym użytkownik stracił całe życie, musi poczekać, aż chronometr wróci do „0” minut, aby odzyskać całe życie. Istnieją dwie inne hipotezy poza oczekiwaniem: oczekuje się, że znajdą się użytkownicy, którzy zaoferują ci życie, lub możesz zapłacić za pięć żyć, korzystając z kredytów Facebooka.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- wziąć pod uwagę cele programu
-Dowiedz się, jak używać rakiet
-Analizuj przeszkody
-Patrz jak najszybciej zwolnić zablokowane przedmioty
- Rozbij bomby i balony w odpowiednim czasie
-Zrób życie tylko dla przyjaciół, którzy grają w Pet Rescue Saga

Pros/Cons
Pros
- To jest gra, w której rozwijane są różne sztuczki

- Może przyczynić się do rozwoju psychomotorycznego i orientacji przestrzennej uczniów,

- Bardzo pomocny aspekt dla młodszych uczniów.

- Brak przemocy
Cons
- Nie masz wystarczającej kontroli nad czasem gry

- Może powodować uzależnienie

- Wiele osób nie postrzega czasu, który marnuje podczas gry

- Jak izolują się od społeczeństwa ze względu na hobby polegające na ciągłym przekraczaniu poziomów
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji