Sayonara Wild Hearts Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Jego imię doskonale reprezentuje ideę gry. Wszystkie bardzo szybkie niestandardowe wyścigi motocyklowe, tańce, walki i absolutnie oszałamiająca muzyka sprawiają, że jest to idealna gra do rozrywki i relaksu w nocy. Prawdziwa gra łączy bieganie z walkami 2D i ludzie naprawdę to uwielbiają! Jest to prosta, ale szybka gra z piękną kolorową grafiką w neonowych kolorach
Likes 10,748


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

Sayonara Wild Hearts to rytmiczna gra akcji oparta na muzyce opracowana przez niezależną firmę deweloperską Simogo. Historia opowiada o młodej kobiecie, której dom został zniszczony i podróżuje przez środowisko psychodelicznych schematów neonowych i niskich wielokątów, reprezentujących złamaną harmonię jej świata. Prawdziwa gra to rodzaj wizualnego przedstawienia Tarota, który jest paczką kart z połowy XV wieku w Europie. Sayonara jest dystrybuowana na kilku platformach, takich jak Playstation 4, Nintendo Switch, Xbox One, PC, a nawet iOS. Niestety, nie ma jeszcze wersji Androida.

Mechanika Sayonary jest wyrafinowana, ale piękna. Wszystkie przejścia z kamery podczas walki i rywalizacji wraz z niesamowitą muzyką pop z teledysku z gry, nie tylko z gry wideo. Gra jest bardzo szybka, bez względu na to, czy jeździsz motocyklem, czy pływasz na karcie Tarota, zawsze powinieneś skupić uwagę, ale nie musisz wiele robić, po prostu poruszasz się w lewo lub w prawo, czasem w górę i w dół i bardzo rzadko musisz kierować przywołany łuk do różnych celów. Na szczęście, jeśli umrzesz, natychmiast pojawi się ponownie bez ekranu ładowania. Czuje się jak linia ciągła. W każdym razie gra ma tylko około 20 poziomów i jej ukończenie powinno zająć około półtorej godziny. Na wszystkich poziomach zawsze robisz coś nowego, a mechanika nieco się zmienia, ale głównym celem nie jest umieranie i gromadzenie punktów w kształcie serca.

W historii gry Harmonia w jego wszechświecie została zmiażdżona, a przeklęte arkany, Śmierć i jego sojusznicy (Diabeł, Kochankowie, Pustelnik) ukradli całą harmonię i ukryli ją w swoich sercach, aby nikt już jej nie znalazł . . Jednocześnie serce głównego bohatera również pękło. Następnie trzy boskie arkany (Wysoka Kapłanka, Hierofant i Cesarzowa) zanim zniknęły, stworzyły heroinę z fragmentów złamanego serca, które przekształciło się w motyla, który przetransportował go do innego wszechświata, przekształcając go w zamaskowanej bohaterce Przez całą historię nasza bohaterka walczy ze śmiercią i jej sojusznikami, którzy stali się kobietami (The Dancing Devils, The Stereo Lovers i The Hermit64). Po ich pokonaniu łamie im serca i uzyskuje skradzioną harmonię. Następnie pokonuje Śmierć, fragmenty harmonii zostają przekształcone w gigantycznego smoka. Po pokonaniu go wszystkie walki są powtarzane, ale zamiast z nimi walczyć, nasz bohater wybacza je i całuje. Harmonia została przywrócona i zostaje przeniesiona z powrotem do swojego świata.

Ostatecznie grafika Sayonara Wild Hearts jest bardzo dobrze wykonana, schemat neonowy daje poczucie lat 80., piękna muzyka pop sprawia, że ​​jest relaksująca i ekscytująca.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria :
Deweloper :
Sponsored Link

O ..

Pros/Cons
Pros
- Ładna grafika

- Niesamowita mechanika gry

- Świetna ścieżka dźwiękowa
Cons
- Niebezpieczeństwo lub epilepsja

- Krótko
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji