Piano Tiles Review

Zaktualizowano 07.07.2020

To jedna z najpopularniejszych gier mobilnych dla jednego gracza. Celem gry jest dotknięcie czarnych płytek bez popełniania błędów
Likes 12,860


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Cheetah Mobile
Sponsored Link

Piano Tiles znany również jako na IOS Piano Tiles – Don't Tap the White Tile i na Android jako Don't Tap the White Tile

To gra mobilna dla jednego gracza, która została uruchomiona 28 marca 2014 r. Przez Umoni Studio, w szczególności przez twórcę Hu Wen Zenga. 

To ekscytująca gra, która sprawdza czas reakcji i umiejętności muzyczne. Staraj się nadążyć za tą zabawną grą muzyczną. Gracze wykonują tu wyzwania i zbierają boostery, które mogą pomóc im pokonać trudne poziomy lub zdobyć wyższe wyniki. Aplikacja oferuje wysokiej jakości dźwięk i płynne sterowanie, aby zapewnić zabawną rozgrywkę.

Gra zawiera sześć trybów: te tryby to tryb klasyczny, tryb Arcade, tryb Zen, tryb Rush, tryb Arcade + (który obejmuje bomby, błyskawice i podwójne płytki); i Relay mode. Oferuje melodie na każdy gust i nastrój.

Pod koniec kwietnia 2014 r. Gra była jedną z najczęściej pobieranych aplikacji na platformach iOS i Android. Pojawiła się również na Windows Phone.

W trybie klasycznym istnieje ustalona liczba płytek, które gracz musi dotknąć, aby wygrać. Ekran porusza się ręcznie, w tempie, w jakim dotyka się płytek. Gracz może próbować dotknąć tych płytek w jak najkrótszym czasi

 

 


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Cheetah Mobile
Sponsored Link

O ..

Piano Tiles o gra, w której celem gracza jest dotknięcie czarnych płytek, gdy pojawiają się one z góry ekranu, unikając przy tym białych płytek. Po dotknięciu każdej czarnej płytki gra wyemituje dźwięk fortepianu. W krótkim odstępie czasu tworzy słynne kompozycje i utwory. Jeśli gracz dotknie białej płytki, gracz straci grę i zostanie to zasygnalizowane przez nutę off-tune. Każdy pokonany poziom odblokowuje kolejne z nowymi piosenkami. Piosenką pierwszego poziomu jest Little Star.


Możesz zalogować się do swojego konta na Facebooku aby zapisać postęp w grze i udostępniać dane gdzide tylko chcesz na wielu urządzeniach.


Tryb Arcade Płytki na ekranie automatycznie się poruszają, a gracz musi nadążyć za tempem. Gra trwa do momentu, gdy jedna płytka zostanie pominięta pomiędzy nimi lub zostanie dotknięta biała płytka. Zawiera on szeroką gamę wariantów, z których wszystkie są w podobnym trybie znanym jako Arcade + Mode. 


Tryb Zen Istnieje określony limit czasu, a gracz może próbować nacisnąć jak najwięcej płytek, zanim skończy się czas. Podobnie jak w trybie klasycznym, ekran przesuwa się w tempie, w jakim naciskane są czarne płytki.


Tryb Rush
Ekran przewija się automatycznie, podobnie jak w trybie zręcznościowym. Prędkość przewijania stopniowo wzrasta, a gracz jest zmuszony do stukania płytek w stale rosnącym tempie. Gracz nieuchronnie przegrywa, w którym momencie gra ujawnia, ile płytek na sekundę był w stanie dotknąć. 


 


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Nie klikaj na białe klawisze!

- Kliknij tylko te czarne w rytm muzyki

- Skup się i graj!

Pros/Cons
Pros
- Łatwa gra, szybko nauczych się jak grać

- Stale aktualizowana lista piosenek

- Coraz większe wyzwania
Cons
- Duża ilość reklam

- Czasami występują lagi

- Mogą występować probemy z logowaniem na Facebooku
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji