Shazam Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Shazam jest jedną z największych aplikacji odtwarzających pliki muzyczne, audiobuki i wiele innych
Likes 11,277


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Aplikacja
Deweloper : Apple Inc.
Sponsored Link

Shazam to aplikacja będąca własnością i opracowana przez Apple Inc. Aplikacja może identyfikować muzykę, filmy, reklamy i programy telewizyjne w oparciu o krótką próbkę odtwarzaną za pomocą mikrofonu na urządzeniu. Oprogramowanie jest dostępne dla Androida, MacOS, iOS, WatchOS, TVOS i Windows.

Shazam identyfikuje utwory na podstawie odcisku palca na podstawie wykresu czasowo-częstotliwościowego zwanego spektrogramem. Korzysta ze smartfona lub wbudowanego mikrofonu komputera, aby zebrać krótką próbkę odtwarzanego dźwięku. Shazam przechowuje katalog odcisków palców audio w bazie danych.Użytkownik oznacza utwór przez 10 sekund, a aplikacja tworzy odcisk palca audio. Shazam działa, analizując przechwycony dźwięk i szukając dopasowania opartego na akustycznym odcisku palca w bazie milionów utworów. Jeśli znajdzie dopasowanie, wysyła informacje takie jak artysta, tytuł utworu i album z powrotem do użytkownika. Niektóre implementacje Shazam zawierają odpowiednie linki do usług takich jak iTunes, Spotify, YouTube lub Groove Music.Shazam może identyfikować muzykę odtwarzaną z dowolnego źródła, pod warunkiem, że poziom szumu tła nie jest wystarczająco wysoki.

Firma została założona w 1999 roku przez Bartona i Inghelbrechta, którzy byli studentami University of California, Berkeley i Mukherjee, którzy pracowali w londyńskiej firmie konsultingowej Viant.Potrzebując specjalisty od przetwarzania sygnałów cyfrowych, zespół założycielski zatrudnił następnie Wanga, który uzyskał doktorat na Uniwersytecie Stanforda. Po raz pierwszy osiągnął zysk w 2016 r., 17 lat po premierze.

Shazam działa na systemach Android, iOS (w tym Apple Watch), BlackBerry OS i Windows Phone. Shazam jest również dostępny dla komputerów Mac, jako aplikacja komputerowa, która po włączeniu działa w tle i automatycznie rozpoznaje każdy utwór odtwarzany na komputerze lub w jego pobliżu. Uruchomienie iOS 8 przez Apple we wrześniu 2014 r. Nastąpiło wraz z integracją Shazam z funkcją Siri firmy Apple.
 

Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Aplikacja
Deweloper : Apple Inc.
Sponsored Link

O ..

Shazam to jedna z najpopularniejszych aplikacji na świecie, używana co miesiąc przez ponad 100 milionów ludzi do identyfikacji muzyki, pobierania tekstów piosenek, a teraz do odkrywania muzyki, którą odkrywają artyści.Uruchom Shazam na Apple Watch, aby nazwać tę piosenkę w kilka sekund, bezpośrednio z nadgarstka! 


Shazam to darmowa aplikacja, która pomaga użytkownikom zrozumieć nazwę chwytliwej piosenki odtwarzanej w radiu, telewizji lub innym miejscu. Użytkownicy po prostu trzymają urządzenie iPhone'a pod głośnikiem odtwarzającym muzykę, a aplikacja Shazam próbuje zidentyfikować album, wykonawcę i tytuł utworu.Shazam przechowuje katalog odcisków palców audio w bazie danych. Użytkownik oznacza utwór przez 10 sekund, a aplikacja tworzy odcisk palca audio. Shazam działa, analizując przechwycony dźwięk i szukając dopasowania opartego na akustycznym odcisku palca w bazie milionów utworów.


Shazam (Android, iOS) Shazam to najlepsza aplikacja do identyfikacji muzyki i działa jak urok filmów z YouTube.Musisz pobrać aplikację na swój telefon komórkowy, ale możesz jej użyć również na komputerze.Gdy utwór, który chcesz zidentyfikować, jest odtwarzany, dotknij i przytrzymaj pływający przycisk Shazam.Został pobrany ponad miliard razy, ma 150 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie i nadal jest używany do identyfikacji 20 milionów utworów dziennie, mówi Apple.


Aplikacja Shazam jest obecnie siódmą najpopularniejszą aplikacją muzyczną w sklepie Apple. jednak Shazam nie ma dedykowanej aplikacji Windows. Jeśli korzystasz z komputera z systemem Windows, możesz zapytać Cortanę, który utwór jest odtwarzany. Jeśli korzystasz z komputera Mac, możesz pobrać wersję Shazam na komputer.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

-Użyj Shazam, aby wykryć potencjalne trafienia na krawędziach twojego formatu.

-Nie polegaj wyłącznie na Shazam, aby wykryć potencjalne trafienia.

-Nie patrz Shazam, aby powiedzieć, które piosenki słuchacze nadal kochają.

Pros/Cons
Pros
-Niezwykle łatwy w użyciu

-Pomaga odkryć nową muzykę

-Działa z popularnymi urządzeniami

-Wolny od reklam
Cons
-Czasami powolny

-Muzykę można oznaczyć ręcznie, dotykając przycisku lub automatycznie, używając opcji AUTO, która działa nawet wtedy, gdy blokujesz urządzenie lub przełączasz się na używanie innej aplikacji

-Muzykę, którą oznaczasz, możesz otworzyć za pomocą Beats Music, Google Play Music i Spotify, a także zbudować jako nową stację radiową w iTunes
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji