Skype Review

Zaktualizowano 15.07.2020

Skype to bezpłatna aplikacja komputerowa i mobilna, w której możesz utworzyć konto, nawiązywać połączenia i wysyłać bezpłatne wiadomości tekstowe do osób, które możesz dodać do listy znajomych. Jeśli ktoś nie zna Twojego imienia ani numeru telefonu, nie może znaleźć Twojego profilu. Możesz także zmienić swój status dostępności. W ten sposób Twoi znajomi będą wiedzieć, czy Cię nie ma lub czy nie przeszkadzasz
Likes 12,975


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Komunikatory
Deweloper : PEGI 3
Sponsored Link

Skype jest to aplikacja która służy do komunikowania się z osobami z całego świata, które są dla Ciebie najważniejsze w życiu prywatnym i zawodowym. Możesz rozmawiać o dowolnej porze z każdego urządzenia: telefonu komórkowego, komputera lub tableta. Wiadomości tekstowe i jedyne w swoim rodzaju rozmowy głosowe oraz wideo przez Skype’a ułatwiają dzielenie się doświadczeniami i współpracę. Możesz rozmawiać zarówno z jedną osobą jak i prowadzić konwersacje grupową.

Aplikację Skype'a można pobrać bezpłatnie i jest ona naprawdę łatwa w obsłudze.

Dzięki Skype’owi możesz spotykać się ze znajomymi i tworzyć wspaniałe rozwiązania, dzielić się historiami lub świętować urodziny z przyjaciółmi i członkami rodziny. Możesz uczyć się nowych umiejętności lub rozwijać hobby z nauczycielem. Korzystaj ze Skype za darmo - wysyłaj wiadomości i nawiązuj połączenia głosowe i wideo z maksymalnie 50 osobami!

Jeśli chcesz coś więcej i zdecydujesz się trochę zapłacić, zyskasz możliwość kontaktu z większą liczbą osób — na przykład możliwość dzwonienia na telefony i wysyłania SMS-ów. Możesz wybrać dogodne dla siebie rozwiązanie i płacić za poszczególne rozmowy oraz wiadomości lub wykupić abonament.

Już dziś spróbuj Skype i zacznij dodawać znajomych, członków rodziny i kolegów do listy kontaktów. To będzie proste - setki milionów ludzi na świecie już używa Skype, aby pozostać w kontakcie na wiele różnych sposobów.

Korzyści z pobrania Skype'a dla naszej firmy

Kiedy w danym momencie prowadzisz działalność online lub osobiście, musisz umówić się na spotkanie z klientem. aby go poznać, aby móc przedstawić swoją ofertę biznesową lub produktową, w tej rozmowie osoba powie „tak” lub „nie”, w zależności od tego, jak się sprawy potoczą.

Przed erą internetu wszystko było osobiście, na przykład, jeśli umówiłeś się na spotkanie z klientem, było to w kafeterii lub gdziekolwiek było fajnie, obejmowało całą serię rzeczy, takich jak przeprowadzka do miejsca, znalezienie parkingu dla samochodu lub pojazdu, dostać się na miejsce, a osoba mówi ci, że nie mogę iść, ponieważ miałem taki problem lub gorzej, pozostawiają cię stojącą bez ostrzeżenia. Straciłeś czas, pieniądze, aby dostać się na miejsce i wrócić, co może zabrać cię zgubiony poranek lub stracone popołudnie jest ogromne, szczególnie jeśli jesteś zajęty wieloma rzeczami, które powodują szereg problemów.

Dzisiaj, w dobie internetu możesz to wszystko zapisać, nie musisz już umawiać się osobiście na spotkanie w określonym miejscu. Teraz możesz umówić się na spotkanie online, a skype daje ci taką możliwość. Możesz spotkać się na Skype pewnego dnia o określonej godzinie i rozpocząć rozmowę przez komputer, możesz zobaczyć się twarzą w twarz z klientem i rozmawiać lub możesz także udostępnić ekran i nauczyć go, czego chcesz od komputera. Dana osoba może chcieć dowiedzieć się więcej o Twojej firmie i udostępniając ekran, możesz pokazać jej swojego bloga, stronę internetową, swój produkt, oferty, co masz do zaoferowania.

Załóżmy, że dana osoba mówi ci, że nie będzie sama, że ​​inni znajomi również są zainteresowani udziałem w czacie, świetnie bez problemu, wystarczy zorganizować konferencję grupową i zaprosić wszystkich przyjaciół tej osoby do udziału, jest to bardzo podobne do bycia rozmawiając razem przy stoliku w barze. Możesz rozmawiać z klientem, podczas gdy jego przyjaciele słuchają, a następnie zadawać pytania razem, każdy może usłyszeć odpowiedzi. Jest to niezwykła zaleta dla firmy, ponieważ dużo oszczędzasz.

Możesz porozmawiać z klientem, który wzbudza zaufanie, będziesz mógł pokazać, jak się masz, osoba będzie mogła cię zobaczyć, będzie mogła cię przeanalizować, a jeśli osoba wyrazi zgodę, bardzo łatwo przyłączy się do twojej firmy i bardzo ci pomoże . Spotykam także ludzi, którzy nigdy nie używali Skype'a i nadal nie wiedzą, jak go używać.

Jeśli wiesz, jak go używać ze strategiami i dobrze zrobione, będziesz nawet w stanie zamknąć sprzedaż przez Skype, jak wiele osób, które robią to dzisiaj, ponieważ mają tę zaletę, że znają program i potrafią korzystać z narzędzia w najbardziej opłacalny sposób, jak to możliwe. . Śmiało i pobierz Skype na telefon komórkowy, komputer PC lub tablet.

 


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Komunikatory
Deweloper : PEGI 3
Sponsored Link

O ..

Skype to popularny komunikator internetowy, który pozwala na prowadzenie darmowych rozmów. Oprócz tego Skype posiada funkcje bezpośredniej wymiany informacji tekstowych za pomocą ręcznie wpisywanych wiadomości oraz przesył plików.


Aplikacja oferuje znakomitą jakość dźwięku. Skype nie instaluje żadnych komponentów szpiegujących (spyware), jest bezpłatny i pozwala prowadzić rozmowy z innymi użytkownikami sieci Skype bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Płatne są jedynie rozmowy z rozmówcami korzystającymi ze standardowych numerów telefonicznych, ceny jednak są wyjątkowo atrakcyjne.


Korzystania ze Skype'a jest łatwe. Wystarczy kilka kroków:


-Pobierz Skype na swoje urządzenie (telefon, tablet, laptop, komputer)
-Utwórz bezpłatne konto Skype'a
-Zaloguj się w Skypie
I to wszystko!


Jak znaleźć nowe kontakty na Skype?
-Wybierz pozycję Przeszukaj Skype'a.
-Wpisz imię i nazwiskonazwę użytkownika Skypa lub adres e-mail osoby, z którą chcesz porozmawiać na czacie.
-Wybierz znajomego w wynikach wyszukiwania, aby przejść do okna konwersacji.
-Wpisz wiadomość i wybierz Wyślij 


Z programu Skype dla firm możesz na przykład korzystać na komputerze przenośnym lub na telefonie komórkowym, gdy podróżujesz, albo w sali konferencyjnej w innym budynku, a możesz też wylogować się z programu Skype dla firm w pracy i ponownie zalogować na komputerze domowym. Każdej z tych lokalizacji możesz przypisać inną nazwę, na przykład „W podróży”, „Budynek 4”, „praca” i „dom”. Po tym, jak ustawisz nazwę jakiejś lokalizacji, program Skype dla firm ją pamięta, więc gdy program Skype dla firm następnym razem wykryje, że korzystasz z tego konkretnego połączenia sieciowego, nazwa lokalizacji wyświetlana z informacjami o Twojej obecności wskaże miejsce, w którym przebywasz.


Aplikację Skype'a można pobrać bezpłatnie i jest ona naprawdę łatwa w obsłudze.


 


 


 

Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Korzystaj ze Skype gdy jest dobre połączenie z internetem

- Zainstaluj Skype na każdym urządzeniu aby być w stałym kontakcie

- Zapraszaj i przyjmuj zaproszenia tylko od osób które znasz

- Sprawdź czy Twoja kamerka jest czysta

- Nie zasłaniaj mikrofonu

Pros/Cons
Pros
-Bezpłatna możliwość nawiązywania połączeń za pomocą łącza internetowego

-Możliwość zobaczenia rozmówcy, jeśli posiada się kamerę

-Brak reklam

-Możliwość przesyłania plików

-Tworzenie własnego profilu
Cons
-Trzeba wykupić konto premium, żeby korzystać z bardziej zaawansowanych usług (videokonferencja)

-Częste problemy techniczne (przerywanie obrazu, rozmowy lub całego połączenia)

-Duże zużycie pamięci

-Aplikacja często zgłasza błąd i wyłącza się
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji