Pokémon Go Review

Zaktualizowano 18.10.2019

Jeśli lubisz chodzić na zewnątrz, nie instaluj Pokémon Go
Likes 0


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Niantic, Inc.
Sponsored Link

Pokémon GO to ulepszona darmowa gra elektroniczna z rozszerzoną rzeczywistością skupiona na smartfonach. Gra została stworzona między Niantic, Inc., Nintendo i The Pokémon Company na platformy iOS i Android. Gra została początkowo wydana w lipcu 2016 r. Dla niektórych krajów, a następnie została rozszerzona na resztę świata. Dzięki zastosowaniu globalnego systemu pozycjonowania (GPS) i urządzeń kompatybilnych z kamerą, gra pozwala graczom na przechwytywanie, walkę i trenowanie wirtualnych stworzeń zwanych Pokémonami, które pojawiają się na ekranach urządzeń tak, jakby były w rzeczywistym świecie. Opcjonalne akcesorium, Pokémon Go Plus, ostrzega użytkowników, gdy Pokémon jest w pobliżu.

Pokémon GO został wydany z wyważoną krytyką. Analitycy chwalili koncepcję gry i zachęcali graczy do większej aktywności w świecie rzeczywistym, jednocześnie krytykując częste problemy techniczne, które pojawiły się podczas premiery. Pomimo tych krytycznych uwag gra stała się globalnym fenomenem i jedną z najczęściej używanych aplikacji mobilnych w 2016 roku, pobraną ponad 750 milionów razy na całym świecie. Był uznawany za popularyzatora gier opartych na geolokalizacji i rzeczywistości rozszerzonej, stymulując aktywność fizyczną graczy i przenosząc lokalne firmy. Jednak gra wzbudziła również kontrowersje, przyczyniając się do występowania wypadków i zakłóceń porządku publicznego.

Koncepcja gry została stworzona w 2014 r. Przez Satoru Iwata z Nintendo i Tsunekazu Ishihara z The Pokémon Company jako dowcip z 1 kwietnia we współpracy z Google, zwany Pokémon Challenge. Niantic, Ingress, i widział koncepcję gry jako idealnej gry dla serii Pokémon. Niantic w końcu użyłby danych Ingress do wypełnienia miejsc PokéStops i siłowni wewnątrz Pokémon GO. ogłosił grę Iwacie, która zmarła dwa miesiące wcześniej. Junichi Masuda, który również przyczynił się do stworzenia gry.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Niantic, Inc.
Sponsored Link

O ..

Podczas gry w Pokémon GO użytkownik wchodzi w interakcję z mapą opartą na rzeczywistym świecie (początkowo Google Maps, a obecnie OpenStreetMap).


Gracz lokalizuje i wyszukuje Pokémona przez tę mapę. Podczas ruchu aplikacja wibruje, ostrzegając o obecności wirtualnych stworzeń po drodze. Dotykając ekranu smartfona można wizualizować Pokémona w tym samym miejscu, w którym znajduje się gracz, ponieważ gra pokrywa się z wizualizacją obrazu Pokémona i symuluje, że znajduje się w miejscu, w którym znajduje się gracz, podobnie jak w rzeczywistości wirtualnej.


Aby złapać małego potwora, wystarczy rzucić Pokéball. Od tego momentu, oprócz próby złapania wszystkich różnych typów Pokémonów, osiągając poziom 5 gry, można zdominować różne sale gimnastyczne rozmieszczone w całym mieście. Oprócz Gimnazjów Pokémon istnieją specjalne punkty, w których można zbierać przedmioty i Pokéballi (tzw. Poképaradas). Miejsca te są ogólnie znanymi punktami miasta (muzea, zabytki, między innymi).


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Złap wszystkie pojawiające się Pokémony, nawet powtarzające się Pokémony;
- Wyłącz rozszerzoną rzeczywistość;
- Nie traktuj wszystkich Pokémonów w ten sam sposób;
- Włącz tryb oszczędzania baterii;
- Odwiedź wszystkie Pokétopy, które możesz zdobyć;
- Rzucaj zakrzywionymi Pokébolami, zdobywając tym samym więcej PD;
- Kliknij kilka razy na Pokéball, gdy nadal pojawia się na ekranie, aby odzyskać źle uruchomioną Pokéball;
- Korzystaj z Lucky Eggs podczas ewolucji swojego Pokémona, aby zdobyć XP podwójnie dzięki „Lucky Eggs”;
- Proste chodzenie, aby przyspieszyć wykluwanie się jaj;
- Najlepszy czas na złapanie Pokémona to 18:00, 18:30, 20:30, 22:00 .... (Godziny rundy dają więcej Pokémonów) / Poranek, popołudnie, noc (dla każdej godziny dnia są różne Pokémony);
- Walcz z obecnym liderem siłowni, aby posiadać go lub innych;

Pros/Cons
Pros
- Znajomość nowych lokalizacji;
- Nowi przyjaciele;
- Dobre krążenie krwi;
- Zwiększona wydajność;
- Emocjonalny i nostalgiczny składnik, który przenosi się do dzieciństwa.
- Nowa forma rozrywki;
- Uprawiamy sport.
Cons
- Uzależnienie;
- Niszczy wzrok;
- Ból szyi i pleców;
- Możliwe kradzieże lub wypadki;
- Zwiększone zużycie danych i baterii;
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana
Poland

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij