Sea of Thieves Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Zostań piratem i rządzisz wszystkimi morzami!
Likes 11,064


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Rare
Sponsored Link

Sea of ​​Thieves to gra wideo przygodowa stworzona przez Rare i wydana przez Microsoft Studios dla Windows i Xbox One. Został on wydany ograniczonej liczbie krajów w dniu 20 marca 2018 r.

Sea of ​​Thieves pozwala graczom wcielić się w rolę pirata pływającego po morzach fantastycznego świata albo solo, albo jako część załogi składającej się z maksymalnie czterech graczy, z rozgrywką prezentowaną z perspektywy pierwszej osoby. Gra oferuje zarówno współpracę w trybie współpracy, jak i walkę między graczami, a także grę między platformami Xbox One i Windows.

Po wydaniu Sea of ​​Thieves otrzymali mieszane odpowiedzi od krytyków. Krytycy chwalili rozgrywkę i styl gry, ze szczególnym uwzględnieniem mechaniki żeglarskiej gry. Jednak większość krytyków uznała, że ​​w grze brakuje treści i skrytykował pełną cenę. Dodatkowa krytyka była skierowana na powtarzalne projektowanie zadań i problemy z wydajnością. Wielu krytyków było bardziej pozytywnie nastawionych do stanu gry rok po wydaniu.

W czerwcu 2015 roku Sea of ​​Thieves został ogłoszony na konferencji prasowej Xbox Microsoftu podczas Electronic Entertainment Expo 2015 (E3). Rozgrywka została po raz pierwszy pokazana na targach E3 2016. Gra miała zostać uruchomiona w systemie Windows i Xbox One w 2017 roku, ale została ona opóźniona do 20 marca 2018 roku. wersja do pobrania gry może grać w grę zarówno na komputerze z systemem Windows 10, jak i Xbox One. Dodatkowo gra jest dostępna do uruchomienia dla osób zapisanych na Xbox Game Pass.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Rare
Sponsored Link

O ..

Sea of ​​Thieves to gra wieloosobowa o tematyce przygodowej z udziałem piratów, rozgrywana z perspektywy pierwszej osoby. Gra oferuje wieloplatformową grę na komputerach osobistych z systemem Windows i konsolach do gier Xbox One. Grupa graczy podróżuje i odkrywa otwarty świat za pośrednictwem pirackiego statku i przyjmuje różne role, takie jak kierowanie, żagle podnoszące, nawigacja i strzelanie z armat. Gracze rozpoczynają questy, zbierają łup i angażują się w walkę z innymi graczami. Sea of ​​Thieves to wspólny świat gier, co oznacza, że ​​grupy graczy spotykają się regularnie podczas swoich przygód. Gra ma rysunkowy styl artystyczny i wyolbrzymiony silnik fizyczny, który pozwala graczom na wykonywanie wyczynów kaskaderskich, takich jak wystrzelenie z armat okrętowych.


Gracze mogą zbierać monety, wykonując misje zwane podróżami, biorąc łup z innych statków lub napadając na fort szkieletu, który zawiera duże ilości złota. Gracz chce stać się legendą piratów. Złoto może być wykorzystane do zakupu wszystkiego, od odnowionej broni do nowych kadłubów i żagli dla statku. Te przedmioty są kosmetyczne i nie wpływają na walkę. Broń jest przekazywana graczowi na początku gry i ma pięć rund amunicji, zanim będziesz musiał znaleźć pudełko amunicji do uzupełnienia zapasów. Cztery użyteczne bronie to broń skałkowa, gafa, karabin snajperski i kordelas. Dwie bronie mogą być przenoszone na raz.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Dowiedz się, do czego służą wszystkie przedmioty
- Podróżuj z jednej z trzech frakcji w dowolnej placówce
- Chroń swój skarb za wszelką cenę
- Możesz wejść na pokład statków innych graczy

Pros/Cons
Pros
- Opanowanie narracji w najlepszym wydaniu
- Wygląda świetnie
- Rzuca niezapomniane scenariusze
- Czuje się naprawdę oryginalny
Cons
- Light On Content
- Słaby postęp

Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji