SPIDER-MAN Review

Zaktualizowano 12.12.2019

Czy lubisz Spider-Mana na filmie? Czy próbowałeś gry? Zdobądź go i ciesz się wszystkim, co oferuje gra
Likes 0


Nasza ocena (9.8)
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Insomniac Games
Sponsored Link

Spider-Man to gra przygodowa z perspektywy trzeciej osoby osadzona w Nowym Jorku. Opiera się na popularnym superbohaterze z redakcji Marvel Comics.

 

Historia spidermana zaczyna się, gdy młody Peter Parker został ugryziony przez radioaktywnego pająka w szkole średniej, ukąszenie pająka doprowadziło go do rozwinięcia umiejętności podobnych do umiejętności pajęczaka. W ten sposób Piotr zyskał siłę, szybkość i zdolność wspinania się po ścianach, a także niezwykły zmysł, który ostrzegał go przed zbliżającym się niebezpieczeństwem.

Dla tragicznej śmierci wuja Bena Piotr rozpoczął walkę ze złem jako Niesamowity Spiderman. Twój opór i nadludzkie siły fizyczne również dają ci bardzo szybki czynnik uzdrawiający. Podczas piekła Spider-Man został poważnie ranny przez demoniczną manifestację i kilka godzin później rany zostały uleczone. Oparł się dawkom zdolnym zabić kogokolwiek innego, będąc w stanie przeciwdziałać jego skutkom w ciągu zaledwie kilku chwil. Kiedy Vulture (James Natale) wrzucił kwas w twarz Spider-Mana, kwas przeniknął przez jego maskę bezpośrednio uszkadzając jego oczy, pozostawiając go ślepym, ale jego czynnik leczniczy pozwolił mu uleczyć wszystkie zadane obrażenia i całkowicie odzyskać wzrok .


Jest to pierwsza licencjonowana gra wideo opracowana przez INSOMNIAC, a jej międzynarodowa premiera odbyła się 7 września 2018 r. Gra otrzymała pozytywne recenzje od analityków gier wideo do tego stopnia, że ​​uznano ją za jedną z najlepszych gier wideo superbohaterów w historii. Najbardziej chwalone były jego rozgrywka, w szczególności jego system walki i przewijanie pajęczynami, poziom graficzny, historia i ścieżka dźwiękowa.


Select Device to get Review
Cena: Darmowe
Kategoria : Gry
Deweloper : Insomniac Games
Sponsored Link

O ..

Gra opowiada całkowicie oryginalną historię Spider-Mana, która nie jest połączona z poprzednimi filmami ani komiksami. Obejmuje zarówno aspekty postaci, zarówno Petera Parkera, jak i Spider-Mana, a także prezentuje go w bardziej doświadczonym aspekcie. Podczas opowieści Spider-Man musi stawić czoła wielu sławnym wrogom, takim jak Mr. Negative, Electro, Vulture, Rhino i Scorpion. Innym słynnym bohaterem komiksu, który pojawia się w grze, jest Miles Morales, młody człowiek, który nosi kostium Spidermana w jednym z wszechświatów, w którym umiera Peter Parker. Jednak Insomniac potwierdził, że Morales nie zmierzy się z superbohaterem i że historia gry skupi się wyłącznie na Peterze Parkerze.


Gracz kontroluje głównie Spider-Mana na papierze superbohatera, choć w pewnych momentach może grać z Peterem jako cywilem, a z Mary Jane w sytuacjach infiltracji. Gra oferuje zróżnicowany system walki, który pozwala Spider-Manowi wykonywać kombinacje oszustw, zarówno na ziemi, jak iw powietrzu, aby używać elementów otoczenia i podejmować zdecydowane ruchy w celu pokonania wrogów.


Dodatkowo ma swój sens pajęczaka, umiejętność ostrzegającą przed niebezpieczeństwami, pozwalającą na reagowanie, unikanie i obronę. Ma szereg gadżetów, takich jak dron, który uruchamia elektryczne pajęcze sieci i służy jako rozrywki, bomby, które eksplodują i wysyłają pajęczyny do pobliskich wrogów, pozostawiając ich niezdolnych na kilka chwil, lub min, które przyczepiają je do ścian lub podłóg.


Wskazówki
Istnieje kilka mozliwosci, które ukrywaja te realizacje, co moze byc bardzo przydatne:

- Szybka naprawa wież bezpieczeństwa;
- Ćwicz podstawy walki;
- Umiejętności walki skoncentrowane na wrogu;
- OK, jeśli kręcisz się i fajnie i ESSENTIAL;
- Spacer po mieście;
- Szukaj wyzwań;
- Wiele odniesień.

Pros/Cons
Pros
- Nowa rozrywka;
Cons
- Konieczne jest kupienie gry;
Others..


Search
Premium za darmo!
Uzyskaj dostep do wszystkich tresci premium i znacznie wiekszej ilosci gier i aplikacji oraz pomocy!

ZA DARMO
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij aplikację do naszego sklepu. Darmowe statystyki, recenzje, pliki do pobrania..

Skontaktuj się z nami
ZASUBSKRYBUJ DZISIAJ!
Zasubskrybuj nasz tygodniowy Newsletter i otrzymuj aktualności na email.
Others..

Others..


Klauzula informacyjna Naszą misją jest umożliwienie ludziom pokazywania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dzięki temu zapewniamy Ci ogromny wybór wyników, recenzji, najlepszych gier wideo i aplikacji, wiadomości z gier, zakupów i wiele innych. Pamiętaj, że nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem oprogramowania do gier lub aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub wynikach wyszukiwania, są oryginalne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

Plcoon.com
Sieć grupowa. Ta strona jest zoptymalizowana
Poland

plcoon.com 2015© Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. All Rights Reserved. TOS | Contact | About us | Używamy plików cookie w naszych usługach. Jeśli korzystasz z tej strony, akceptujesz warunki ich użytkowania. Więcej informacji
Korzystając z naszych usług, akceptujesz korzystanie z naszych własnych plików cookie i partnerów zewnętrznych Więcej informacji Zamknij