Podcast Review

Zaktualizowano 07.07.2020

Wszystkie Twoje ulubione podcasty na swoich urządzeniach
Likes 12,075


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Aktualności
Deweloper : Evolve Global, Inc.
Sponsored Link

Wbudowana aplikacja Apple na podcasty na iPhone'a i iPada, która umożliwia strumieniowe przesyłanie i pobieranie ulubionych programów i odkrywanie nowych. Możesz subskrybować, zsynchronizować i dostosować go tak, jak lubisz! Dzięki tej aplikacji odkryjesz wszystkie ulubione podcasty! Istnieje kilka sposobów wyszukiwania podcastów w aplikacji Podcasty.

Usłysz coś, co lubisz i myśl, że innym ludziom się spodoba? Dzięki tej aplikacji możesz udostępniać podcasty w mediach społecznościowych, za pośrednictwem iMessage i wiele więcej! Możesz udostępniać sam podcast lub poszczególne odcinki znajomym lub każdemu, kogo chcesz, dzięki czemu mogą też wskoczyć do zabawy w podcast!

Kolejną dobrą rzeczą jest to, że możesz zsynchronizować wszystkie swoje urządzenia, dzięki czemu nie musisz pobierać tego samego podcastu na wszystkich urządzeniach, których będziesz używać, aby go usłyszeć.

Jeśli udostępniasz Apple ID członkowi rodziny lub znajomemu i pobierasz podcasty, możesz nie chcieć usuwać żadnych odcinków udostępnionych podcastów, więc możesz po prostu wyłączyć „Usuń odtworzone odcinki”, na wszelki wypadek! W ten sposób pobrane odcinki będą się trzymać, dopóki nie usuniesz ich ręcznie. Jeśli więc nie masz dostępu do Internetu i chcesz wrócić i słuchać ponownie, możesz.

Jeśli chcesz sprawdzić swoje nowe podcasty, gdy jesteś dobry i gotowy, powiadomienia mogą cię denerwować, podobnie jak aktualizacje. Dlatego możesz je wyłączyć i wybrać częstotliwość aktualizacji podcastów.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Aktualności
Deweloper : Evolve Global, Inc.
Sponsored Link

O ..

Pierwsza darmowa aplikacja do podcastów łatwa w użyciu dla każdego. Aplikacja Podcast to najłatwiejszy sposób wyszukiwania, zapisywania i słuchania ulubionych podcastów.
Odkryj nowe podcasty i dowiedz się o dowolnym temacie, od wiadomości, edukacji, komedii, polityki po religię, przestępczość i wiele innych.

Ciesz się popularnymi programami takimi jak:

- Ten amerykański podcast na temat życia
- Doświadczenie Joe Rogana
- Rzeczy, które powinieneś wiedzieć
- Seryjny
- Ukryty mózg
- i wiele innych!

Pobierz aplikację Podcast za darmo, aby:

* Uzyskaj dostęp do ponad 500 000 podcastów.
* Słuchaj więcej niż 30 000 000 odcinków, odtwarzaj je lub zapisuj, aby słuchać później w trybie offline.
* Dostosuj listę odtwarzania do słuchania później: wybierz odcinki, które chcesz później, i posortuj listę tak, jak chcesz.
* Przeglądaj popularne programy i łatwo odkrywaj ich najlepsze odcinki.
* Odkryj najlepsze odcinki w oparciu o interesujące Cię tematy, od sportu, zdrowia i finansów po rozwój kariery, historię lub porady seksualne.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Aby subskrybować podcast według adresu URL, otwórz kartę Biblioteka, stuknij Edytuj w prawym górnym rogu, a następnie stuknij Dodaj podcast według URL…. Następnie możesz wkleić adres URL, a wyłączysz się.

Pros/Cons
Pros
- Duża różnorodność treści
- Bardzo łatwe wyszukiwanie i pobieranie podcastów
Cons
- Wiele reklam
- Brak możliwości zapłaty za usunięcie reklam
- Nie pokazuje, które podcasty już wysłuchałeś, więc musisz pamiętać.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji