SPIDER-MAN Review

Zaktualizowano 14.07.2020

Czy lubisz Spidermana w filmie? Czy próbowałeś w grze? Zdobądź i ciesz się wszystkim, co oferuje ta gra. Niesamowita gra wysokiej jakości. Co najważniejsze, gra nawiązuje do oryginalnego skryptu z filmu, który jest tak autentyczny. Prawdopodobnie najlepsza gra Spiderman, w którą możesz grać na swojej PlayStation
Likes 12,022


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Insomniac Games
Sponsored Link

Spider-Man to gra przygodowa z perspektywy trzeciej osoby osadzona w Nowym Jorku. Opiera się na popularnym superbohaterze z redakcji Marvel Comics.

 

Historia spidermana zaczyna się, gdy młody Peter Parker został ugryziony przez radioaktywnego pająka w szkole średniej, ukąszenie pająka doprowadziło go do rozwinięcia umiejętności podobnych do umiejętności pajęczaka. W ten sposób Piotr zyskał siłę, szybkość i zdolność wspinania się po ścianach, a także niezwykły zmysł, który ostrzegał go przed zbliżającym się niebezpieczeństwem.

Dla tragicznej śmierci wuja Bena Piotr rozpoczął walkę ze złem jako Niesamowity Spiderman. Twój opór i nadludzkie siły fizyczne również dają ci bardzo szybki czynnik uzdrawiający. Podczas piekła Spider-Man został poważnie ranny przez demoniczną manifestację i kilka godzin później rany zostały uleczone. Oparł się dawkom zdolnym zabić kogokolwiek innego, będąc w stanie przeciwdziałać jego skutkom w ciągu zaledwie kilku chwil. Kiedy Vulture (James Natale) wrzucił kwas w twarz Spider-Mana, kwas przeniknął przez jego maskę bezpośrednio uszkadzając jego oczy, pozostawiając go ślepym, ale jego czynnik leczniczy pozwolił mu uleczyć wszystkie zadane obrażenia i całkowicie odzyskać wzrok .


Jest to pierwsza licencjonowana gra wideo opracowana przez INSOMNIAC, a jej międzynarodowa premiera odbyła się 7 września 2018 r. Gra otrzymała pozytywne recenzje od analityków gier wideo do tego stopnia, że ​​uznano ją za jedną z najlepszych gier wideo superbohaterów w historii. Najbardziej chwalone były jego rozgrywka, w szczególności jego system walki i przewijanie pajęczynami, poziom graficzny, historia i ścieżka dźwiękowa.

Spiderman Powers

Komunikacja: Większość z nas doskonale zna wszystkie zalety i wady naszego przyjaznego sąsiada Spidermana. Ma wspaniałą moc komunikowania się z pająkami, ta umiejętność, chociaż w dużych obszarach prehistorycznych w dżungli nie jest to wielka sprawa, czy możesz sobie wyobrazić, że masz 50 gigantycznych pająków na swoją korzyść i kontrolę?

Promieniowanie: Ludzie jako tacy mają sporo słabych punktów, jednym z najbardziej znanych w latach 40. był kontakt promieniowania z naszym ciałem, bardzo niewielu wie o spydee, że jest całkowicie odporny na to, ponieważ pająk ugryzł go, był radioaktywny i ostatecznie doprowadził go do poznania wszystkich mocy, które już znamy.

Noktowizor: nie tylko pomógł ci walczyć w ciemności, ale także pomógł ci lepiej postrzegać swój pajęczak w trudnych czasach.

Niezwykła siła: wszyscy znamy wielkie osiągnięcia i wyczyny, które osiągnął nasz przyjazny szpieg, a momentami przychodzimy nie tylko po to, by zobaczyć maksimum jego możliwości w pracy, jak w filmach, które nie tylko wycofują ruch pociągu siłą twoje nogi i stopy.

W analizie wiemy, że Spiderman jest bardzo silny, bardziej niż ludzie, jeśli cenią tę jakość, dochodząc do wniosku, że mógłby nawet unieść Hulka jedną ręką, ponieważ jeśli zaproponuje to i będzie koncentrował swoje umiejętności na zewnątrz, może unieść do stu razy większej niż moja waga, na przykład przy okazji, gdy podniósł na plecach 100 ton, podnosząc budynek, jakby nic się nie wydarzyło.

Szybkość to kolejna z niezbyt częstych cech, o których wspominał Spiderman. Jest to ogromny metabolizm pod względem kondycji fizycznej, nigdy nie mógłby być bardzo gruby lub bardzo chudy, utrzymując swoje ciało w najlepszym stanie, zgodnie z idealną cerą. Alkohol z drugiej strony jako środek uspokajający i niektóre trucizny są całkowicie nieważne dla twojego ciała. Peter musiałby dużo tego spożyć, aby wytworzyć coś bezpośredniego, możemy również odłożyć choroby, takie jak rak lub dowolny rodzaj wirusa, ponieważ szybkość jego komórek zabiłaby którąkolwiek z nich.

Przeczucia w wieloświecie cudownych komiksów, wiemy coś, co nazywa się pajęczyną życia i przeznaczenia, wszystkie postacie z umiejętnościami pajęczaków zachowują swoje moce dzięki tej sieci, która zarządza nim, jest głównym tkaczem, linia ta może być interweniowana przez kilku istoty takie jak Madame Web, które mogłyby połączyć się z tą siatką, aby zapobiec przyszłości Petera Parkera, jednak innym razem ten sam pająk przyniósł stabilność w jego głowie, ponieważ zarówno moc wyzwoliła małe poziomy halucynacji, ale z obietnicą widzenia co dzieje się trochę w przyszłość.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym ulubionym pająku, pobierz Spiderman, który na pewno Ci się spodoba!


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Insomniac Games
Sponsored Link

O ..

Gra opowiada całkowicie oryginalną historię Spider-Mana, która nie jest połączona z poprzednimi filmami ani komiksami. Obejmuje zarówno aspekty postaci, zarówno Petera Parkera, jak i Spider-Mana, a także prezentuje go w bardziej doświadczonym aspekcie. Podczas opowieści Spider-Man musi stawić czoła wielu sławnym wrogom, takim jak Mr. Negative, Electro, Vulture, Rhino i Scorpion. Innym słynnym bohaterem komiksu, który pojawia się w grze, jest Miles Morales, młody człowiek, który nosi kostium Spidermana w jednym z wszechświatów, w którym umiera Peter Parker. Jednak Insomniac potwierdził, że Morales nie zmierzy się z superbohaterem i że historia gry skupi się wyłącznie na Peterze Parkerze.


Gracz kontroluje głównie Spider-Mana na papierze superbohatera, choć w pewnych momentach może grać z Peterem jako cywilem, a z Mary Jane w sytuacjach infiltracji. Gra oferuje zróżnicowany system walki, który pozwala Spider-Manowi wykonywać kombinacje oszustw, zarówno na ziemi, jak iw powietrzu, aby używać elementów otoczenia i podejmować zdecydowane ruchy w celu pokonania wrogów.


Dodatkowo ma swój sens pajęczaka, umiejętność ostrzegającą przed niebezpieczeństwami, pozwalającą na reagowanie, unikanie i obronę. Ma szereg gadżetów, takich jak dron, który uruchamia elektryczne pajęcze sieci i służy jako rozrywki, bomby, które eksplodują i wysyłają pajęczyny do pobliskich wrogów, pozostawiając ich niezdolnych na kilka chwil, lub min, które przyczepiają je do ścian lub podłóg.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Szybka naprawa wież bezpieczeństwa;
- Ćwicz podstawy walki;
- Umiejętności walki skoncentrowane na wrogu;
- OK, jeśli kręcisz się i fajnie i ESSENTIAL;
- Spacer po mieście;
- Szukaj wyzwań;
- Wiele odniesień.

Pros/Cons
Pros
- Nowa rozrywka

- Płynna grafika

- Ma dobry głos aktorski

- Otwarty świat
Cons
- Konieczne jest kupienie zestawu

- Dla niektórych niewygodny moment kamery

- Brak animacji

- Sekwencje powtarzających się części
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji