Pokémon Go Review

Zaktualizowano 07.07.2020

Jeśli lubisz chodzić na zewnątrz, możesz zainstalować Pokemon Go. Zabawa tam, gdzie ci się podoba. Pokemon Go to gra na urządzenia mobilne, która została wydana w 2016 roku. Celem gry jest złapanie Pokémona, prowadząc cię przez mapę, która zabierze Cię do różnych punktów miasta, im więcej pokemonów, które się nie powtarzają, tym lepiej!
Likes 12,822


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Niantic, Inc.
Sponsored Link

Zjawisko przejęło telefony komórkowe wszystkich graczy i nazywa się Pokémon Go, pierwsza gra rozszerzonej rzeczywistości w serii. Tysiące memów w Internecie i doświadczenia w sieciach społecznościowych potwierdzają jego wybuchową popularność.

Wszyscy będą się zastanawiać, co to jest Pokémon Go i jak powstał ten pomysł?

Pokémon Go urodził się jako forma Prima aprilis, okazuje się, że w 2014 roku Google Maps i Nintendo współpracowały, aby wydać apelację Prima Aprilis zwaną Pokémon Challenge, w której podobno polowałbyś na Pokemona za pomocą telefonu z aplikacją Mapy Google. Zwiastun odniósł udany 17 milionów wyświetleń na YouTube, a wkrótce powstał plan stworzenia Pokémon Go.

Pokémon Go to gra w rzeczywistości rozszerzonej, która współpracuje z kamerą dowolnego telefonu, gracz idzie w pobliżu swojego miasta, a gdy przejdzie w pobliżu Pokémon, telefon wyda alarm poprzez wibrację. Po włączeniu aparatu w telefonie zobaczysz pokemona wyświetlanego w rzeczywistości i będziesz w stanie go przechwycić przez Pokeball, w ten sposób powoli staniesz się mistrzem pokemonów przechwytującym stwory, dzięki którym możesz rzucić wyzwanie różnym salom gimnastycznym rozmieszczonym w całym twoim miasto. W końcu będziesz mógł wyzwać swoich znajomych na bitwy pokemonów i zdecydować raz na zawsze, kto jest najlepszym trenerem.

Celem gry jest stworzenie interaktywnej sieci trenerów i pojedynków Pokémon, jednak nie wszystko jest jak w klasycznym doświadczeniu, walka zależy bardziej od poziomu twojego pokemona niż od strategii i do ataku lub obrony masz tylko niektóre polecenia dotykowe. Aby wyleczyć pokemony, musisz użyć mikstur, które można znaleźć w Pokestop w swoim mieście lub kupić za prawdziwe pieniądze za pośrednictwem pokecoins.

Ewolucje zależą również od tego, czy masz wystarczająco dużo słodyczy uzyskanych przez wymianę lub chwytanie pokemonów, chociaż możesz je również kupić za pośrednictwem pokecoins.

Gdy pobierasz Pokémon go, nie żyjesz całkowicie oryginalnym doświadczeniem, to w rzeczywistości klon Ingress to gra w rzeczywistości rozszerzonej, w której dwie strony spierają się o różne strefy kontrolne w swoim mieście poprzez walkę i eksplorację przez telefon, w scena inwazji obcych. Ta gra zapewniła ramy dla doświadczenia Pokemon Go.

 

Jest wielu ludzi, którzy zaczynają chwytać powtarzane Pokemony i nie są pewni, który jest najsilniejszy, z którym ewoluować. Musisz ocenić umiejętności każdego z nich i zrozumieć je. Ataki są najbardziej przydatne i są w zasadzie 2 atakami, które mają do walki na siłowni.

Kody do Pokémon Go

Szybkie przechwytywanie, jedna z najlepszych sztuczek w grze, która jest bardzo przydatna, szczególnie w dni społeczności, ponieważ pozwala pominąć wszystkie animacje przechwytywania i dzięki temu być w stanie złapać znacznie więcej Pokémonów w krótszym czasie.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to kliknąć pokémon, który chcesz przechwycić, po wyświetleniu ekranu przechwytywania zobaczysz, że w lewym dolnym obszarze znajduje się koło z ogrodzeniem, aw prawym dolnym obszarze koło z kulą poke jednym z dwóch kół, w naszym przypadku użyjemy okręgu ogrodzenia, a następnie naciśniesz koło i nie podnosząc palca z ekranu przesuniesz go w górę, zauważysz, że okrąg staje się większy.

Teraz nadszedł czas, aby rzucić piłkę poke i uderzyć pokemona, a następnie podnieść palec, zobaczysz, że w dolnej części ekranu jagody lub kule poke wychodzą zgodnie z przyciskiem, który wybrałeś na początku, więc ponownie naciśnij na ekranie, aby pojawiła się opcja wyjścia, wciskamy uciekającą lalkę i już założono, że złapałeś pokemona.

Kolejną sztuczką fantastycznej gry Pokemon Go jest umiejętność noszenia Pikachu na ramieniu. Wiesz już, że jeśli najpierw stawiamy Pikachu na partnera, nie ufa nam i dlatego zawsze jest po naszej stronie. Aby Pikachu zyskał pewność siebie i wspiął się na nasze ramiona, jest to bardzo proste, musimy iść z nim przez co najmniej 10 km, i w ten sposób, gdy zdobędziemy go ponownie, wchodząc do naszego profilu, możemy zobaczyć, że Pikachu jest już na naszym ramieniu.

Jednym faktem, który musisz wziąć pod uwagę, jest to, że jeśli zmieniliśmy naszą pozę, jeśli mamy nową pozę, po nałożeniu pikachu na ramiona wrócimy do pierwotnej pozy. Należy również zauważyć, że pozy są stosunkowo nowe, więc możliwe jest, że w przyszłości zostanie to rozwiązane, a my już mamy pokémony na ramieniu w obecnej pozie.

Mam nadzieję, że bardzo im pomogłem i że mogą powiedzieć swoim znajomym, czego nauczyli się od Pokémon, abyśmy mogli grać razem!


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Niantic, Inc.
Sponsored Link

O ..

Podczas gry w Pokémon GO użytkownik wchodzi w interakcję z mapą opartą na rzeczywistym świecie (początkowo Google Maps, a obecnie OpenStreetMap).


Gracz lokalizuje i wyszukuje Pokémona przez tę mapę. Podczas ruchu aplikacja wibruje, ostrzegając o obecności wirtualnych stworzeń po drodze. Dotykając ekranu smartfona można wizualizować Pokémona w tym samym miejscu, w którym znajduje się gracz, ponieważ gra pokrywa się z wizualizacją obrazu Pokémona i symuluje, że znajduje się w miejscu, w którym znajduje się gracz, podobnie jak w rzeczywistości wirtualnej.


Aby złapać małego potwora, wystarczy rzucić Pokéball. Od tego momentu, oprócz próby złapania wszystkich różnych typów Pokémonów, osiągając poziom 5 gry, można zdominować różne sale gimnastyczne rozmieszczone w całym mieście. Oprócz Gimnazjów Pokémon istnieją specjalne punkty, w których można zbierać przedmioty i Pokéballi (tzw. Poképaradas). Miejsca te są ogólnie znanymi punktami miasta (muzea, zabytki, między innymi).


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Złap wszystkie pojawiające się Pokémony, nawet powtarzające się Pokémony;
- Wyłącz rozszerzoną rzeczywistość;
- Nie traktuj wszystkich Pokémonów w ten sam sposób;
- Włącz tryb oszczędzania baterii;
- Odwiedź wszystkie Pokétopy, które możesz zdobyć;
- Rzucaj zakrzywionymi Pokébolami, zdobywając tym samym więcej PD;
- Kliknij kilka razy na Pokéball, gdy nadal pojawia się na ekranie, aby odzyskać źle uruchomioną Pokéball;
- Korzystaj z Lucky Eggs podczas ewolucji swojego Pokémona, aby zdobyć XP podwójnie dzięki „Lucky Eggs”;
- Proste chodzenie, aby przyspieszyć wykluwanie się jaj;
- Najlepszy czas na złapanie Pokémona to 18:00, 18:30, 20:30, 22:00 .... (Godziny rundy dają więcej Pokémonów) / Poranek, popołudnie, noc (dla każdej godziny dnia są różne Pokémony);
- Walcz z obecnym liderem siłowni, aby posiadać go lub innych;

Pros/Cons
Pros
- Znajomość nowych miejsc.

- Nowi przyjaciele.

- Dobre krążenie krwi.

- Zwiększona wydajność.

- Emocjonalny i nostalgiczny składnik, który przenosi dzieciństwo.

- Nowa forma rozrywki.

Cons
- Vice.

- Uszkadza widzenie.

- Ból szyi i pleców.

- Możliwe kradzieże lub wypadki.

- Zwiększone zużycie danych i baterii.
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji